www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Nekompetents LOR Ilze Dobele

Vc4 - Nekompetents LOR Ilze Dobele

Biju pie Lor Ilzes Dobeles Vc4 un saskāros ar ļoti nekompetentu un pretīgu attieksmi. Nevarēja sniegt atbildes ne uz vienu jautājumu, bet saņēmu tikai pārmetumus un izvairīšanos no atbildēm. Pilnīgi noteikti neiesaku pie viņas doties! Nauda izmesta vējā un sabojāts noskaņojums! Attieksme pret onkoloģijas pacientu pretīga!

16.02.2021

Atbilde no Veselības centrs 4 18.02.2021

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Lai varētu izvērtēt konkrēto gadījumu un sniegt Jums atbildi, aicinam sagatavot un iesniegt rakstisku iesniegumu. Iesniegumu varat nosūtīt uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv vai pa pastu: SIA "Veselības centrs 4", Brīvības gatve 410, LV-1024

Z

L LaimaA 15.07.2021

Jā, par Ilzi Dobeli no VC4 (LOR) piekrītu. Man bija ilgstoši aizkritušas ausis, aizgāju vizītē - viņa tikai fiksi uzmeta aci ar savu aparātu katrai ausij, neko nepateica, tad nosūtīja turpat pie māsiņas savas uz audio kaut kādu testu (neatceros), lai dzirdi patestētu- tur it kā viss ok bija, bet to man pati māsiņa pateica. Un kad aizgāju ar rezultātiem atpakaļ pie viņas un jautāju, kur tad varētu būt problēma utt. - viņa tikai nokratīja galvu. Pirmoreiz sastapos ar tik nekompetentu ārstu. Vismaz vienu vārdu pasaki- kas varētu būt izraisītājs vai savu verdiktu vismaz- ka nevaram atrast neko sliktu pēc izmeklējuma, ka piemēram, vērojiet stāvokli tālāk. NEKO! uzrakstīja lapočku un atā, ne ko tālāk darīt, neko!
VC4- lūgums striktāk pavērtēt darbiniekus, kurus algojat. Ja nebūtu apdrošināsana segusi šo visu- tad būtu dubultā neapmierināta. Jo konsultācija no speciālista netika saņemta.
-Laima A-