www.sudzibas.lv Veselības apdrošināšana Starp BALTA un Gjensidige

Veselības apdrošināšana - Starp BALTA un Gjensidige

Katru gadu iegādājos veselības apdrošināšanu, arī šogad to darīšu. Šobrīd esmu izvēles priekšā, jo nezinu kuru ņemt, kura būtu labāka - Gjensidige vai BALTA (pakalpojumu un cenu ziņā abas šobrīd ir līdzīgas). Ko jūs varētu ieteikt, kāda pieredze jums ir ar šīm abām apdrošināšanas kompānijām?

V

H Hugo Djego 06.11.2009

Māsiņ, man ir Rīgas slimo kase jau otru gadu pēc kartas.Un zini, kas par pīrāgiem?-nevienam arstam nevajag manu polisi, bet naudu, citādi nekas nenotiek! Var jau būt, ka kaut kur ir kāds ārsts, kuram ir līgums ar Rīgas slimo kasi, bet man nav gadijies dzīvē tādu sastapt.Man tagad par laimi nekur nav jāgriežas.
Katrā ziņā vajag painteresēties, kur Tu dodies slimības gadijumā, vai derēs tā polise, kura Tev būs?
Lai Tev viss izdodas :)

I Ilze 07.11.2009

kopsh kura laika shiis firmas piedaavaa pasham sevi apdroshinaat? cik zinu, tagad visaas tikai firmas darbiniekus apdroshina, bet pats sev veseliibas apdroshinaashanu nevar iegaadaaties.
piekriitu, ka tikai RSK piedaavaa sevi apdroshinaat.
vai tieshaam tagad Balta un Gjensidige to piedaavaa?

S sabo 07.11.2009

Bet kur problēma paņemt čeku par pakalpojumu un iet pašam un to naudu dabūt no apdr.kompānijas?
Loģiski ārstiem riebjas jūsu polises, jo par tām maksā ar nokavēšanos vai nesamaksā vispār!

H Hugo Djego 07.11.2009

Sabo, problēma vienalga ir tur, ka neatmaksā visu pakalpojuma summu.Es jau zvaniju uz RSK, man pateica, ka zinamus procentus atmaksā. Kaut gan man bija niknā sudraba polise...
Es tik iedomajos, ka riktīgs sviests būs tad, kad valdība ieviesīs obligāto veselības apdrosinašanu, teiksim 50 ls gadā no cilvēka.
1)ne katram tie 50 ls atradīsies,
2)ne katram ārstam vajadzēs tavu polisi, jo liela daļa ir strādā privātpraksē,
3)obligātā veselības apdrošināšana vēl nenozīmē, ka tiksi pie vajadzīgā specialista laikus, kamēr neesi atstiepis kājas,
4)slimnīcas tiek neatgriezeniski likvidētas, kur iesi ar savu polisi?
5)daudzi mediķi laižas uz ārzemem, lai varētu nopelnīt iztiku...

vai man turpināt?

S sabo 07.11.2009

Nu bet tad neiegādājies to polisi!
Ja gribi polisi, tad laikus lūdzu noskaidro, kur to ņems pretī.
Kāpēc ārstam jāgaida sava nauda, ja reiz pat Tev nevar laicīgi atdot naudu?

S Smile 08.11.2009

Manuprāt, tev vajadzētu no sākuma noskaidrot ar kuru kompāniju ir līgums tai medicīnas iestādei kuru tu parasti apmeklē!!! un tad prasīt padomu... man pašai bija Gjensidige sudraba polise, teikšu godīgi, pie ārsta varēju tikt visur, bet nevisus pakalpojumus polise apmaksāja!!!