www.sudzibas.lv Ventspils Sociālais dienests Maldināšana, nekompetence

Ventspils Sociālais dienests - Maldināšana, nekompetence

Ļoti nekompetenta attieksme. Bija nepieciešamība izņemt ziemassvētku pabalstu. Uzrakstīju pieteikumu, minēja, ka 30. Decembrī varēs izņemt. Minētajā datumā dodos uz soc. Dienestu. Sieviete apkalpošanā plkst 12: 00 man paziņo, lai nāku pēcpusdienā. Ierodos plkst 16: 00, paziņo, lai nāku uz 17: 00, kad beigšot darba laiku - tad būšot ienākusi pabalstu nauda. Attieksme nepatīkama un izmejoša, jūtos tā, it kā nāktu lūgties nevis pēc naudiņas, kas pienākas. Ierodos pāris minūtes pirms 17: 00. Apkalpošanā jau sēž cita sieviete. Kad minu kaut ko par pabalstu izņemšanu, šī sieviete paziņo, ka kase šodien ir bijusi vaļā tikai līdz 13: 00. Vai cilvēkiem apkalpojošajā sfērā nebūtu jāiemācās komunicēt? Kāpēc pēc pieteikuma iesniegšanas minēt maldīgu datumu? Cik sarežģīti ir cilvēcīgi apkalpot? Vai kāds ar varu spieda strādāt šajā sfērā, ja tik ļoti riebjas savs darbs? Nožēlojami un nepatīkami. Situācijas ir dažādas, ir svētku laiks, ar konkrēto naudas summiņu cilvēki rēķinās, kamēr viena ar sevi neapmierināta dāma pie kases bojā gaisu.

B BK 31.12.2019

Strādāt ej, nevis ubago.

N Noboby 31.12.2019

Debīls laikam esi. Ne visi var strādāt dotajā monentā. Ceru ka Tu jaunajā gadā nonāksi tajā situācijā un neviens Tev nepalīdzēs.

1 123students 31.12.2019

Cik sekla domāšana... :)
Ja vēlies saņemt naudiņu, kas Tev pienākas konkrētu iemeslu dēļ, tad automātiski skaities ubagotājs un bezdarbnieks. Pēc sevis spriežam?

⛔️ 01.01.2020

Ak tev pienākas? Neko sev. Tad nodokļu maksātāji dod tev naudu, lai tu sev pārdzertu ptātu Jaugada naktī?

1 123students 01.01.2020

Lai veselība jaunajā gadā un nekad nesanāk iziet cauri kaut kam tādam, lai būtu jāsaņem pabalsts. Laimīgu Jauno gadu! :)

⛔️ 01.01.2020

Jau ir noticis un varbūt agrāk nekā tev, tāpēc sad story neies cauri