VC4/ Dmitrijs Pukijāns - Serviss

Radās ādas problēmas tapēc devos uz VC4 kur man ieteca un pierakstīja pie ārsta Dmitrija. Ārsts ļoti jauns, ne pārāk profesionāls. Noteicis uz vairākām analīzēm 5.nedēļu garumā kuras laikā netika piemērota reāla ārstēšana un kaite tika ielaista tālāk, izmesta nauda vējā tika ap 250 euro. Beigās devos pie parastā ārsta uz ARS, Skolas iela 4 kur uzreiz tika piemērota precīza ārstēšana, ādas slimība uzlabojusies un ārsts vēl nobrīnijās par daudzajiem rezultātiem.

M miol 11.12.2018

2018. gada janvārī apmeklēju dermatoloģisko klīniku VC4
Esmu ļoti apmierināta ar procedūras rezultātu, kuru veica Dakteris Dmitrijs Pukijāns. Ir acīmredzams, ka cilvēks ir patiess un savu darbu veic ar prieku. Man padāvāja lāzerprocedūru – pietiekami agresīvu, bet es pat iedomāties nevarēju, ka būs tik ilgstošs efekts.
Līdz pat šim brīdim saņemu komplimentus, ka izskatos par 5 gadiem jaunāka. Super klīnika un izcils ārsts. Tā tik turēt! Milzīgs paldies!

M Minkucis 18.12.2018

Ārstam ļoti neprofesionāla attieksme, varēja just, ka viņam interese tikai nauda. Iepriekš sastapu tikai labus ārstus, bet viņš kopumā atstāja ļoti negatīvu iespaidu.

J Jānis Kr. 28.07.2022

paldies dkterim par atru un precizu diagnostiku un ārstēšanu! visu cieņu!

Z Zuze 04.11.2022

Dmitrijs Pukijāns - profesionāls sava amata pratējs! Nomainīju 4 dermotologus un tikai šis dakteris izarstēja mani, jasaka pateicību šim dakterim, kas zin ko dara! Iepriekšējās sūdzības patiesi meli! Lai veicas dakter!