velo remonts S1 Brunienieku iela 73 Armands meistars - krapnieki un halturisti!!!!

Nevienam neiesaku labot velosipedu velo darbnica S1 Bruninieku iela 73, tur strada krapnieki un halturisti! Aizvedu velosipedu labot riepa bija 8 un vel dazi bojajumi. sakuma cilveks kas pienema labot teica ka maksimums bus jamaksa 26 eiro, vealak zvanija velosipedu meistars varda Armands un teica ka minimums 40 eiro maksas remonts. Piekritu, kaut gan naudas man nebij tik daudz planots uz remontu. Kad velosipeds bij gatavs, samaksaju 40 eiro. Peec remonta pabraucu tikai 1 dienu un atkal tiesi taja pat vieta kur ieprieksejo reizi vins saluza atkal. Zavniju lai remonta bez maksas jo ta ir vina vaina. Kad aizvedu velosipedu uz remontu meistars pateica ka SALUZIS ESOT KAUT KAS CITS LAI ATSTAJOT KA BUSOT JAMAKSA 6 EIRO. Atstaju riteni remontet, nakosaja diena vins man zvana un saka ka jamaksa tomer bus 20 eiro! gribeju riteni iznemt un vest majas jo nebij tadas naudas taj bridi. meistars pateica lai atstajot remonta un kad busot nauda lai samaksajot! ta jau otro reizi bij krapsana par cenam ka sakuma pasaka vienu bet peec tam daudz augstaku cenu. Kad naudu sanemu velosipedu iznemu, bet jau nakosdaja diena vins saluza atkal taja pasa vieta! LUDZU UZMANIETIES NO SIS KRAPNIEKU DARBNICAS UN NEVEDIET TUR VWELO REMONTET! IT SEVISKI PIE MEISTARA ARMANDA! VINA TEL NR 27306163

miss Veronica 19.11.2018

Tiksimies ?)) Mani sauc Veronica, man ir 19, slaida, jautra un pavisam pieticīga ))
Foto un tālrunis anketā --->>> http://18pop.tk