www.sudzibas.lv Verkter Latvia Nekvalitatīva prece, nenāk pretī ar problēmas risinājumu

AtrisinātaVerkter Latvia - Nekvalitatīva prece, nenāk pretī ar problēmas risinājumu

Tika nopirkts akumulatora zāģis Dewalt Dcm575x1, pirms vairākiem mēnešiem, garantijas remontā atrodas lielāko daļu, problēma tāda ka tek ķēdes eļļa pa korpusu, noveļ vainu uz konstrukcijas īpatnībām lai gan par to nekas netika minēts iepriekš, veikals neuzņemas nekādu atbildību.

08.11.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Edgars 19.12.2021

veikala vadība gāja pretī un problēma tika atrisināta, zāģi kuram tecēja eļļa apmainija pret jaunu, paldies par sadarbību un problēmas atrisināšanu

E

G Gulbenietis 08.11.2021

Lai neizgrieztu acis otrādi skatoties. Kur tieši tek? Ja tek bačoks, tad noblīvē ar kaut ko. Ja tek pati trubiņa vai eļļas sūknis, arī var mierīgi samainīt pats pa kapeikām. Man čomi ir nesuši uz remontu kitajozu zāģus. Tur tā eļļas trubiņa ir uztaisīta tā, ka viņa pati sulo bez tolka. Jo viens sūdiņš tajā trubā mīl salūzt.

E Edgars 09.11.2021

tek visur no korpusa ,no bačoka ne lāses pat ja nav darbināts , tek nepārtraukti tikai no korpusa, un padomā loģiski, ja es pats ielienu zāģī un pat ja saremontēju, garantija beidz darboties, un ja notiek kautkas nopietnāks, kas zāģi remontēs, tu sponsorēsi? turklāt, kāds ķīnietis? Dewalt, daudzi simti eiro, attiecīgi gaidu kvalitāti, ja nav kvalitāte-manā gadijumā liela eļļās noplūde, brāķis, gaidu kompromisu. p.s. ir draugs ar tādu pat zāģi un nekas netek, forumos arī cilvēki neko nemin par tādu specifiku,