www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Nepatīkama pieredze, neprofesionalitāte

Ilona Kampara - VC4 - Nepatīkama pieredze, neprofesionalitāte

Savai pirmajai vizītei pie ginekologa izvēlējos Ilonu Kamparu. Nepatīkamā pieredze sākās jau brīdī, kad pieņemšanas laiks ievērojami kavējās - kabinetā tiku 10 min. Vēlāk, kas nozīmēja, ka arī mans vizītes laiks tika saīsināts, jo Rindā jau gaida nākamais pacients. Daktere steidzīga, līdz galam neko neizskaidro, rada nepamatotas raizes par dažādām kaitēm un nosūta uz mistiskām analīzēm. Uz jautājumiem atbild ātri, ar sarežģītiem terminiem, bet īsti pārjautāt nav laika, jo daktere jau sūta ārā. Izejot no kabineta sajūta, ka viss ir slikti, bet nekas līdz galam nav paskaidrots, līdz ar to pat nesaproti - kas tālāk darāms. Tā kā analīzes, uz kurām tiku nosūtīta, nebija lētas, pieņemu, ka šeit, diemžēl, primārais ir nopelnīt, nekā palīdzēt pacientam. Aizejot pie cita daktera izrādījās, ka viss ir kārtībā un papildu analīzes (vēl vienas, uz kurām i. Kampara bija nosūtījusi) nav nepieciešamas. Lai gan internetā atrodamas arī labas atsauksmes, neiesaku uz tām paļauties un tomēr meklēt citu speciālistu. Neesmu piekasīga un parasti mēģinu atrast kopīgu valodu un saprasties ar visiem, tomēr uzskatīju par vajadzīgu uzrakstīt šo sūdzību, lai ietaupītu raizes un jebkādas citas negatīvas emocijas pēc ginekologa apmeklējuma citām meitenēm/sievietēm.

Komentāri (5)

J Jureta 28.01.2021

Man bija līdzīgi pirms daudziem gadiem. Arī dr. rādīja iespaidu, ka ir problēma, kas vēlāk tomēr izrādījās, nemaz nav nekāda problēma. Lieki teikt, ka pie šīs dakteres nekad vairs neatgriezos.

V Veselības centrs 4 29.01.2021

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Vēlamies informēt, ka Dr.Ilona Kampara ir savas jomas augstas kvalifikācijas speciālists, kas piedāvā saviem pacientiem mūsdienīgas ārstniecības metodes. Agrīni veikta diagnostika, t.sk, laboratoriskie izmeklējumi nodrošina savlaicīgu saslimšanas diagnostiku un ārstniecību. SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodoršināt saviem pacientiem atbilstošas kvalitātes pakalpojumus un savstarpējo sadarbību vērstu komunikāciju. Tāpēc vienmēr novērtējam mūsu pacientu sniegto informāciju, kas palīdz mums pilnveidot savu pakalpojumu kvalitāti. Informācija ir nodota kvalitātes vadītājai izvērtēšanai, kā arī tiks pārrunāta ar Dr.I.Kampari.

B BAIBA KRUKOVSKA 21.05.2021

Ilona kampara - vc4, lasot šeit sūdzības, nevaru neizteikt savu viedokli un pieredzi. Pie dr. Ilonas kamparas ārstējos jau 20 gadus. No 40-60 gadiem. Labāku ārstu un speciālistu savā jomā nevaru ne iedomāties ne vēlēties! Esam kopā izgājušas cauri manai trakajai menopauzei.. Ar svīšanu, migrēnām 78 stundas, svars +30 kg, psiholoģiskas dabas problēmām. Dakterei zvanīju bieži arī apmeklēju bieži. Vienmēr ilgi un saprotami skaidroja, kas notiek ar manu organismu, ilgi piemeklēja vienmēr labākās zāles un deva tiešām ļoti svarīgus un iedarbīgus padomus. Esmu vaicāJusi arī par kaitēm kas nav viņas specializācija, vienmēr devusi padomu, kādi izmeklējumi jāveic, pie kāda speciālista griezties. Manas draudzenes veda savas vedeklas kas bija gaidībās pie ilonas kampares, un vēl šodien man Saka paldies, ka ieteicu tieši viņu. Visu cieņu dakteres kompetencei, laipnajam smaidam un ļoti cilvēciskai, sirsnīgai attieksmei pret pacientu. Paldies dakterīt, par jūsu darbu, un mūsu sadarbību 20 gadu garumā.

K Kristine1986 20.09.2021

Man ir drausmīga pieredze kā grūtniecei pie viņas. Sagaidot 38. grūtniecības nedēļu vairs neņēma mani pie sevis. Teica, lai vairs nenāku, jāgaida dzemdības. Man pirmais bērns, neko nesapratu, zvanīju un raudāju, lai taisa USG, jo nejutu bērna kustības, raudāju pie kabineta durvīm, teica, lai braucu uz slimnīcu, bet slimnīcā lika iet atpakaļ pie savas dakteres, tad mani paņēma cita daktere, kas uzrakstīja slimnīcai, lai stimulē dzemdības, jo bērnam traucēta asinsrite, beigās ķeizars 42.nedēļā. Kas vēl... Aizliedza tuvību ar vīru visus 9 mēnešus + 6 mēnešus pēc dzemdībām, tas atstāja lielu traumu mūsu attiecībās, jo grūtniecības laikā tiešām baidījos nodarīt pāri bērnam, pēc ķeizara, protams, nomainīju ārstu, kas tomēr atļāva visu, arī sākt sportot, ko Kampara aizliedza arī 6 mēnešus. Un vēl nekad neprasīja manu svaru, iespējams tāpēc vai citas paviršības dēļ, pirmajā skrīningā uzrādīja lielus riskus, vairs neatceros, ko tieši, bet vajadzēja iet pie ģenētiķa un veikt tik ļoti riskanto amniocentēzi. Liekot visu kopā visticamāk, ka nebija savadīti precīzi mērījumi analīzēm. Tas bija pirms 6 gadiem, nav jēga to vairs cilāt vc4, bet nevar strādāt ar cilvēkiem kā konveijerā un plēst tik lielu naudu, 20min uz pacientu un papildus apmācīt topošos ārstus! Man neko neteica par folskābes dzeršanu un to, cik tas ir svarīgi, labi, ka es pati izdomāju padzert kaut kādus grūtnieču vitamīnus. Protams, visādi citādi daktere profesionāls, man pirms grūtniecības visādas kaites ārstēja, bet grūtniecēm iesaku iet ar līkumu viņai. Tagad man jau ir 2 bērni un salīdzinot grūtnieču aprūpi, pie Kamparas tas bija pavirši un kā konveijerā.

G Gundega Ulme 23.08.2022

Labdien!

Meklējot atsauksmes par pavisam citu ārstu, pamanīju šo sūdzību par manu un manas ģimenes sieviešu ilggadējo ginekoloģi (sākot no 2006.gada aprīļa mēneša). Lai katram būtu iespēja izvērtēt un izdarīt savus secinājumus, padalīšos arī ar savu pieredzi pie dakteres Kamparas.Jo tā jau ir cilvēka daba - par labajām lietām mēs kliedzam reti, bet, ja sāp sirds, tad par to gan un labi skaļi..

Nokļuvu pie ārstes brīdī, kad biju nule kā palikusi stāvoklī un man bija muguras sāpēs. Sarunāju tikšanos ar savu tā brīža ārsti, kas bija un ir Latvijā ļoti zināma un augstas klases speciāliste. Tomēr ārste tā arī netika pie iespējas uztaisīt man usg un pateica - laiks ir mazs, daba zinās labāk. Tomēr miers man nebija un tā es nokļuvu pie dakteres Kamparas. Izrādījās, ka man draud grūtniecības pārtraukšanās un laiks patiešām bija ļoti mazs. Tomēr es nekad neaizmirsīšu savu pirmo vizīti pie dakteres Kamparas. Es, saprotot, ka ir problēmas, sāku raudāt un daktere uz mani paskatījās pārsteigtu seju - a kāpēc Tu raudi? Es viņai teicu, ka ļoti gribēju šo bērniņu. Uz ko es saņēmu atbildi, ka šis bērniņš man pavisam noteikti arī būs un kreņķiem nav vispār nekāda pamata. Tajā laikā daktere pieņēma Veselības namā 5 un tur viņas kabinetā pie sienas bija ļoti daudz viņas vadīto grūtniecību bēbīšu bildes. Viņa vēl noteica - nevajag raudāt, labāk vajagot izvēlēties no kataloga (parādot uz sienas), kādu es gribu bēbi. Un tad man iestājās miers. Grūtniecībā bija mazliet problēmas, tomēr šobrīd jaunajam cilvēkam ir 15 gadi un viss noritēja perfekti. Nākamā grūtniecība man iestājās uzreiz pēc pirmās. Tā bija slodze gan fiziski, gan emocionāli. Arī attiecības ar mīļoto cilvēku tajā laikā man bija diezgan smagas. Un tikai pateicoties dr. Kamparas gādībai manai jaunkundzei ir 14 gadi un būšu visu mūžu pateicīga dakterei, ka mana princese man ir! Bez viņas atbalsta situācija būtu savādāka..
Tā kā ar ginekoloģiskām problēmām esmu saskārusies ik pa brīdim, tad ļoti labi zinu dakteres rūpību un attieksmi. Viss tiek izmeklēts ļoti rūpīgi, laikus un viss ir sakārtots! Turklāt pa šiem gadiem daktere man un manai ģimenei ir kļuvusi par ģimenes draugu.
Man patiešām būtu neiespējami atrast ko tādu, ko varētu pārmest dakterei par neievērotu profesionālo rūpību! Tā pat par ētikas normu ievērošanu. Divas grūtniecības un dažādas ginekoloģiskas likstas - viss bijis uz dakteres Kamparas pleciem un ar visu ir tikts galā. Arī tajos brīžos, kad kabinetā esmu vienkārši sākusi raudāt aiz žēluma pret sevi. Nekad, NEKAD daktere nav man kaut ko nepaskaidrojusi vai radījusi sajūtu, ka esmu konvejierā! Gluži pretēji - es nu jau katrā vizītē jautāju - Ilona, Tu taču vēl gadus 20 strādāsi, vai ne? Jo man aug meita un es meitai gribēšu visprofesionālāko un labāko ārstu!

Tāpēc varbūt pirms rakstām sūdzības, izvērtējam - kas ir jāraksta šajā protālā, kas jāraksta veselības inspekcijai un kas ir mūsu emocijas! Mēs katrs esam savādāki un katram mums vajag savu attieksmi! Tas viss ir normāli! Tikai nevajag jaukt savas emocijas ar pārmetumiem par profesionālo darbību!

Lai veiksme un izdošanās visiem turpmāk! :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes