www.sudzibas.lv Velve-AE Krāpšana, slikta attieksme

Velve-AE - Krāpšana, slikta attieksme

Labdien
Vēlētos informēt topošos darbiniekus un topošos apakšuzņēmējus!
Attieksme no projektu vadītājiem Aleksandra un Jura ir vienkārši nepieņemama, izturas pret darbiniekiem kā pret suņiem, liek strādāt brīvdienās un sliktos laika apstākļos bet algu saņēmu kā palīgstrādnieks un iedomājaties uzņēmuma vadībai viss ir vienalga jo laikam projekta vadītāji informāciju vadībai nenodod par problēmām! Tā pat strādājot esmu dzirdējis kāda ir attieksme pret apakšuzņēmēju (apakšuzņēmējam ir jāekonomē uz visu) bet garantiju no apakšuzņēmēja prasa 5 gadus! Vienkārši viss šis kantoris čakarē cilvēkus un apakšuzņēmējus!
Iesaku šim kantorim iet ar lielu apli!

R

L llllllllllll 01.02.2021

Neizmaksa algas. Pēc objekta nodošanas vieni solījumi un meli. Jau 2+ nedēļas pagājušas, darbinieki dīkstāvē sēž mājās un gaida tukši solīto algas izmaksu par decembri, kurai bija jābūt 15taja janvārī. Nu ir jau 1ais februāris.