www.sudzibas.lv Ventspils dators Nekompetence un klienta apmuļķošana

Ventspils dators - Nekompetence un klienta apmuļķošana

Mīļie ventspilnieki, ja negribat zaudēt ne tikai savu naudu, bet arī visus datus no sava datora, lūdzu neuzķerieties uz uzņēmumu "ventspils dators", kas principā nav uzņēmums, bet aiz tā darbojas privātpersona - jauns puisis.
Paļaujoties uz jaukajiem sludinājumiem, ka šis uzņēmums strādā ātri un kvalitatīvi, turklāt bez brīvdienām, uzticēju tam salabot datoru, kuram nestartējās windows. Sākotnējā sarunā vienojāmies, ka tiks pārinstalēts windows, kas maksās 20-25 eur, bet, ja javeic kādi citi darbi (varēja būt problēmas ar cieto disku) , tad zvanīšot. Zvans no viņa pienāca pēc jau (!) ~2,5h, turklāt ar tekstu, ka viss esot gatavs, esot bijis jāmaina arī cietais disks, ko viņš esot ielicis lietotu (!) no saviem krājumiem, un kopā tagad jāmaksā jau 50 (!) eur! Biju sašutusi, ka šie darbi ar mani nebija saskaņoti, kā bija norunāts, bet nolēmu - ok, ja viss ar datoru tagad ir kārtībā, tad pievēršu acis uz šo nesaskaņošanu un samaksāšu.
Aizbraucu pakaļ datoram, samaksāju, aizbraucu mājās un te sākas pats interesantākais - dators iestartejas, bet tas ir tukšs (windows ir uzlikts, gan bez apdeitiem - tos nācās pašiem uzinstalēt, bet datu nav!) . Zvanu un prasu, kur ir dati un seko izcila atbilde - "vecajā diskā"!. Uz jautājumu, vai par šo arī nebija jāpasaka klientam pirms samaksas un jāmēģina dati atjaunot (jo cilvēkiem vienmēr vissvarīgākie datorā ir dati, ne jau tikai tukša kaste ar windows) , atbilde bija "tur neko nevarēja darīt".
Visiem, kas ticētu šādiem diletantiskiem vārdiem, varu pateikt - nav tādu cieto disku, no kuriem nevar atjaunot datus. Labi, ka biju paprasījusi atpakaļ savu veco cieto disku un iedevu kompetentiem it speciālistiem, kas dabuja atpakaļ visus datus. Turklāt pateica, ka ir redzams, ka kāds ir diezgan neprofesionāli mēģinājis datus atgūt, bet bez īpašas izpratnes par to, ko dara, tā kā diemžēl nav jābrīnās, ka šādas kompetences līmeņa "speciālisti" atbild, ka datus atjaunot nevar (kas, kā redzams, nav taisnība) .
50 eur par tukšu kompi, šādu kompetences līmeni un attieksmi? Ja negribat ko šādu piedzīvot, iesaku iet pie kāda cita, labāka un kvalitatīvāka meistara!

Papildināts HoHoo 17.05.2018

Papildinājums uz 08.05.2018. - dators atkal vairs nestartējās un, aizvedot pie augstas klases IT speciālistiem, ieliktais cietais disks tika notestēts un konstatēts, ka tas ir beigts (jāliek jauns disks un viss pa jaunu jāpārinstalē). Tātad principā sanāk, ka sniegtais pakalpojums par 50 EUR jau kļūst par pilnīgu krāpšanu. P.S. Izrādījās, ka, lai pateiktu, vai cietais disks ir vai nav beigts un vai tas ir vai nav jāmaina, ir jāiziet īpaša diska diagnostika, kas aizņem vismaz pusi dienas, tātad vēl arī nākas secināt, ka šāds tests datora vecajam diskam nemaz nav ticis veikts un tas nomainīts bez diagnostikas (sūdzības pamattekstā redzams, ka zvans par gatavo datoru saņemts jau pēc ~2,5h). Tā kā te atkārtoti redzams pakalpojuma sniedzēja (ne)kompetences līmenis.

H

Komentāri (2)

C critical thinker 08.05.2018

mcbetona dēls jau strādā? 8-)

VENTSPILSDATORS 10.05.2018

Vēlos informēt, ka bija pavisam savādāk kā mūsu kliente , - šajā sūdzībā ir uzrakstījusi. Pirmkārt, kliente uzreiz tika informēta, ka labākajā gadījumā pietiks ar Windows pārinstalēšanu (25 eiro), sliktākajā gadījumā būs jāmaina arī cietais disks, uzreiz piedāvāju divus variantus šajā gadījumā – ir iespēja ielikt jaunu no veikala, kas attiecīgi būs dārgāk, toties ar garantiju, vai arī lietotu no mūsu uzņēmuma krājumiem, kas kopā ar nomaiņu izmaksās no 15 līdz 25 eiro. Kliente tam piekrita un pieminēja, ka datora remonts esot ļoti steidzams un būtu ļoti labi, ja būtu gatavs dažu stundu laikā. Uzreiz sāku darbu pie datora, konstatēju, ka pie vainas ir cietais disks, tāpēc nomainīju to pret lietotu kā bijām ar klientes runājuši un uzinstalēju operetājsistēmu ar visiem draiveriem un programmatūru. Lai gan par to nebijām vienojušies un kliente nebija minējusi, ka datorā ir saglabāšanas vērti dati, labu gribēdams, centos apskatīties, vai vecajā cietajā diskā nav kas saglabāšanas vērts, tomēr cietais disks netika atpazīts, tāpēc vairāk necentos to darīt – galu galā, nebijām par to nemaz runājuši. Zvanu klientei, nosaucu pakalpojuma cenu (25 eiro par operetājsistēmas un programmatūras instalāciju, 15 eiro par cieto disku un 10 eiro par nomaiņu), uzreiz bija pārmetumi no viņas, kāpēc esot tik dārgi, ka dators neesot nemaz tik daudz vērts, u.t.t. Paskaidroju, ka par samaksu bijām vienojušies jau pirms pakalpojuma sniegšanas un viņa bija tam piekritusi un nebija izteikusi nekādus iebildumus, kā arī to, ka remonta izmaksas nav atkarīgas no paša datora vērtības un tās ir nemainīgas neatkarīgi no datora vērtības – vienalga, tas ir piecus eiro vai piecus tūkstošus eiro vērts. Kliente atbrauca, tomēr samaksāja prasīto summu – 50 eiro, izrakstīju kvīti, un atdevu datoru, kā arī veco cieto disku. Pēc aptuveni stundas saņēmu zvanu no viņas kundzes, ar pārmetumiem, ka datorā neesot dati kas pirmstam bijuši – paskaidroju, ka tas ir tāpēc, ka tie glabājas cietajā diskā, kas ir nomainīts, un, lai gan viņa neko nebija minējusi par datu saglabāšanu, paskaidroju, ka tāpat centos to izdarīt, bet neveiksmīgi un, ja tur esošie dati ir ļoti svarīgi, tad ir iespējams griezties specializētos servisos. Tad no viņas saņēmu, varētu teikt, draudus – ka man “būšot sūdi” un “viņa to šādi neatstāšot”, un nolika telefona klausuli. Īsumā sakot, lai gan no savas puses izpildīju pilnīgi visu par ko ar viņu biju vienojies, no viņas saņēmu draudus, viņa nebija gatava klausīties manos paskaidrojumos un vēl, acīmredzot, tagad nepamatoti nomelno uzņēmumu un arī mani personīgi.
Ieteiktu nevienam nesadarboties ar viņu, ja vien pēc pakalpojuma sniegšanas nevēlaties saņemt nepamatotus pārmetumus un nevēlaties, lai Jūs bez iemesla nomelno.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes