www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Slikts serviss, nekompetents ārsts, naudas plēsēja

Tatjana Ļiņova - nekompetents dermatologs - Slikts serviss, nekompetents ārsts, naudas plēsēja

Naudas kāsēja! Neejiet pie šīs jaunās VC4 speciālistes-studentes, kas tikai noplēš naudu, bet kurai nav svarīga pacienta izveseļošanās.
3 mēneši, 77 eur konsultācijās (30+17+30), 70 eur nevajadzīgās smērēs, jo
1.konsultācija un ādas tests 15 min - 47 eur - rezultējas ar nepareizas diagnozes ārstēšanu mēneša garumā, kur slimība progresē;
2.konsultācija 5 min -30 eur, lai apstiprinātu, ka nepareiza diagnoze un lai izrakstīru kārtējo smēri, kas paredzēta trakai slimībai, par kuru ārstei pašai nav pārliecības, bet "galvenais esot apturēt slimības izplatīšanos". 2.konsultācijā minējumi, kas nu pacientam varētu būt un uz pacienta bažām par vizuālā tēla sabojāšanos, daktere atbild: "ko tu uztraucies, neesi jau sieviete!"
Pēc trīs mēnešu ārstēšanās ar nepareizām smērēm, pacients aiziet pie pieredzējuša dermatologa par 5 eur un noskaidro jau pirmajā vizītes minūtē, ka ar iepriekš rakstītām smērēm šī slimība pavisam nav saistīta un viņa izraksta vitamīnus un dabas līdzekļus, jo tas esot tikai stresa ietekmē.
3 mēneši, 150 EUR un slimības izplatība - vismaz ar šādu komplektu variet rēķināties apmeklējot šo studenti, kas par savām studijām prasa pacientiem milzu naudu bez jebkādas nožēlas!
Vilšanās Veselības Centra 4 vārdā!

P Pretenzija Pretenzija 09.11.2017

Vispār pie vadības vajag noskaidrot kāpēc tādas izmaksas un ar pierādījuiem par to, kas ir nepareizi. Var jau arī tiesāties. Ja ir laiks tam.

Aizej labāk uz linezera ielu vai ādas dispanseru ar nosutījumu un miers.

V Veselības centrs 4 10.11.2017

Labdien! Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Lai izvērtētu konkrēto gadījumu, informācija nodota atbildīgās filiāles vadītājam un “Veselības centrs 4” Medicīnas direktorei, kas radušos problēmsituāciju pārrunās ar iesaistīto speciālistu. Gadījumā, ja vēlaties saņemt iestādes oficiālu atbildi, aicinām sagatavot rakstisku iesniegumu brīvā formā, lai varam Jūs identificēt, jo saskaņā ar Personu datu aizsardzības likumu, informācija, kas saistīta ar personas veselību uzskatāma par sensitīviem datiem. Iesniegumu aicinām iesniegt jebkurā “Veselības centrs 4” filiālē, norādot arī Jūsu telefona numuru un adresi, lai varam ar Jums sazināties. “Veselības centrs 4” ir svarīgi nodrošināt atbilstošus ārstniecības pakalpojumus un uz sadarbību vērstu komunikāciju starp pacientiem un darbiniekiem, tādēļ ikviens ieteikums dod mums iespēju pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Z Zvirbulis76 22.06.2018

Man daktere palīdzēja. Nav pamatu sūdzēties. Ļoti laipni un detalizēti visu izstāstīja. Uzskatu ka par pakalpojumiem ir jāmaksā, dzīvojam kapitālismā.

L LaumaKal 24.08.2018

Man tikai pozitīva pieredze ar dakteri, ļoti palīdzēja manā jautājumā.. :)