www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Akūtā stunda - kaut kāds sviests

Veselības centrs 4 - Akūtā stunda - kaut kāds sviests

Es tā arī netiku pie skaidrības ko nozīmē dr. Zvaigznei akūtā stunda! Man ir tā, ka darba dienās ir grūti tikt pie ārsta pēc pieraksta es devos akūtā stundā, jo man sāpēja vēders - 2.nedēļas caureja, sāpēja 2 nedēlu galva un ginekaloģija nebija kārtībā, gadu netieku pie bērniņa.

To visu izstāstot es dabūju 10 min garu sprediķi par to, ka es kavējot viņas laiku un ka es neesot akūta, ka man esot jāiet pie psihologa, lai saprastu, ka man ir laikus jāpierakstās pie ārsta un ka es negribot kļūt vesela. Izejot no viņas kabineta jutos pie visiem pasaules grēkiem vainīga; +man tika teikts, ka negribot kļut vesela. Tad man radās jautājums, ko nozīmē akūtā stunda? Un ja pirmie mani vārdi bija, es ļoti gribu būt vesela. Kaut kāds sviests!!! Tad laikam caureja 2 nedēļu garumā skaitās norma!!! Un stipra vēlme pēc bērniņa arī ir kas nosodāms. Pati sapratu ka ginekoloģiju pie ģimenes ārstes vispār nevar neminēt, bet vēderu jāiet ārstēt aptiekā.

X

G Gunta 24.06.2008

Dr. Zvaigzne super aarste!

A anita 07.07.2008

Akūtā stunda tiešām ir domāta AKŪTIEM GADĪJUMIEM - šajā gadījumā - vēdersāpēm, kaut arī tās, ja ilgst jau 2 nedēļas, vairs nav īsti akūtas... Lai risinātu ginekoloģiskās problēmas, tiešām ir jāatrod laiks un jāpierakstās, jo tā jau vairs nav akūta situācija, ko var atrisināt 10-15 minūtēs vai arī jāiet pie ginekologa (kur arī tomēr ir jāpierakstās...).

R Renāte 29.11.2008

Dr. Zvaigzne, šķiet, patiešām ir kļūdījusies, izvēloties ārstes profesiju. Kad vajadzības spiesta iegriezos pie viņas nepieņemamā laikā, šī kundze pat nepajautāja, kāpēc esmu atnākusi. Tā vietā izrunāja pilnīgi nevajadzīgas, man veltītu pārmetumu, frāzes, kas TĀPAT aizņēma viņas laiku.
Kam man vajadzīga TĀDA ģimenes ārste, ja man pat padomu ir liegts iegūt no mācīta mediķa, kas IR NODEVIS HIPOKRĀTA ZVĒRESTU.
Lai viņai pašai vienmēr ir laba veselība!
Varbūt lai laikus pārkvalificējas darbam ar nedzīvām lietām, kas nekad neslimo.
Renāte

S Sanita 26.02.2009

Tas, ka akūtajā stundā dodies pie ģimenes ārsta, lai noskaidrotu, kāpēc jau gadu netiec pie bērniņa, tiešām ir dīvaini. Un, ja divas nedēļas gaidīji, kamēr pāries caureja, tad neatliekams gadījums tas diez vai bija. Pa šo laiku varēji dabūt pierakstu sev izdevīgā laikā.

E Esss 29.05.2009

Mjā, es ar nesaprotu, kāpēc tu jau sen nebiji pierakstījusies pie ārstes, ja tev jau 2 ned. vēders un galva sāp??? Un ar grūtniecības problēmām tak jāiet pie ginekologa vai arī varēji pierakstīties pie ģim.ārstes un pajautāt lai iedod nosūtījumu pie ginekologa, ja tev šitāda problēma. Protams, tas ir jāārstē un jāatrisina, bet akūtā stunda nav tam domāta :)) Ja tev vakar sāktu nežēlīgi sāpēt vēders vai galva vai kas vēl un nevarēru vairs izturēt, tad jā.. Tev jau pēc 3-4 dienām vajadzēja iet pieārsta.. Tā vot ir ar tiem cilvēkiem, kas visu novelk garumā un kad vairs nevar, tad vaino visus. :) Nezinu, varbūt es domāju citādi nekā visi, bet zinu vienu cilvēku, kas arī mocījās ar nežēlīgām galvassāpēm un negāja pie ārsta, gaidīja kamēr pāries, zāles jau vairs nepalīdzēja viņai, un aiztriecu pie ārsta, kad uzzināju, ka viņai rados ir bijis insults galvā..

K Krista 30.05.2009

Bac, darbā var iet ar caurēju, bet darba laikā tikt pie ārsta - nē! Cik produktīvi Tu strādāji divas nedēļas, sēžot uz poda???

Z Zane 16.04.2011

Varbūt nebija laipna attieksme-par to grūti spriest... Es jau gan ar domāju, ka 2 nedēļas nav akūti-pa šo laiku var pieteikties pie ārsta! un gadu pie bērniņa tikt-tas pavisam noteikti nav nekas akūts ko var atrisināt pāris minūtēs!

Z ZiwCiw 13.09.2015

Daktere Zvagūze ir pati, pati labākā ārste kādu jebkad esmu satikusi! Vienmēr esmu teikusi- daktere eņģelis! Un ārsts mums ir palīgs veselībā, nevis tas, kas izārstēs Tavus veselības problēmas cēloņus!
Kad daudzus gadus atpakaļ nokļuvu slimnīcā tieši Zvagūze bija tā, kura uztraucās un man uz mobilo zvanīja, vai viss ir labi un kā man tur iet! Es jau tad uz pauzes paliku! Rūpes un laba attieksme laikam ir dots pret dotu, jo pati pēc dabas neesmu kašķu vecene un cilvēkus mīlu neskatoties uz negācijām apkārt :)

Starpcitu, ieteiktu tiešām padomāt, kas ir Tev galvā, jo veselības problēmas nerodas no zāļu nelietošanas, kā arī grūtniecības lietas jau nu noteikti nerisina ģimenes ārsts!