www.sudzibas.lv VertuLux Naudas atgriešana

Vertulux - Naudas atgriešana

Pasūtīju macbook air, summa 840 eur. Teica, ka būšot 5 darba dienu laikā. Pēc 2 ned. gaidīšanas bija jāzvana pašam. Ar lielām pūlēm naudu dabūju atpakaļ tikai pēc 1,5 mēn. Nepatīkams kantoris, neesmu vēl saskāries ar tādu attieksmi un bezatbildību. ps. ne velti, preci var saņemt tikai ar kurjera piegādi un tikai ar iepriekšēju samaksu. Ja vēlaties sīkaku info, zvaniet 27568090, esmu parasts pircējs, nevis konkurents, uzskatu, ka šāda ņirgāšanās par klientu ir jāizbeidz.

ž

J janis spinga 19.11.2015

Meklēju sev iPhone6 un VertuLux mani patīkami pārsteidza piedāvājot jau tajā pašā dienā aizbraukt pēc sava jaunā telefona! Pieklājīga, rūpīga un patīkama komunikācija. Esmu ļoti apmierināts ar savu izvēli un jauno telefonu :) Iesaku! Jānis Spinga