Velo Bergs

Es arī iesaku neiegādāties velosipēdus firmā"Velo Bergs".Velo montāža no apšaubāmas kvalitātes komponentiem,nenoregulēti.Netiek pat veikta garantijas apkalpošana.Personīgi es no Madonas atvedu ar pretenzijām par pārslēgu darbību(nedarbību),pat nepienāca regulēt pārslēgu,bet ieteica pašam to izdarīt!!!:)))

L Lulla 11.08.2004

Velo Bergs ar ZIBU priekshgalaa ir vienkaarshi drausmiigs iestaadiijums! Ar lielu smaidu sejaa kjipa "salasiija" man kopaa veljuku pa 190 latiem.Peec paaris meeneshiem luudzu piereguleet paarsleedzeejus, jo ljooti slikti darbojaas. Mineetais ZIBA tikai paskatiijaas, pavirpinaaja pedaaljus, paskruuveeja trosiiti shurpu turpu (ko es pati arii protu izdariit) un teica - nu re kaa viss kaartiibaa. Protams, kaartiibaa nebija nekas. Tik sviestainu cilveeku nebiju redzeejusi. PAarsleedzeejs nepaarsleedz aatrumus, bet shis smaidot un aciis skatoties man censhas ieskaidrot, ka viss ir kaartiibaa. Taapat arii iesmeereeja kaut kaadu briesmiigu spidometru, kursh atnjirdzaas peec 5 meeneshu lietoshanas. Luudzu apmainiit klani, jo gribeejaas, lai lielaaks zobrats prieksheejais buutu. Lika piemaksaat ap 10 latiem. Peec kaada laika braukaajot klanis noriiveejaas un atklaajaas, ka tas ir no PLASTMASAS!!! AArpraac!!! Ieprieksheejais bija labaaks, bet vinsj man iesmeereeja suudu un LIKA piemaksaat! Tieshi taapat bija ar velo seedekli, kush man sapliisa burtiski paaris nedeeljas peec velo iepirkshanas. VIsnh man iedeva vietaa JAUNU, liekot piemaksaat. JAUNAIS protams bija kudish suudiigaaks.... Protams, to es sapratu tikai veelaak, kad kaadu laiku jau biju braukusi. Kad paar mani naaca apskaidrooba, aiznesu piereguleet paarsleezdeejus citam cilveekam. Vinsh ar sviedriem sejaa 45 minuutes man centaas noreguleet paarsleedzeeju - un beigaas to arii izdariija, (shobriid tas darbojas nevainojami). Cieniitais ZIBA pat pusminuuti shim pasaakumam nebija gatavs veltiit. Turklaat, mineetais cilveeks, kursh apkopa manu velo, bija shokaa par dazhaadiem "murgiem", kas bija sadariiti veljukam (piemeram, uz paarsleedzeeju trosiiteem samauktas bremzhu troshu gumijas, kuras bija saluuzushas un trauceeja paarsleedzeeju darbiibu un citas nianses). NEKAD NEEJIET UZ DZIRNAVU IELU UZ VELOBERGU UN NELJAUJIET SMAIDOSHAJAM ZIBAM JUUS PIEMULKJOT!!!!!

X xxxxxx 13.07.2006

es nopirku ricuku kuru vini salika ta ka pec tam remota pie normaliem cilvekiem samaksaju pusi savas algas jo bija ganriz vis jamaina