www.sudzibas.lv VertuLux krāpniecība

Vertulux - krāpniecība

Iesaku turēties pa gabalu no SIA V-Catalogs, SIA Vertu-Lux, vertucatalog.lv, vertulux.lv un visiem pārējiem kaspara rozēna kantoriem, ja nevēlaties palikt bez naudas un bez preces. Materiāli par šo tiek apkopoti gan priekš PTAC, gan ekonomikas policijai.Sūdzības par vertucatalog un kasparu rozēnu var palasīties sudzibas.lv , salidzini.lv, ka arī citur internetā.Viss, kur parādās adreses Starta iela 7, Dzelzavas iela 51, Rīgā, viss, kur figurē kaspars rozēns un ar viņu saistītās firmas - esiet prātīgi un metiet līkumu šiem kantoriem, lai apkrāpto skaits neaugtu ar katru dienu lielāks.

I ivars_ 28.09.2015

Šobrīd par Vertu un Kaspara Rozēna rīcību (krāpšana) Valsts policijā ir ierosināts kriminālprocess.Ņemot vērā, ka K.Rozēns, iespējams, ir apkrāpis daudzus cilvēkus, lūdzu rakstīt uz [slēpt]@capital.lv.Šobrīd apvienojam pārējos cietušos, lai nodotu nepieciešamo informāciju policijai, un kriminālprocess iegūtu jau daudz nopietnāku "svaru".Tikmēr jārēķinās, ka K.Rozēns var rīkoties pēc iepriekš zināmās shēmas-paņemt priekšapmaksu, bet preci nepiegādāt.