www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Nepatīkama pieredze, neprofesionalitāte

Ilona Kampara - VC4 - Nepatīkama pieredze, neprofesionalitāte

Savai pirmajai vizītei pie ginekologa izvēlējos Ilonu Kamparu. Nepatīkamā pieredze sākās jau brīdī, kad pieņemšanas laiks ievērojami kavējās - kabinetā tiku 10 min. Vēlāk, kas nozīmēja, ka arī mans vizītes laiks tika saīsināts, jo Rindā jau gaida nākamais pacients. Daktere steidzīga, līdz galam neko neizskaidro, rada nepamatotas raizes par dažādām kaitēm un nosūta uz mistiskām analīzēm. Uz jautājumiem atbild ātri, ar sarežģītiem terminiem, bet īsti pārjautāt nav laika, jo daktere jau sūta ārā. Izejot no kabineta sajūta, ka viss ir slikti, bet nekas līdz galam nav paskaidrots, līdz ar to pat nesaproti - kas tālāk darāms. Tā kā analīzes, uz kurām tiku nosūtīta, nebija lētas, pieņemu, ka šeit, diemžēl, primārais ir nopelnīt, nekā palīdzēt pacientam. Aizejot pie cita daktera izrādījās, ka viss ir kārtībā un papildu analīzes (vēl vienas, uz kurām i. Kampara bija nosūtījusi) nav nepieciešamas. Lai gan internetā atrodamas arī labas atsauksmes, neiesaku uz tām paļauties un tomēr meklēt citu speciālistu. Neesmu piekasīga un parasti mēģinu atrast kopīgu valodu un saprasties ar visiem, tomēr uzskatīju par vajadzīgu uzrakstīt šo sūdzību, lai ietaupītu raizes un jebkādas citas negatīvas emocijas pēc ginekologa apmeklējuma citām meitenēm/sievietēm.

J Jureta 28.01.2021

Man bija līdzīgi pirms daudziem gadiem. Arī dr. rādīja iespaidu, ka ir problēma, kas vēlāk tomēr izrādījās, nemaz nav nekāda problēma. Lieki teikt, ka pie šīs dakteres nekad vairs neatgriezos.

V Veselības centrs 4 29.01.2021

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Vēlamies informēt, ka Dr.Ilona Kampara ir savas jomas augstas kvalifikācijas speciālists, kas piedāvā saviem pacientiem mūsdienīgas ārstniecības metodes. Agrīni veikta diagnostika, t.sk, laboratoriskie izmeklējumi nodrošina savlaicīgu saslimšanas diagnostiku un ārstniecību. SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodoršināt saviem pacientiem atbilstošas kvalitātes pakalpojumus un savstarpējo sadarbību vērstu komunikāciju. Tāpēc vienmēr novērtējam mūsu pacientu sniegto informāciju, kas palīdz mums pilnveidot savu pakalpojumu kvalitāti. Informācija ir nodota kvalitātes vadītājai izvērtēšanai, kā arī tiks pārrunāta ar Dr.I.Kampari.