www.sudzibas.lv Velo Outlets Slikta kvalitāte

Velo Outlets - Slikta kvalitāte

Nopirku bērnam (8 gadi) velosipēdu “Velo Outlet” (velosipēdā modelis Gust Wave) , jau otrajā dienā nācās vilties – brauciena laikā nokrita pedālis. Laimīgā kārta bērns novaldīja braucamo un neguva traumas. Pedāli ieskrūvējam atpakaļ, bet trešās dienas brauciena laikā, šim pašam velosipēdam pārplīsa ķēde. Esiet uzmanīgi, ja esat iegādājaties bērnam velosipēdus “Velo Outlet”, pārbaudiet vai visi pedāļi un skrūves ir pievilktas pietiekami cieši. Ja, tikai plānojat iegādāties, tad rūpīgi apdomājiet, kur to iegādāt.

28.04.2020

M mancave 29.04.2020

Покупая вы же понимали что велосипед бу.Даже покупая новый велосипед желательно провести тех обслуживание. Так как непонятно какой мастер его собирал. Он мог проста напросто схалтурить. Тоже самое и с пк.
Покупая бу вещи нужно быть готовым что они не в идеальном состоянии. Темболее когда косается машин, мотоциклов . Сюда можно отнести и велосипеды

Gust и новый кусок дерьма. За 2 месяца развалился весь.