www.sudzibas.lv velo veikals slikta kvalitate

velo veikals - slikta kvalitate

Jūnija sākuma iegādājos riteni kurs mēneša laika salūza tāpēc ņemu savu garantijas talonu un devos uz Bruņinieku 73 izteikt savu neapmierinātību. Pēc garas sarunas kuras laika tiku saukta par krāpnieci(kipa sezona beigusies un ritenis apnicis)un stulbu jo nezinot ka ik nedēļu esot jāiet pie viniem ķēdi saeļļot tomēr tikam pie vidusceļa un man tika dots vieta ritenis par kuru man bija jāpiemaksā 50ls jo mans salauztais ritenītis tac vairs neesot tik vērtīgs lai par viņu dotu pilnu summu. (protams viņš tač ir salauzts!!!!!) Lai gan esmu zaudētajos jutos apmierināta jo braucamrīks man ir un es varu doties mājās bet pēc pāris kvartāliem es saklausīju dīvainu knaķšķonu nu jau jaunajā riteni.... Uz to dīvaino kantori vairs nevēlējos doties tāpēc aizminos līdz Ādmiņu 4 par kuru biju dzirdējusi daudz labas atsauksmes. Tur man pieregulēja un pievilka visu kas nebija kārtība. Secinājums: no diviem riteņiem ko iegādājos Bruņinieku iela 73 abi bija brāķēti vai salikti uz "plap ļap".

K Krishinjsh 13.08.2013

Tas ir normāli. Daudz kompānijās viņi vienkārši saliek kopā un tev ir viss jāsaeļo, jāpievelk utt. Un tikai tad vari braukt ar viņu.

N neaizmirstulite 13.08.2013

Nē tas nav normāli ja es pērku savu pirmo riteni un tiešām nezinu kā ar viņu apieties. Un kāpēc gan viņi man nepiedāvā pievilkt, pieregulēt u.t.t. jo es sieviete būdama nevaru zināt kā to dara un instrumentu tač man ar nav.

K Krishinjsh 14.08.2013

Nu tas ir normāli, tur viņiem dubultais bizness, ja būtu piemaksājusi uz vietas, viņi visu sagatavotu.. Tā tāda kā piepelnīšanās tiem darbiniekiem. bet neesi pirmā kam tā gadās, man pašam pirms vairākiem gadiem bija līdzīgs stāsts, nopirku, braukāju un sāka čīkstēt utt.. Izrādījās velītis nebija eļu redzējis, rezulātā dabūju taisīt remontu un uzzināju, ka pērkot velosipēdu jāpārliecinās vai viņš ir braukšanas gatavībā.

N neaizmirstulite 14.08.2013

Tagad jau arī es to zinu. :) Ar jauno riteni esmu ļoti apmierināta un cenšos vēl noķert kādu saulainu dienu lai izbaudītu braucienu.