www.sudzibas.lv Venipak Ļoti slikts serviss

Venipak - Ļoti slikts serviss

Pasūtīju preces internetā, izvēlējos piegādi ar kurjeru. Kurjers telefona sarunu uzsāka krieviski, es atbildēju latviski. Kurjers turpināja runāt krieviski. Māju viņš nespēja atrast, mans ieteikums pāriet pāri xxx ielai un meklēt otrā pusē, palika bez ievērības. Droši vien tādēļ, ka nesaprata. Nostāvēju pie mājas gaidot kādas minūtes 15-20, kādu laiku vēroju kurjeru ar paciņu rokās klīstam pa paralēlo ielu.

Kopumā kurjers zvanīja trīs reizes, latviski nerunāja vispār.

Parakstīties par sūtījuma saņemšanu piedāvāja, velkot ar pirkstu pa neliela izmēra ekrānu.

Klaja necieņa pret klientu!

Dainis 06.09.2018

''kādu laiku vēroju kurjeru ar paciņu rokās klīstam pa paralēlo ielu''
Drīzāk tā ir necieņa no jūsu puses, jums ir svarīgi saņemt savu paciņu vai kādā valodā runā kurjers?

''Parakstīties par sūtījuma saņemšanu piedāvāja, velkot ar pirkstu pa neliela izmēra ekrānu''
Un? Tagad ir 21. gadsimts, gribējāt ar tintē mērcētu spalvu uz viņa pergamenta ruļļa parakstīties?

S Spīgana 07.09.2018

Esmu samaksājusi gan par preci, gan par piegādi. Man ir svarīgi saņemt abus.
Neliela izmēra ekrāns - kādi 4x5cm, mans pirksts ir ap 1.5 cm plats, nekādi nevarēju uzvilkt 7 burtus.

Dainis 10.09.2018

Vajadzēja pasūtījuma komentāros norādīt lai paņem lielāku televizoru cilvēkam ar resniem pirkstiem kur parakstīties.

M MohawkUshanka 06.09.2018

Kāpēc jums ir problēma parakstīties elektroniski? Tas ietaupa papīru, tātad naudu, kā arī ir ekoloģiskāks variants.

S Spīgana 07.09.2018

Tas, kas tur ir uzvilkts, nav mans paraksts. Neviena banka nepieņemtu.

C critical thinker 07.09.2018

Tu, kamaz vai kurš tu te esi, aizbrauc uz savu, nez, Novosibirsku un par kurjeru pastrādā, runājot angliski.
Kurjers labais, aizmirsa irbuli, liek ar pirkstu parakstīties :D

B Besii Meesli 17.09.2018

Tieši mans gadījums ar Venipak - nupat, 15. sept. Turklāt no manis vēl arī tiešā tekstā pieprasīja, lai runāju krieviski un mēģināja man iestāstīt, ka nesaprot mani tāpēc, ka es it kā runājot latgaliski (kaut gan runāju tīrā literārajā latviešu valodā). Mēģināja manu paku atstāt tuvējā veikalā, pēc tam, nespēdams saprast, kur braukt, vispār atteicās piegādāt. Turklāt nesaprata pat manu jautājumu "vai parakstīties nevajag?" Kā vispār tādi var Latvijā strādāt?!

S Spīgana 20.09.2018

Šis jau vēl "labāks" par to, kas manu māju nemācēja atrast! Un redz, ka darbu var dabūt ne viens vien.