www.sudzibas.lv Veloprofs Apsolu nekad neiepirkties veloprofs veikalā,

Veloprofs - Apsolu nekad neiepirkties veloprofs veikalā,

Veloprofs veikals internetā atstāja labu iespaidu, bet reāli ierodoties veikalā brīvības gatve 401 sastapos ar iedomīgiem tipiem, ne labdien, ne sveiki. Dzirdu fonā darbnīcas darbinieki sauc citus veikala klientus aiz muguras par idiotiem, neviens neko nesaprot utt. Biju noskatījis sev riteni par 750, kas pēc mana auguma būtu l izmēra. Pētu riteni, nevaru saprast vai būs mans piemērots, liekas daudz lielāks kā gaidīju. Neesmu eksperts, domāju saņemšu kaut kādu info palīdzību, bet tā vietā veloprofs darbinieks mauc kaut kādas 90to gadu mārketinga metodes. "nedomā ilgi, ņem tik ciet, viens cits jau skatījās". Pēkšņi ritenim nokrīt lampiņa, ko čalis vienkārši ar supereni pielīmē atpakaļ. Joprojām nekāds info par velo, ieteikumi, vai vienkārši jautājumi kam man vajag velo, kādiem apstākļiem. Par rāmi, bremzēm, riepām, plusiem, mīnusiem. Bija jāpalūdz pat uzpumpēt riepas, jo piedāvāja man ar mīkstām. Pilnīgi vienalga viss, ka tikai nopārdot preci un nekāino profesionālā servisa ar ko veikals veloprofs sevi slavē mājas lapā. Tikai iedomīga attieksme un agresīvi mēģinājumi notirgot visu, ko vien iespējams. Otrs darbinieks vairākas reizes uzstāja, ka es esmu minējis kaut ko, ko man vajag, bet es biju ieradies nopirkt velo, pumpi un saslēdzēju atstājot covid19 ekonomikas krīzes laikā veikalā veloprofs gandrīz 850 eiro. Man bija vairākas reizes jāatkārto, ka nezinu par ko viņš runā.
Bija jocīgi kaut kā, bet šāds modelis Rīgā nekur vairāk nebija nopērkams, cik man zināms, tāpēc izlēmu paturēt, lai arī attieksme veikalā veloprofs bija vienkārši pretīga. Mājās patestējot mierīgākos apstākļos sapratu, ka nejūtos īsti labi ar šo braucamo, bet uzskatu, ka veloprofs pārdevējam vajadzēja palīdzēt to piemērīt pareizi, jo tikai velo bukletā atklāju standarta metodes kā noteikt vai velo ir perfekts manam augumam. Bet veloprofs pārdevējs redzot, ka neesmu 100% pārliecināts tikai turpināja zombēt, ka ja tu esi tik un tik cm, tad šis ir ideāls. Bez nekādas reālas pārbaudes vai padomiem. Tikai pērc nost, nav ko domāt, šaubīties daudz utt.

Sazinājos ar veloprofs tirdzniecības vadītāju Jāni Baltbrenci, ka vēlos samainīt uz m izmēru, vai arī saņemt naudu atpakaļ. Viņš ierosināja, ka varētu, bet velo būs saņemams pēc 3 mēnešiem novembrī! Nesapratu vai tā ir ņirgāšanās vai kā, bet, protams, ka atbildēju, ka tas man neder. Tad teica ok, atgriez velo un čeku un atgriezīsim tev naudu. Brīvības gatve 401 atrodas 40 minūšu attālumā un man bija jāsačakarē sestdienas rīts, lai piegādātu velo uz turieni, bet paļaujoties uz Jāņa Baltbrenča rakstīto, devos atgriezt riteni nelietotā stāvoklī ar čeku utt.
Veikalā man atsacījās atgriezt naudu, jo neesot. Tad mēģināja piedāvāt kaut kādas idiotiskas alternatīvas, kam nav nekāda sakara ar riteni, ko biju nopircis. Pēc tam sekoja smadzeņu skalošana, ka šis ir mans izmērs bez jebkādas reakcijas uz reālo situāciju, ka ritenis man ir par lielu. Un galu galā, man tika teikts, ka naudu varu saņemt atpakaļ. Sazvanot veloprofs tirdzniecības vadītāju Jāni Baltbrenci darbinieks tā vietā kā apsolīts liek gaidīt līdz nākamās nedēļas otrdienai, kad varbūt tiks piegādāts m izmēra ritenis. Paņēma manu numuru, teica, ka zvanīšot. Tie atkal bija meli un mēģinājums atkratīties. Biju domājis nopirkt šajā veikalā riteņus arī savas ģimenes locekļiem, bet pēc tādas attieksmes apsolu šajā veikalā neieguldīt ne centa savas grūti nopelnītās naudiņas. Riteņi varbūt ir ok, bet darbinieki veloprofs brīvības gatve 401 ir iedomīgi kretīni, kas praktizē kaut kādas idiotiskas pārdošanas metodes, bez elementāras cieņas trūkuma vai reālas intereses par klienta vajadzībām. Es vērsos pie veloprofs ekspertiem, profesionālas palīdzības un servisa, nevis, lai saņemtu tādu attieksmi, ka ja es pats neesmu eksperts, tad esmu tikai slaucama govs, ko var pazemot un čakarēt kā ienāk prātā. Ļoti nepatīkama pieredze. Apsolu nekad neiepirkties veloprofs veikalā, jo šāda veida bizness, ko praktizē veloprofs un Jānis Baltbrencis, es negribu atbalstīt un iesaku visus citus, kam nācies ar ko tādu saskarties darīt tāpat.

N