www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Vienaldzīga, neprofesionāla attieksme, iespējama naudas izkrāpšana

Vc4 - Vienaldzīga, neprofesionāla attieksme, iespējama naudas izkrāpšana

Ķirurgs, proktologs Andris Gardovskis (veselības centrs 4) izrādīja pilnīgi vienaldzīgu, bezrūpīgu attieksmi, nesniedzot man nepieciešamo informāciju par manas veselības stāvokli, sekli atbildot uz maniem jautājumiem. Ārsts Andris Gardovskis izrakstīja medikamentus, kas tieši nepalīdzēja manam veselības stāvoklim, bet tikai remdēja diskomfortu, un piedāvāja operāciju 1000 eur vērtībā kā vienīgo risinājumu. Pēc vizītes jutos bezpalīdzīgs un apkrāpts, jo 10 min pilnīgi nevērtīga vizīte izmaksāja 60 eur - vidēji divas reizes vairāk, kā citos centros.

Uzreiz operācijai nepiekritu, un vēlējos noskaidrot cita ārsta domas. Rezultātā mana veselības problēma tika atrisināta 2 nedēļu laikā, sekojot ārsta Aināra Boka (rīgas 1. Slimnīca) norādījumiem un lietojot citus medikamentus, kas tieši iedarbojās, lai likvidētu manu problēmu. Operāciju, kā izeju no situācijas otrs ārsts vispār neapsvēra. Attieksme bija ļoti saprotoša un profesionāla.

Er

Vi vitols 07.11.2019

Bet viņam ir jāskatās tavs dupsis, ko tu gribēji, lai kāds tavu dupsi tāpat skata.