www.sudzibas.lv Vērtēšanas birojs "Eksperts" Nepilda pasūtījumus, slikts serviss

Vērtēšanas birojs "Eksperts" - Nepilda pasūtījumus, slikts serviss

Uzņēmums nav spējīgs izpildīt pasūtījumus.
Tika pasūtīts mājas vērtējums. Vērtētājs atbrauca, visu apskatīja, nofotagrafēja un solīja vērtējumu jau burtiski pēc dienas vai divām. Zvanot solītajā dienā, izildi atlika vēl par dienu. Ok, tas nebūtu nekas traks, bet pagājusi jau nedēļa un klusums - ne vērtējuma, ne kāds piezvana un paskaidro, kas par lietu. Sākumā uz telefona zvaniem atbildēja, tad atsūtīj īsziņu, ka atzvanīs, bet neatzvanīja, turpmāk ignorēja manus zvanus, līdz tomēr pēc dažām dienām atbildēja, solot vērtējumu nākamajā dienā, bet atkal nekā un uz zvaniem atkal neatbild. Nosūtīju īsziņu, ka vēlos atpakaļ samaksāto naudu. Gaidu!

Ja uzņēmums savu klientu netur par pilnu, iekasē tik naudu, bet darbu nedara, tad tā ir vistīrākā krāpniecība.

E

G goblins1 16.08.2018

pilnīgi identiska pieredze ar šo uzņēmumu. Ticami, ka naudu atgūt neizdosies.

K Kristīne. 01.10.2018

Šo iestādi būs jāiesaka '' labai reklāmai '' BEZ TABU... Lai tauta zin savus varoņus!

Arī mans stāsts, bet nu jau gaidu 2 mēnešus...

J Jekaterina Klisevica 28.03.2019

Я тоже присоединяюсь к вам. Совершенно идентичная ситуация. Что делать не знаю, буду обращаться во все доступные инстанции.

J Jekaterina Klisevica 08.05.2019

Моя история закончилась так - я была слишком настойчива. Ненормально настойчива. У меня горели все сроки. Денег на новую оценку просто не было. Я звонила им без перерыва с разных телефонов. В свой адрес я услышала - вы ненормальная. Да я такой была в тот момент. Но позволить себя обмануть я просто не могла. В итоге мне пообещала вернуть деньги если к 9.00 утра оценки не будет. В 9.00 ее не было. Деньги мне вернули в 12.00. Мое сотрудничество длилось около недели. Будьте аккуратнее с этой фирмой.

Pasūtījām vērtētāju automašīnai. Atbraucot neiedeva nekādu apliecinājumu par to, ka darījums ir noticis, naudu protams paņēma. Pēc tam gaidījām trīs mēnešus, kad uz mūsu e-pastu tiks nosūtīts vērtējums, solīja, ka nosūtīs uz notāra e-pastu un mūsu, nāca tuvāk konsultācija pie notāra, zvanījām uz vērtēšanas biroju. Un sākās solījumi, tad bija e-pasts mūsu pazudis, tad telefons, tad vēl dažādas problēmas. Trīs nedēļas čakarēja mūs, ka būs būs un neko nenosūtīja, pēdējā dienā, kad pie notāra bija jābūt 16:00, tad dažas stundas pirms tam tika atsūtīts vērtējums. Briesmīga sadarbība, iesaku izvēlēties citu vērtēšanas biroju, mājaslapa un sākuma attieksme ir maldinoša, kad nauda saņemt, tad jāskraida pakaļ, lai ko saņemtu.