www.sudzibas.lv Venta autoskola Šausmīga autoskola

Autoskola Venta - Šausmīga autoskola

Vienkārši neavaru neuzrakstīt. Cilvēki, nekad, nekad neizvēlieties autoskolu venta. Pinīgs čau. Pati aizgāju tikai tāpēc, ka sanča tā tuvāk pie skolas. Nožēloju no pirmās dienas! Sekretāra runā tikai krieviski.Pat mans vārds un uzvārds uz līguma sākumā tika uzrakstīts ar divām pareizrakstības kļūdām. Teorijas pasniedzējs sākumā bija latvietis, kurš gan mēdza uz nodarbībām ierasties nedaudz iemetis, cik nopratu to pamanīja arī attapīgā sekretāre un tā nu šis pasniedzējs pēkšņi pēc viņas "saslima" un nekad vairs neatgriezās... viņa vietā nāca kāda krievu grupas pasniedzēja, kura pats par sevi saprotams bija krievu tautības. Par laimi viņas latviešu valoda bija drusku augstākā līmenī nekā sekretārei, tomēr īpaši sakrīgas jau tās stundas nebija.

Labi, lai nu paliek teorija, pāriešu pie braukšanas. Tātad instruktoru vārdus numurus izsniedz iepriekšminētā sekretāre. Lieki piebilst, ka lietviešu valodā runājošie ir uz pirkstiem saskaitāmi. Bet es "par laimi" vienu izcīnīju. Viņam bija Igors vārdā... un no šīs vietas man trūkst vārdu. ŠAUSMĪGS cilvēks - kliedz, draud, nemitīgi uztraucās par savu grabažu mašīnu, kavē, liek cilvēkiem justies stulbiem... Pats vēl personīgi jau pirmajā nodarbībā man pateica, ka viņš nav sajūsmā par savu darbu, bet gan strādā tikai un vienīgi naudas dēļ!!! Iedvesmojoši, vai ne?! Un ne jau man vienai tāda pieredze... Es gan no viņa laicīgi atkratījos, bet atmiņas uzdzen šermuļus. Nomainīju uz citu instruktoru, sākumā baigi patika, bet drīz vien sapratu, ka arī nav labākais variants. Cilvēks jau ļoti jauks - mierīgs, nosvērts, draudzīgs, bet ar to apmācību tā pieklibo(var redzēt, ka vēl iesācējs). Kādus 2 mēnešus vispār tikai pa vienu ielu riņķojām. Vēl viņam nekad nav brīvas vietas, jo viņš ņem visus gribētājus, neskatoties uz to, ka pašam jau gandrīz visi laiki vismaz 3 nedēļas uz priekšu saplānoti. Tagad paralēli šim instruktoram mācos pie intruktora no citas autoskolas. 4 nodarbībās iemācījos vairāk nekā 5 mēnešos, visu cieņu.

Kopsavilkums no visa šī: Neizvēlieties autoskola venta, ja vien jums nav dzelzs nervi, neierobežotas finanses un neizmērojams pacietības mērs!!

ģ

E Es 06.05.2008

Nu vai ziniet - Igors bija vienkārši super! Viņš tiešām iemācīja man visu - protams bija jau punķi un asaras, bet tas tāpēc ka pati spītīga un grūti pārkāpt sev pāri. Igors bļāva reti, bet tikai tad, kad sadarīju ĻOTI lielas muļķības - raksta autore droši vien tādas bieži dara, ja tā dabū pa ādu, bet taisnība ir, ka tikai ar glāstiem un mīļiem vārdiem visu neiemācīsi. Toties tagad braucu uz pilnu klapi, nav tā kā citiem, kas iemācās tikai lai dabūtu papīru. Igors iemācīja tā lai var izdzīvot uz ielas. Cepuri nost viņa priekšā.

K kate 16.06.2008

Neviens par šoferi nepiedzimst. Ir normāli, ja cilvēkam uzreiz nav nekādu iemaņu, ka ir grūti kaut ko atcerēties.
Tie, kas dirš, ka citi pieļauj debijas kļūdas-ja jūs jau iepriekš kāds apmācīja un jūs braukalējāt līdz 18 gadu sasniegšanai bez tiesībām, tad nav ko citus par aitām un kazām saukt.

S Ssss 20.06.2008

Labāk mani nebaidiet! Es kā reiz nesen sāku pie šī instruktora braukt. Mjā, sākums grūts, jo viņa raksturs nepavisam neatbilst aprakstam autoskolas mājas lapā... Gaidu, kas būs tālāk, jo negribas mainīt pagaidām vēl instruktoru.

ž žurķis 23.06.2008

Jā, tas, kas autoskolas lapā sarakstīts ir ritīgi rēcīgi - laipns, iecietīgs utt... es gan diemžēl neizturēju...

A Arlet 24.06.2008

Ari es savulaik kartoju tiesibas autoskola Venta, ari pie Igora. Neko sliktu nevaru pateikt. Noliku brauksanu ar pirmo reizi, pateicoties vinam. Paldies!

N n4u 11.07.2008

Tas tiesham, viss ir atkarigs no tevis pasha, maki, gribi- viss izdosies! Mana Teorijas pasniedzeja ir superiga! loti dargi gerbjas, kopta un nav vinjai neviena minusa, tas sekretares ir pie dirsas, kada starpiba ko vini sava kambari dara? Tu ej uz nodarbibam, macities. Bet ja esi kkads lohs kursh joprojam nespej samierinaties ar to ka musu valstii dzivo ne tikai TU -niecigais latvietis, tad sorry, pats vainigs! Esmu blondine, bet pagaidam man viss iet ka pa sviestu! Nav nekadu shaubu ka nolikshu bez problemam! Bet kas attiecas uz insturktoru- ir jaatrod katrai personai pareizs piegajiens.

O Oskars 03.08.2008

Nu nezinu teorijas uchuks rēcīgs.. bet latviešu val bišk pieklibo.. instruktors man vsp nemāk latviski.. bet viņš pacenšas izskaidrot visu labi un kārtīgi tā lai saprotu.. vārdā vasīlijs.. jau 1ā dienā braucu pa centru un beigās pateica ka ir ļoti apmierināts.. daudz kas slikts ir dzirdēts par autoskolu bet es nez man itkā viss ok..

J janka 03.08.2008

Vai Tu vismaz pati to latviešu valodu tik perfekti zini? Nu, tak mūsu galvaspilsētā ir daudzas autoskolas, vajadzēja pēc pirmās tikšānās reizes tik iet un klauvēt pie citām duravām... :))

L Lapsa 28.11.2008

tjaa.. tas Igors tieshaam bija janciigs, iesaku instruktoru Maari Tipu!!

M Madara 30.11.2008

Arī es mācījos autoskola Venta un arī pie Igora un varu teikt tikai visu to labāko. Noliku tiesības ar pirmo reizi un viņš iemācīja tādas lietas, kas, kā rakstīja jau komentāros, iemācīja izdzīvot uz ielas, nevis tikai nolikt tiesības. Vēl tagad atceros dažas labas viņa frāzes - par pazīstamo metāla skaņu u.c. Man arī liekas, ka ir ļoti liela nozīme, ar kādu attieksmi Tu ej pie instruktora.

K Ksenija 04.02.2009

Отличная автошкола!! Теорию преподавал Евгений(Плявниеки), всё разложил по полочкам так, что не составило труда всё запомнить.
Инструктор по вождению Эдуард Кумпиньш просто потрясающий!! Лучшего инструктора и представить сложно!! Никакой тянучки денег или ненужной информации. Всё приятно, с юмором и оооочень грамотно!

Однако в инструктору Борису Высоцкому НЕ ХОДИТЕ! Принимал у меня экзамен школьный, завалил два раза! Просто откровенно тянет деньги, и на редкость отвратительный человек. Попросила сдавать у другого экзаменатора и сдала сразу!
Все кто у Бориса учились или сдавали подтверждают что тянет деньги со всех и постоянно!!!
Кричит, постоянно бьёт по педалям, откровенно унижает!
Однако в цсдд сдала с первого раза(несмотря на гневные прогнозы Бориса) с огромными похвалами инспектора!

S Saule 10.07.2009

Как такому инструктору- БОРИСУ ВЫСОЦКОМУ доверяют принимать экзамены. Нервный, некорректный, повышает голос, очень боится за машину, тянет деньги!!! У него завалила два раза, приобрела неуверенность, пошла сдавать к другому инструктору, сдала с первого раза.

I Inese 06.08.2009

Par Igoru Šķibustu varu teikt vislabāko. Grūti mācībās, viegli kaujā, instruktors ir ar lielu pieredzi. Teiksim tā - mācības ir kopdarbs. Nevaru arī teikt, ka tiku īpaši saudzēta, tomēr man bija arī svarīgi, lai instruktors nepaceļ balsi, ja daru ko nepareizi! Šai ziņā Igors bija tolerants! Biju nolikusi tiesības 10 gadi atpakaļ, bet nenācās braukšanas prasmi izmantot, tad nu sāku pēc 10 gadiem no nullles. Un nu jau varu pati braukt ar savu auto!:) Paldies Igor!

6 6adjusik 20.02.2010

KOro4e ja ne znaju 4ego plohogo V avtowkole Vente, prosto situacija bila grupa 6 4elovek 5 russkih i zensina latishka s akcentom na russkom razgovarivala i to zdala za4et, eto vaw vibor kakuju avtowkolu viberatj, estj grupi russkie estj latiwskie. A Boris Visockij horowij instruktor ne 4ego ploho skazatj ne mogu, Esli vi umeete ezditj to vi ne dadite s vas tjanutj denjgi, fse na samom dele v vawih rukah, za mawinu ljuboj 4elovek boitsja postavjte sebja na ego mesto. vot... 4to ja mogu skazatj. u menja devo4ka u4ilasj v vente fse s pervogo raza zdala, ja poka ne dowel do ekzamenov no nadejusj fse budet ok fsem zelaju zdatj s pervogo raza.

A aizskartaa 28.02.2010

Ventaa man uzmaacaas-vienkaarshi piedaavaajaas pats taas saimnieks, kursh tagad pats straada savaa uzneemuma par instruktoru Zakirs Alekperovs...nedevu pilniigi nekaadu iemeslu, pashai bija kaa ar aamuru pa pieri, nepatiikama sajuuta.

M Marks 22.04.2010

tgd mācos šajā autskolā teoriju, paralēli arī braucu ar instruktoru no tās pašas ventas un gribu pateikt tikai vienu : Ja tev ir tāda tautu dalīšana, tās ir tikai tavas problēmas.. un tev vajag ar to kko darīt.. Krievi Latvieši .. ak dievs cik tev gadu ir ? Es pats esmu krievs, instruktors man ir latvietis, es taču nesaku ka viņš ir mud*ks tikai tāpēc ka viņš slikti runā krieviski..

V Ventasklients 26.06.2010

Pilnībā nepiekrītu sūdzībai. Instruktors Igors ir ļoti labs skolotājs, nekad nav pacēlis balsi, vienmēr bijis mierīgs. Mācījos tikai pie šī instruktora un noliku CSDD no pirmās reizes.

A Aigars 13.07.2010

Nu nez Es Ar Igoru Šķibustu arī braukāju nekādas vainas normali pabraukājām parunājām un pec 30 brauciena viņš man mierīgi atbildēja AIGARS ko tu te vispār dari tev jau sen vaidzēj iet uz eksāmeniem, es pajautāju : Tu mani jau laid uz eksāmeniem? : viņš atbildēja nu ja bet protams, zašībiss bļin vēl uzdod jautājumus, bet beigās tā ari neaizgāju savas nolaidības dēļ domāju atsākt :)

M moira 31.08.2010

Mācījos autoskolā "Venta" no 2009. gada augusta līdz decembrim. Gan skolas eksāmenus, gan CSDD eksāmenus noliku ar pirmo reizi. Tomēr pašas autoskolas attieksme man lika vēlēties labāko:
1. Līgumu ar autoskolu noslēdzu jūnijā, bet apmācība sāku tikai augustā. Viss jau ir saprotami, pagājušā gadā bija krīze utt., bet, kad es vēlējos lauz līgumu, sekretāre katru reizi minēja, te nav direktora, te nav vēl kaut kas.
2. Ģertrūdes ielas birojs arī man likās pabriesmīgs. Dīvaini likās, ka pie ieejas pat bija kādam dzīvniekam paredzēti trauciņi un telpās bija dzīvnieku smaka.
3. Teorijas apmācības vadīja pasniedzējs Jevgēnijs Panteļejevs (ja pareizi atminos) - Pļavniekos. Grupā bija 50/50 krievi un latvieši kopā. Apmācības notika bilingviāli. Pasniedzēja latviešu valodas zināšanas bija pavājas, tādēļ jauniešiem, kuriem ir problēmas ar krievu valodu, tas sagādāja grūtības. Man kā abu valodu zinātājai sanaca, ka vienu un to pašu informāciju klausījos divreiz un labāk iegaumēju. Jautrs keks, bet, diemžēl, neseko līdzi likuma izmaiņām. Ja likums ir mainīts, bet grāmatiņā novecojusi informācija, stingri turas pie grāmatiņas.
4. Braukšanas iemaņas apguvu pie Eduarda Kumpiņa. Ļoti labs un mierīgs instruktors. Labi māca, visu paskaidro. Mīnuss: piedāvājumā pārāk maz maršrutu. Apguvu visu, ko viņš varēja sniegt, noliku skolas eksāmenu un paņēmu citu instruktoru, lai pieslīpētu zināšanas CSDD eksāmenam.

Secinājumi: katrā apmācības procesā var iet kā pa kalniem - ir jāzina ko gribi un jāiet uz mērķi. Ja kaut kas nepatīk, tad jārīkojas - ja nepatīk instruktors, neviens neliek pie viņā iet visu mūžu, var iziet tikai obligātās stundas, kas noteiktas līgumā. Ja nesakrīt raksturi, var doties pie cita instruktora. Tagad jau vispār nevis instruktori uz izķeršanu, bet gan studenti.

Es 2009. gadā visu kopā aprēķinot - skola, braukšana + visas eksāmenu izmaksas un dokumentu kārtošanas izmaksāja 396.43 Ls.

Veiksmi visiem, kas vēl procesā!

M maa 23.09.2010

Mana pieredze ar instruktoru Igoru ir pati labākā. Sāku braukt ar citu instruktoru, bet tas saslima un vajadzēja pāriet pie cita. tad tik sapratu, cik iepriekšējais bija vājš instruktors, absolūti nekam nederīgs. Igors sāka ar savu tiešo, ašo piegājienu - uzreiz braucam, situācija pēc situācijas, ja ko nesaprotu - piestāj, uzzīmē visu uz papīra, ja ko galīgi nesaprotu -liek izkāpt no mašīnas un kārtīgi izpētīt situāciju uz ceļa vai zīmes, un tas paliek prātā. iepriekšējais tikai sēdēja un klusēja, katrs jautājums no manas puses viņam bija kā pārmetums.
Agrāk domāju, ka vispār nekad pati nebraukšu ar mašīnu, jo kaut kā ļoti baidījos no ceļa, pat priekšējā sēdeklī nepatika sēdēt, bet pateicoties Igoram ieguvu lielisku drošības sajūtu, jo zinu, kā rīkoties, uz ko koncentrēties. viņš iemācīja visādas vērtīgas lietas, izdzīvošanas ābeci uz ceļa. kad aprunājos ar saviem draugiem, kā viņiem gājis braukšanas apmācībās, saprotu, ka nevienam tik detalizēti un pamatīgi šīs lietas nav mācītas.
Pāris reizes man ar sanāca ar viņu pārmīt niknāku vārdu, bet tam ir diezgan emocionāls un viegli izskaidrojams cēlonis, jo sanāk pavadīt diezgan daudz laika kopā ar svešu cilvēku, tuvā distancē, stresa apstākļos un tad, kad viss ir par daudz, galvenais vianīgais, ir, protams, instruktors:) patiesībā šada aspekta dēļ man tos instruktorus ir pat dikti žēl-viņiem jātiek galā ne tikai ar skolnieka "ceļa pretestību", bet arī ar viņu garastāvokļiem. nu labi, īstenībā jau Igors nav zelts, bet teiksim-sudrabs gan. man pietrūka mazliet vairāk optimisma par manām izredzēm vadīt auto, gribējās mazliet vairāk pozitīvu sitienu pa plecu. dažreiz pietrūka vienkārši lai pasaka: re, kā tev forši sanāca, vai - šito tu labi izdarīji, nevis tikai kļūda, kļūda, kļūda un tev sāk likties, ka pati paliec par kļūdu. bet var būt tas ir par daudz prasīts, jo visādi citādi nav kur piesieties vispār. ir tiešām patīkami, un man kā sievietei būtiski, komunicēt ar patīkamu, koptu, un foršu vīrieti. kad kādreiz gaidīju uz braukšanu un redzēju, kadi tik visādi dīvaini tie instruktori tur pulcējas, visādi plenči, paģirainie, dīvaiņi, niknie u.t.t., tad vienmēr nopriecājos, ka man ir veicies, jo mans instruktors ir Igors un viņš ir kruts:)
kad barucu eksāmenā, pat inspektors teica, ka man laikam ir bijis labs instruktors, jo braucu ļoti pārleicinoši, tā ka viņu varu ieteikt kā lielisku variantu, pie kā mācīties braukt.