LV RU
www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Dermatologs Sanita Žīgure

Dermatoloģijas klīnika VC4 - Dermatologs Sanita Žīgure

Ja nevēlaties velti iztērēt savu laiku un naudu (pat ja jums ir apdrošināšana, kā bija manā gadījumā) , silti neiesaku doties pie dr. Žīgures. Biju 2x uz konsultāciju saistībā ar akni. Abās reizēs jutos vīlusies. Daktere abās konsultācijas reizēs izturējās vīzdegunīgi un ar dažādām dzēlīgām frāzēm kasījās klāt katram manis pateiktam vārdam, kam nebija tieša saistīta ar slimības gaitu. Radās sajūta, ka ārstes mērķis bija nevis palīdzēt man kā pacientam, bet gan parādīt, cik daudz medicīniskos terminus viņa zina un, nepaskaidrojot to nozīmi, turpināt klarēt savu stāstāmo, no kura saprotams bija praktiski nekas. Rezultātā haotiski tika saukti dažādi medikamentu nosaukumi, nemaz neizstāstot manu turpmāko ārstēšanas gaitu. Papildus tam tika jautāts, vai plānoju grūtniecību. Kad atbildēju, ka tuvākajā laikā neplānoju, ārstei acīmredzot ar šo atbildi bija par maz. Žīgure turpināja jautājot: "kāpēc? Jums nav drauga? " es atvainojos, bet tas ir privāts dabas jautājums, nodomāju es, bet neuzdrošinājos pateikt. Konsultācija beidzās ar frāzi: "mani gaida nākamais pacients! " tad nu spriediet paši par šāda dermatologa kompetencēm, profesionalitāti un iejūtību.

Atbilde no Veselības centrs 4 19.01.2021

Labdien,

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Līdz šim neesam saņēmuši no pacientiem sūdzības par zobārsti I.Kuku un zobārsta asistenti. Informācija par minēto situāciju nodota atbildīgajiem darbiniekiem, kā arī nosūtīta zobārstam I.Kukai.

Ar cieņu,

SIA "Veselības centrs 4"

Komentāri (2)

S Sintija_whatever 06.12.2020

Vēlējos papildināt, ka ārste rīkojās nekompetenti un neprofesionāli - teicu, ka no viņas izrakstītajiem medikamentiem man sākās nieze un apsārtums, un es pārstāju tos lietot. Uz ko ārste atbildēja, ka šis fakts ir jāignorē un jāturpina lietot tālāk, ignorējot manis iepriekš aprakstītās alerģiskās izpausmes. Es atvainojos, bet kur ir loģika?!

V Veselības centrs 4 19.01.2021

Labdien,

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Informācija par minēto gadījumu nodota atbildīgajiem darbiniekiem un dermatologam S.Žīgurei. Gadījumā, ja vēlaties saņemt iestādes oficiālu atbildi, aicinām sagatavot rakstisku iesniegumu brīvā formā, lai varam Jūs identificēt, jo saskaņā ar Personu datu aizsardzības likumu, informācija, kas saistīta ar personas veselību uzskatāma par sensitīviem datiem. Iesniegumu varat nosūtīt SIA "Veslības centrs 4" uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv

Ar cieņu,

SIA "Veselības centrs 4"

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes