Ventspils Reiss - Apkalpošana

Sveiki!

šoreiz ir runa par Ventspils reisu. Precīzāk autoostu. Kasieres autoostā, neredz pasažierus stāvam un gaidam, kad beigs abas klačoties. Tad kad pati sāc uzmākties un pamācīt, tad nu niknas gan It sevišķi gados jauna kasiere. Dibas reizes bija ar viņu nesaprašanās, pirmo reizi viņa uz manis sāka kliegt. Vai tad tas ir normāli?
Un vēl ir gadījies ar Ventspils reisa šoferiem. šoferis izlaižot pasažierus no mikroautobusa, nemaz nepaskatījās, vai kāds vēl kāpj iekšā, un sāka braukt. Paldies Dievam, ka laicīgi attapos!:)Bet, ka s notiktu, ja manā vietā būtu kāda sirmā māmiņa?

I

Z Z&Z 18.12.2008

man bija tieši tas pats abas izrunājas kamēr es jau 3 reizes biju pateikusi ka man vajag 2 biļetes viņa izsit vienu un lūr uz mani nesaprašanā

A aaa 31.12.2008

a mani autobus vairākas reizes naw palaids āra pietura un vēl garām vairaks reizs pabrauc! [slēpt]@

J jelgavniece 23.01.2009

Šodien 23.01.2009. biju šokēta par Ventspils Reissa šofera attieksmi pret braucējiem!!!
Maršruta Jelgava - Ventspils 14:20 šoferis Jackevičs acīm redzot bija pārāk slinks lai pārdesmit cilvēkiem izsistu biļetes autobusā! Viņš izkāpa no autobusa un skaļā balsī sāka kliegt uz cilvēkiem, kas nebija paspējuši vai nemaz nevēlējās iegādāties biļetes autoostā, sakot, ka šī būšot pēdējā reize kad viņš cilvēkiem izsitīs biļetiun un, ka nākamreiz vairs neņems autobusā nevienu kuršs autoostā nebūs iegādājies biļeti!
Es domāju ka labāk būtu priecājies, ka vispār kāds brauc, un ka viņam ir nauda, nevis brēcis uz cilvēkiem...
Un vai kaut kur ir norādīts, ka pie šofera nevar iegādāties biļeti??
Liels fuj! Jankēvič!!!

Labāk laidit saprotošo šoferīti Bāliņu pie stūres, viņš savu darbu dara ar prieku un saprot arī to ka nākamais autobuss nav pēc 10 vai 20 miinūtēm bet gan pēc vairākām stundām...

B bonbons 12.04.2009

jus cilveki esiet tizli, makat tikai pukstet

P Puisis 13.04.2009

Ja tas ir tas resnais, kas brauc ar zaļo Mercedes, tad es jūs saprotu. Rīgā redzēju, kā vienai meitenei izkāpjot no autobusa atvēra bagažas vāku un teica - nu nāc savās savas pekeles. Pretīgs resnulis, bet uzvārdu nepateikšu. Viņš ir tik resns, ka stūri knapi var pagriezt.

š šeherezade 13.04.2009

Kā vispār drīkst atļauties strādāt apkalpojošā sfērā ar šādu attieksmi??Nepatīk strādāt, lūdzu, tur ir durvis!Ir tik daudz cilvēku, kas ir bez darba un ļoti vēlētos strādāt!!!

E eva 11.06.2009

Labdien man ir tada lieta kapeec ja ir pusdienas laiks, ja autobusam jaiet lidz centram, bet vis iet tiki LIDZ DEVENSTAVIEM pilseta un pasazieriem invalidiem ir gruti tikt lidz pilsetai, kapec ir tada pasdarbiba!!! Tas bija 5-tais atobus kuram pedejais kurs pirms partaukuma bija 10.10 un vinam bija jakursee lidz centram!!! Cilveki invalididabuja iet ar kajam, lai gan vinam bija jaiet lidz centram, bet vis veda lidz devenem, kur vinam ir tuvaak savas majas!!!

V Ventspilnieks 11.06.2009

Tā kasiere, kura ir gados vispar šausmīgi apkalpo, man arī bija, atnacu pirms autobusa, gaidiju pie kases, kamēr viņa tur pļapoj, kad pateicu vai nevar biļeti nopirkt, viņa tā paskatijās, kā nezinu.
Sak bļaut, un teic ej paņēm autobusā, bet cik es zinu šoferiem nepatīk, kad ņem autobusā. Kad es pateicu, ka pazvanīšu Hallo Ventas balss klausas uzreiz tada laipna.

P pufa 11.06.2009

Tev tā Ventas balss nav mātes vietā? kā kaut kas, tā... pateikšu mammai...

L linda 23.06.2009

vakar braucaam ar mazo no parventas majas ar 22 mikroatubusu, un pat tad kad autubussaa ir maz beerns shoferis Bumbieris neuzskatiija pa vajadzibu braukt paar pa tiltu atljautaa atrumaa, vinjsh kur ziiime radiija uz 50 brauca uz 60, itkaa jau nekaa traka nau tikai 10 km/h atraak, bet tad kat autibusaa ir mazs beerns vajadzeetu taksh braukt pec ziimeem, kad aizraadiijaam vinjsh muus nosauca par muljkiem, visu celju ar vinju striidejaamies lai brauc atljautaa atrumaaa beigas saka braukt normaali, bet vinjsh brauca ar sweshu aplieciibu, kad pieprasiijaam lai parada iisto aplieciibu vinjsh ateicaas, bet baigaas tomeer paradiija, un kapjot araa vinjsh turpinaja braukt un gandriiz iespieda mani ar mazo durviiss ... tada ir ventspils reissa attieksme pret maziem berniem ?? taadus shoferus vispaar vajadzettu atlaist un atnjemt tiesiibas ...

B Bea 06.07.2009

Par Ventspils reisa šoferiem varu teikt tik visu to labāko!Ļoti pieklājīgi, ja palūdz izlaižaiz pieturas!Braucu diezgan bieži maršrutā Ventspils- Pāvilosta-Liepāja .Pat salīdzināt nevar ar Liepājas šoferīšiem...kam būtu daudz jāmācās no pieklājīgajiem Ventspils reisa šofreiem

J Jānis 20.08.2009

Liepājas AP šoferiem nav ne vainas. Ir daudzi ĻOTI labi, maršrutā Liepāja-Ventspils, Liepāja-Rīga.

A aivars 20.08.2009

Tas mazais resnais soferis kas liekas strada policija vai stradaja ir sausmigi visu laiku par kaut ko neapmierinats un pukst vienreiz brauca vins no kuldigas uz ventspili Tik nejauks soferis.sen butu laiks nomainit.

E es 21.08.2009

kas jus tiesam esat tik stulbi ka saja valsti gaidat normalu attieksmi no cilvekiem? ha ha ha

Z ZanePērkone 02.02.2010

Kāpēc ir jāraksta tādas muļķības un jāizdomā lietas, kuras patiesībā nemaz nav??
Mīļie cilvēki, viss sliktais, ko jūs darat vai uzrakstat, kādu dienu nāks pie jums atpakaļ ar uzviju, tāpēc uzmanīgi!
Ventspils Reisa šoferīši pārsvārā ir vieni no laipnākajiem ar kādiem man nācies pārvietoties (protams ir daži izņēmumi)!
Vienmēr tieku sagaidīta ar smaidu un laipnību un uzreiz ir jaukāka braukšana! Arī brauc smuki un mierīgi! Nekur neskrien. Šajos autobusos jūtos ļoti labi!
Visu to labāko Ventspils Reisa šoferīšiem, un tiem dažiem, kam šīs labās īpašības mazliet pieklibo, Dieviņš lai pieslīpē tās un viss būs smuki!

I Ingus 15.05.2010

Savu laik atpakaļ braucu ar Ventspils Reiss miktoautobusu kurš ir Zilā krāsā Reisam tāds ir tikai viens ... tas šoferis pateišām ir tik riebīgs gribēju viņam... mēs braucām tajā mikriņā kājās stāvot... bija karsts utt... bet tas viss sīkums man savajadzējās ļoti uz tualeti.. un palūdzu šoferītim lai kautkur lūdzu pietur uz ko saņēmu atteikumu nu bet tā viņiem nav tiesības rīkoties... Bet pārējie šoferīši gan SUPER arī man ir gadījies ka vajag... palūdzu un apstājās utt.. nekādu problēmu...