Ventspils mikroautobuss - Antisanitārija, utis

Vakar braucām no Ventspils uz Rīgu mikriņā. Neko ļaunu nenojaušot, abas ar meitu ērti iekārtojāmies beņķī pagulēt. Autobusā bij patīkami vēss un tonēti stikli. Viss labi. Izkāpjot no autobusa gaismā, ieraudzīju meitas matos to šausmīgo kustoni - uti! Tad, protams panikā sāku šķirstīt meitas matus... Uzreiz atradu 5, vienā vietā, citur nebij. Vai tiešām biľetes cenā nav iekļauti dezinfekcijas pasākumi? Pieļauju, ka šī problēma ir daudzos autobusos. Apsveru domu, katru reizi, pirms apsēžos, demonstratīvi izpūst kādu ķīmiju, lai nesaskārtos ar šo problēmu atkal...

E

L laimers 17.07.2018

Utis parasti saķer no kāda cita cilvēka. Tās piesūcas galvas ādai, barojas no cilvēka asinīm un matos dēj oliņas. Tās tā vienkārši uz autobusa sēdekļa nemētājas un negaida, kad varēs ielekt kādam matos. Tāpēc ar Ventspils mikroautobusu, visticamāk, sakara tur nav pilnīgi nekāda, vienkārši jums gadījās bērna utis ieraudzīt, atrodoties tajā.

E ecad12345 17.07.2018

Nē.utis neēdušas spēj izdzīvot 2 dienas. Un uts var izkrist no utainā.tā ka uzmanās