R Reinjonkuls 31.03.2003

Varu daljeeji pievienoties viedoklim, pirms gada man samonteeja riteni tur un vieniigaa sastaavdalja par ko esmu paarliecinaats - tas ir raamis.

M Mareks 11.08.2003

Iegadajos velopedu, par nieka apaliem 200 Ls, jau nakamaja diena bija vajadzigs remonts. Uz jautajumu kad es reiz varesu dabut savu pasutito detalju, kuru janomaina defekta delj, baro ar ritdienam

N Niks 26.08.2003

Veloberga istajam nosaukumam vajadzētu būtu būt VELOZAGLIS. Velosipeedi ir netikai nekvalitatiivi ,bet arii zagti un paarkraasoti. Un viens piemeers- ieejot veikalaa juus vareesiet apluukot zagtu "SCOTT" riteni, ar uzlimi "FOUCUS" paarkraasotu sarkanaa kraasaa ar aizliimeetiem graveejumiem pie sedekla trubas.Veel nekd nepasuutiet nekaadas detaljas taas jus vareesiet dabut apmeram peec pus gadan un ne taadas kaadas juus gribeejaat.