www.sudzibas.lv Venta autoskola Šausmīga autoskola

Autoskola Venta - Šausmīga autoskola

Vienkārši neavaru neuzrakstīt. Cilvēki, nekad, nekad neizvēlieties autoskolu venta. Pinīgs čau. Pati aizgāju tikai tāpēc, ka sanča tā tuvāk pie skolas. Nožēloju no pirmās dienas! Sekretāra runā tikai krieviski.Pat mans vārds un uzvārds uz līguma sākumā tika uzrakstīts ar divām pareizrakstības kļūdām. Teorijas pasniedzējs sākumā bija latvietis, kurš gan mēdza uz nodarbībām ierasties nedaudz iemetis, cik nopratu to pamanīja arī attapīgā sekretāre un tā nu šis pasniedzējs pēkšņi pēc viņas "saslima" un nekad vairs neatgriezās... viņa vietā nāca kāda krievu grupas pasniedzēja, kura pats par sevi saprotams bija krievu tautības. Par laimi viņas latviešu valoda bija drusku augstākā līmenī nekā sekretārei, tomēr īpaši sakrīgas jau tās stundas nebija.

Labi, lai nu paliek teorija, pāriešu pie braukšanas. Tātad instruktoru vārdus numurus izsniedz iepriekšminētā sekretāre. Lieki piebilst, ka lietviešu valodā runājošie ir uz pirkstiem saskaitāmi. Bet es "par laimi" vienu izcīnīju. Viņam bija Igors vārdā... un no šīs vietas man trūkst vārdu. ŠAUSMĪGS cilvēks - kliedz, draud, nemitīgi uztraucās par savu grabažu mašīnu, kavē, liek cilvēkiem justies stulbiem... Pats vēl personīgi jau pirmajā nodarbībā man pateica, ka viņš nav sajūsmā par savu darbu, bet gan strādā tikai un vienīgi naudas dēļ!!! Iedvesmojoši, vai ne?! Un ne jau man vienai tāda pieredze... Es gan no viņa laicīgi atkratījos, bet atmiņas uzdzen šermuļus. Nomainīju uz citu instruktoru, sākumā baigi patika, bet drīz vien sapratu, ka arī nav labākais variants. Cilvēks jau ļoti jauks - mierīgs, nosvērts, draudzīgs, bet ar to apmācību tā pieklibo(var redzēt, ka vēl iesācējs). Kādus 2 mēnešus vispār tikai pa vienu ielu riņķojām. Vēl viņam nekad nav brīvas vietas, jo viņš ņem visus gribētājus, neskatoties uz to, ka pašam jau gandrīz visi laiki vismaz 3 nedēļas uz priekšu saplānoti. Tagad paralēli šim instruktoram mācos pie intruktora no citas autoskolas. 4 nodarbībās iemācījos vairāk nekā 5 mēnešos, visu cieņu.

Kopsavilkums no visa šī: Neizvēlieties autoskola venta, ja vien jums nav dzelzs nervi, neierobežotas finanses un neizmērojams pacietības mērs!!

ģ

L lielibnieks 24.03.2008

Gadijuma instruktoru nesauc skibusts, tads dzinsovkaa tads nervnijs tipins, es pec tas reizes vispar pametu visu to balaganu

ģ ģertrūde 27.03.2008

ir, ir Igors Šķibusts. no tādiem kā viņš jāturās pa gabalu.

M maia 28.03.2008

paši vien jau bojājiet instruktoriem tos nervus ar savu muļķību

S Sergejs 29.03.2008

Как вы относитесь к инструктору, так и он относиться к вам! Я занимался у Игоря, очень замечательный и дружелюбный человек. А главное хорошо учит! Лично я остался очень доволен!

ģ ģertrūde 30.03.2008

es jau tikai padalos savos piedzīvojumos-pārdzīvojumos. iespejams, ka kādam arī savādāka pieredze. prieks par jums!

G GaGaGa 30.03.2008

paši vien jau bojājiet instruktoriem tos nervus ar savu muļķību...
Komentēja: Maia 28-03-2008

Nu vai zini...ne visi piedzimst par instruktoriem... Tāpēc jau tā ir autoskola.

N Nova 30.03.2008

Nesen nokārtoju tiesības. Mācījos autoskolā "Venta". Varu pateikt tikai vienu-ja tev ir lēmts braukt, tu brauksi, neskatoties uz to kāds ir instruktors vai teorijas pasniedzējs. Ja esi stulba un tev nav dotības braukt, tad arī nekad nebrauksi. Mērkaķi arī nevar iemācīt braukt. Es dzīvoju Pārdaugavā un man bija neērti braukt uz Ģertrudes ielu, tad es pati atradu instruktoru (www.instruktori.lv), piezvanīju un sarunāju braukšanu. Tev iedeva instruktoru numurus, bet neviens taču nesaka, ka obligāti jāmācās tikai pie viņiem. Paceļ savu pakaļu un atrodi citu. Un priekš kam mācīties paralēli pie cita instruktora? Domā, ka ātrāk iemācīsies? Un cik es zinu sekretāre arī labi prot runāt gan krieviski, gan latviski. Labi saprotu instruktorus...tādus idiotus mācīt...

L lielibnieks 30.03.2008

es varu pateikt ta, ka atistitas valstis tadi igori un vel visadi vispar butu jau izmesti no darba!Un ja kadam no viniem slikti nervi tad lai izvelas sev piemrotaku darbu, vinam maksa naudu par to, nevis vins stradaa par velti!! Bet firmina plesh naudu, nem naudu par brauksanu kantori, un velreiz pie skibusta instruktora jeb ka vel, var redzet neroganizetibu visaa !Un tik latvisk nosaukums VENTA

L laila 30.03.2008

nu kotad tu vēl šeit dari? kāpēc neesi attīstītajās valstīs, varbūt pats neesi pietiekami attīstijies, vai tev nevajadzētu vēl ielīst atpakaļ un pasēdēt tajā vietā no kuras esi nesen izspraucies?

S segolena 31.03.2008

Pašlaik mācos autoskolā "Venta", man ir savādāka pieredze.
Sekretāre loti labi runā latviski. Arī teorijas pasniedzējas valodai nav ne vainas.
Braucu pie instuktora Igora Šķibusta. Neviena slikta vārda pagaidām nevaru teikt- mierīgs, pacietīgs. Nekad nav pacēlis balsi vai kā savādāk izrādījis neapmierinātību, kaut gan kļūdu man vēl ir daudz.
Man jau liekas, ja pats ej ar normālu attieksmi, tad tādu saņem pretī. Bet ja noskaņojies, ka viss ir slikti, tad tā arī sanāk.

J janis 31.03.2008

es ari lieku tiesibas, un sitadus stastus jau biju saklausijies, tapēc instruktoram uzreiz pateicu ka esu nervozs un ja uz mani bļauj varu nejauši pa muti uzšaut, un tā mes braukajam viens otru sapratuši

Z Zigis 31.03.2008

lai cik tas dīvaini nebūtu problēmas ar autoskolām ir tieši daiļā dzimuma pārstāvēm... pats zinu vairākas tādas, kas nevar ilgi nokārtot - citas iet gadu citas, ja paveicās, tiek galā pa pus gadu ... skumīgi

L lielibnieks 31.03.2008

shalom!

ģ ģertrūde 02.04.2008

priecājos par to cilvēku, kuram tik brīnišķīgas attiecības ar šķibusta kungu, tomēr man tas šķiet, no manas grupas vien no viņa atteicās trīs cilvēki... varbūt cilvēks tiešām mainījies palicis galants, draudzīgs un pieklājīgs. man pašai kaut kā tomēr neticās...

starp citu tā krievu sekretāre un pasniedzēja ir autoskolā kalnciema ielā, par citām neko nezinu teikt. varbūt citur ideāla latviešu valoda. man ar krievu val. problēmu nav, vienkārši riebjas, ka pat vārdu nevar pareizi uzrakstīt.

I indra 08.04.2008

...arii es kaartoju tiesiibas Ventaa...sekretaares nerunaa latviski un pats skolas direktors Viktors netik, nodarbiibas tiessaam vada alkaholikki, te vinni ir, tad peekssnni pazuud...vienaa nodarbiibaa iepazinos arii ar Igoru, kurss lika justies kaa idiotei..., kaads instruktors narkomaans...lieliska skola...

M marinaa 11.04.2008

Ne smuki melot, shita meitene, kurai nepatik Venta, negaja uz nodarbibam, kaveja uz brauksanu, ja nepatik, ne macies.

D dasha 11.04.2008

macijos shita autoskola ljoti iepatikas, laipni cilveki tur strada gan sekretare gan pasniedzietajs, un ka zinu sekretare runa gan krieviski gan latvieski...nepatik nemaciessss...

B bass 28.04.2008

Muļķības!!! Autoskola Venta ir ļoti laba skola. Pats dabūju tiesības zibens ātrumā. Un vismaz nebija tās sajūtas ka no tevīm vienkārši grib izspiest naudu, kā citās autoskolās. Mans instruktors bija Igors Šķibusts. Super čubars! Tā kā tiesības gribēju dabūt ātri, tad vinš pat piekrita braukšanām pirms darba un 7-os no rīta mēs jau močījām. Bet protams, ja tu esi k-kāds auns (kaza), kurš neizpilda to ko tev jau teica 100 reizes, tad Igora kungs nedaudz nobesījās, jo vinš jau arī tikai cilvēks. Teoriju arī pasniedza labais vecis, vinš dažreiz tā iekarsa stāstot pa noteikumiem, ka likās ka atrodos k-kādā teātrī ( kas protams ir super). Karoč super skola. Paldies.

A avene 01.05.2008

vot shitais ir galigais bulshits...tas ka kadam nav noveicies ar grupas vaditaju nenozime ka autoskola ir slikta...un instruktori..he smiekls nak..katrs treshais instruktors uz savu skolenu blauj, jo vienmer vinji pieljauk debilas kljudas...nu vismaz es esmu ljoti apmierinata ar autoskolu venta. :)

Z zxc 03.05.2008

nu nezinu gan. līdzīga pieredze kā autorei. nu ziniet, ja teorijas pasniedzējs nāk iereibis tas nav normāli. vai krieviņš latviešu grupai, kurš neko lāgā nemāk paskaidrot. pa tiem pāris teorijas mēnešiem nomainījās četri teorijas pasniedzēji!!! sviests kk. sekretāre ģertrūdes ielā arī tāda nedaudz tu-tū. vienīgi instruktors bija labs, jo tā arī pateicu ka iešu pie viņa mācīties, lai dara ko grib.
nav jau runa vai esi piemērots auto un kā daži izteicās auns/kaza, bet gan attieksme pret tevi! naudas kāšana, tas gan.