www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Nepatīkama pieredze, neprofesionalitāte

Ilona Kampara - VC4 - Nepatīkama pieredze, neprofesionalitāte

Savai pirmajai vizītei pie ginekologa izvēlējos Ilonu Kamparu. Nepatīkamā pieredze sākās jau brīdī, kad pieņemšanas laiks ievērojami kavējās - kabinetā tiku 10 min. Vēlāk, kas nozīmēja, ka arī mans vizītes laiks tika saīsināts, jo Rindā jau gaida nākamais pacients. Daktere steidzīga, līdz galam neko neizskaidro, rada nepamatotas raizes par dažādām kaitēm un nosūta uz mistiskām analīzēm. Uz jautājumiem atbild ātri, ar sarežģītiem terminiem, bet īsti pārjautāt nav laika, jo daktere jau sūta ārā. Izejot no kabineta sajūta, ka viss ir slikti, bet nekas līdz galam nav paskaidrots, līdz ar to pat nesaproti - kas tālāk darāms. Tā kā analīzes, uz kurām tiku nosūtīta, nebija lētas, pieņemu, ka šeit, diemžēl, primārais ir nopelnīt, nekā palīdzēt pacientam. Aizejot pie cita daktera izrādījās, ka viss ir kārtībā un papildu analīzes (vēl vienas, uz kurām i. Kampara bija nosūtījusi) nav nepieciešamas. Lai gan internetā atrodamas arī labas atsauksmes, neiesaku uz tām paļauties un tomēr meklēt citu speciālistu. Neesmu piekasīga un parasti mēģinu atrast kopīgu valodu un saprasties ar visiem, tomēr uzskatīju par vajadzīgu uzrakstīt šo sūdzību, lai ietaupītu raizes un jebkādas citas negatīvas emocijas pēc ginekologa apmeklējuma citām meitenēm/sievietēm.

Komentāri (4)

J Jureta 28.01.2021

Man bija līdzīgi pirms daudziem gadiem. Arī dr. rādīja iespaidu, ka ir problēma, kas vēlāk tomēr izrādījās, nemaz nav nekāda problēma. Lieki teikt, ka pie šīs dakteres nekad vairs neatgriezos.

V Veselības centrs 4 29.01.2021

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Vēlamies informēt, ka Dr.Ilona Kampara ir savas jomas augstas kvalifikācijas speciālists, kas piedāvā saviem pacientiem mūsdienīgas ārstniecības metodes. Agrīni veikta diagnostika, t.sk, laboratoriskie izmeklējumi nodrošina savlaicīgu saslimšanas diagnostiku un ārstniecību. SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodoršināt saviem pacientiem atbilstošas kvalitātes pakalpojumus un savstarpējo sadarbību vērstu komunikāciju. Tāpēc vienmēr novērtējam mūsu pacientu sniegto informāciju, kas palīdz mums pilnveidot savu pakalpojumu kvalitāti. Informācija ir nodota kvalitātes vadītājai izvērtēšanai, kā arī tiks pārrunāta ar Dr.I.Kampari.

B BAIBA KRUKOVSKA 21.05.2021

Ilona kampara - vc4, lasot šeit sūdzības, nevaru neizteikt savu viedokli un pieredzi. Pie dr. Ilonas kamparas ārstējos jau 20 gadus. No 40-60 gadiem. Labāku ārstu un speciālistu savā jomā nevaru ne iedomāties ne vēlēties! Esam kopā izgājušas cauri manai trakajai menopauzei.. Ar svīšanu, migrēnām 78 stundas, svars +30 kg, psiholoģiskas dabas problēmām. Dakterei zvanīju bieži arī apmeklēju bieži. Vienmēr ilgi un saprotami skaidroja, kas notiek ar manu organismu, ilgi piemeklēja vienmēr labākās zāles un deva tiešām ļoti svarīgus un iedarbīgus padomus. Esmu vaicāJusi arī par kaitēm kas nav viņas specializācija, vienmēr devusi padomu, kādi izmeklējumi jāveic, pie kāda speciālista griezties. Manas draudzenes veda savas vedeklas kas bija gaidībās pie ilonas kampares, un vēl šodien man Saka paldies, ka ieteicu tieši viņu. Visu cieņu dakteres kompetencei, laipnajam smaidam un ļoti cilvēciskai, sirsnīgai attieksmei pret pacientu. Paldies dakterīt, par jūsu darbu, un mūsu sadarbību 20 gadu garumā.

K Kristine1986 20.09.2021

Man ir drausmīga pieredze kā grūtniecei pie viņas. Sagaidot 38. grūtniecības nedēļu vairs neņēma mani pie sevis. Teica, lai vairs nenāku, jāgaida dzemdības. Man pirmais bērns, neko nesapratu, zvanīju un raudāju, lai taisa USG, jo nejutu bērna kustības, raudāju pie kabineta durvīm, teica, lai braucu uz slimnīcu, bet slimnīcā lika iet atpakaļ pie savas dakteres, tad mani paņēma cita daktere, kas uzrakstīja slimnīcai, lai stimulē dzemdības, jo bērnam traucēta asinsrite, beigās ķeizars 42.nedēļā. Kas vēl... Aizliedza tuvību ar vīru visus 9 mēnešus + 6 mēnešus pēc dzemdībām, tas atstāja lielu traumu mūsu attiecībās, jo grūtniecības laikā tiešām baidījos nodarīt pāri bērnam, pēc ķeizara, protams, nomainīju ārstu, kas tomēr atļāva visu, arī sākt sportot, ko Kampara aizliedza arī 6 mēnešus. Un vēl nekad neprasīja manu svaru, iespējams tāpēc vai citas paviršības dēļ, pirmajā skrīningā uzrādīja lielus riskus, vairs neatceros, ko tieši, bet vajadzēja iet pie ģenētiķa un veikt tik ļoti riskanto amniocentēzi. Liekot visu kopā visticamāk, ka nebija savadīti precīzi mērījumi analīzēm. Tas bija pirms 6 gadiem, nav jēga to vairs cilāt vc4, bet nevar strādāt ar cilvēkiem kā konveijerā un plēst tik lielu naudu, 20min uz pacientu un papildus apmācīt topošos ārstus! Man neko neteica par folskābes dzeršanu un to, cik tas ir svarīgi, labi, ka es pati izdomāju padzert kaut kādus grūtnieču vitamīnus. Protams, visādi citādi daktere profesionāls, man pirms grūtniecības visādas kaites ārstēja, bet grūtniecēm iesaku iet ar līkumu viņai. Tagad man jau ir 2 bērni un salīdzinot grūtnieču aprūpi, pie Kamparas tas bija pavirši un kā konveijerā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes