Vēlēšanas 2010 - Vēlēšanas 2010

Tā ir mūsu katra atbildība kurš vadīs Latviju!
Ja vēlies, lai Latvija pieder latviešiem, ir skaista, laba, bagāta valsts un sāk ziedēt, lai viss iet uz labo pusi, tad balso par -Vienotību!!!
Par Latviešiem!!!
2.oktobra rezultāti noteiks mūsu nākotni! Vai dzīvosim laimīgi, vienkārši dzīvosim, vai tikai izdzīvosim! Izdari pareizo, saprātīgo izvēli - balso par Valdi Dombrovski, Vienotībā! Viņš ir labs cilvēks, ar labu sirdi. Nav viegli vadīt valsti, bet dodot otru iespēju mēs tiksim galā!
Neesiet lūdzu tik naivi, neaptēsti un nebalsojat par izzadzējiem, Latvijas latviešu nīdētājiem, gremdētājiem! Tādi cilvēki nav vajadzīgi!
Mums ir vajadzīgs strādīgs, gudrs latvietis! Varbūt tāds saeimā nav, bet tuvu tam ir Valdis Dombrovskis.
Neklausiet citu bezkauņas melos, pasakās. Zinat, ko panāksiet. Mēs nogrimsim? Nē! Ja balsosim par vienotību, mēs vinnēsim un iegūsim!
Esiet laimīgi, balso par Vienotību 2.oktobrī!
Esi prātīgs! Dzīvo!
Latviju - Latviešiem!!! :)

K

F flea 29.09.2010

Es runaju perfektu anglu valodu un normalu latviesu valodu..bet es nevaru atrast darbu Latvija tapec ka nerunaju KRIEVU valodu. Bedigi, bet fakts. Latviesi laiz krievu dir sas.

P Pauls 29.09.2010

atvija ka darba nemejam nav jegas stradat.
Ka komersantam, ja neesi peleks vai blatniks ari ne.
Latvijas Republika budzeta pamats veidojas no INN SOC PVN nodokla un akcizes nodokla.
Darba devejam gruti noalgot darbiniekus, kam ir smadzenes.
Neapliekamais minimums ir 35 lati.
Slimibas lapas www.vsaa.lv ir ar tadiem koeficientiem, ierobezojumiem, ka pelnit pat 500 vai 5000 izdevigak ir jebkura cita ES valstii.Runa nav tikai par algu.
Pec metodikas, ja silmibas lapa parsniedz 11 lati ar santimiem uz papira diena, tad no summas, kas parsniedz to, maksaa pusi...uz papira.
Nekadas jegas no LV nodoklu gramatinam neredzu, tikaii naivie nesasies ar gramitainam pie LV darba devejiem.
Ja valsts dod zemaku slimibas lapu, ka bezdarbnieka pabalstu, vertejot slinkotajus par vertigakiem, nekaa stradajosus, bet apslimusus, ja valsts vara grasas aplikt gramatas un recepsu zales ar 21%PVN, tad vel maksa pensiju no vecuma, nevis no darba staza, ja 62gadi un 10 gadi stazs, pensija rokaa. ja tev 58gadi un 40gadu stazs, vari iet uz miskasti kaut vai.

Neviens normals, zinoss cilveks tadai valstij nemaksas nodoklus.
Varat skatities naivo izsucamo kalpu gramatinas sava kangaru apsestajaa Latvijaa.
Staradaju agrak pie citiem, ne tikai LV un tagad stradaju pie sevi arpus LV.
Jus varat turpinat velet Vienotibu, ZZS, TB LNNK, PLL un tie cels jums nodoklus un cirps visas garantijas.
Latvijas Republikaa piekoptaa galeji labeja ekonomiska politika, kas darbojas arvalstu banku intereses kops 1998gada, neatbalsta uznemejus un nirgajas par darbiniekiem.

Nodoklu aprekina un nomaksas kartiba, metodikas atskiras no citam ES valstim
Darbinieks tiek izsukts ar nodokliem, izmaksa darba devejam dargi nodoklu del, par visu ko perk, maksa lielus PVN.
Ja saslimst, vai paliek invalids, vinam atmet vismazak visaa ES.
Tapec talredzigie nestrada LV.
Uznemejam ir smagi un izvelk tiem, kam lielas rezerves, kam lielie blati...

JA tu lasi so, zini, ka balsojot par Vienotibu, TB LNNK VL, ZZS, PLL, tu balsosi pret iztiku saviem vecakiem, pret izdzivosanu slimibas gadijuma, pret savu nakotni, pret iespeju iegadaties zales aptieka par ieprieksejo cenu, pret mazo un videjo uznemeju..
Tu nobalsosi par nodoklu sloga talaku uzliksanu darbiniekiem, ko Latviesu Partijas sauc par DARBASPEKU, un neciena, KADEL NO LATVIJAS TALAK AIZMUKS SPECIALISTI, KAS TALREDZIGI, AR LABAM VALODU PRASMEM UN AR MODERNU DOMASANU.
Darba deveji nez vai sanems solitos debesmannas kiselus, jo prakse pierada, ka LV ir nelabveligi noteikumi biznesam PVN prieksnodokla un UIN prieksnodokla, SOC prieksnodokla del.
Milziga atskiriba, kas rodas, salidzinot ar kaiminvalstu metodikam uzliek smagu slogu darba devejiem.
Tie censas iztikt, izmanotjot darbaspeka neaizsargatibu.
POLITIKI, KAS SEVI SAUC PAR LATVISKIEM SPEKIEM, KAS SEVI LIELA UN JUMS SOLA DEBESMANNU, BAIDA AR KRIEVIEM UC

Neapliek ar nodokliem parmerigos komercbanku uzkrajumus, nepiemero nekustama ipasuma nodoklu skalu, kur tuksie ipasumi aplikti ar lielaku nodokli, augsta riska spekulativos darijumus, kreditsviru fondus.

TAS ATNEM MILZIGAS SUMMAS FAKTORINGAM, ISTERMINA KREDITIEM, UTML.
Tie sola un nepildijusi solijumsu 18gadus.
Tie piemero depozitiem mazaku nodokla likmi, ka citiem kapitala pieauguma veidiem uc
Tapec turigajiem izdevigak sanemt dividendes, pirkt arvalstu akcijas, likt depozitos.Latviju tapec atstaj milzigas summas, bankas vinas liek kur grib, uznemeji zaude resursus.

Kudot stradniekus pret uznemejiem un uznemejus pret darbiniekiem, vini valda 18gadus, uznemeji doma, ka viniem nu bus atbalsts, tomer ta nav!
LATVIJAS UZNEMEJI UN STRADNIEKI IR NAIVI, IES UZ VELESANAM UN NOBALSOS PAR TIEM, KAS 18GADU LAIKAA CELUSI NODOKLUS, AUDZEJUSI BIROKRATIJU, VISADI MURGOJUSI, MAINIJUSI XX PARTIJAS, UZTAISIJUSI SARAKSTUS.
LATVIJAS UZNEMEJI UN STRADNIEKI, BALSOJOT PAR TIEM PASIEM VECIEM VEZIEM CITAS KULITES ATKAL NODOS SEVI MOCIBAM UN IZMISUMAM.
Ko varat darit?
Izpetit, ko kurs darijis, vina CV, cik partijas nomainitas, kas solits, ka balsots, par ko, kad.
NEDOD SAVU BALSI AIZ NAIVUMA TIEM, KAS TEV MELOJUSI, UZTAISIJUSI SKAISTU REKLAMU, NOMAINIJSI NOSAUKUMUS.
Uznemej, netici atbalstam, tev to solija 18gadus, bet nodoklu metodikas ir fenomenali tragiskas.
Stradniek, netici, ka tev bus darbs, vai socgarantijas, ko sola smuki onkuli un tantes.
Neticiet NEVIENAM VARDAM, NEVIENAM POLITIKA SOLIJUMAM.

U u 29.09.2010

jenotiba.lv sastav no kaa?
3 partiju blice!
Kas ir bijusi ieveleti no ZZS LPP LC un Tautas partijas.
Tad vini atdalijas, un uztaisija 3 citas partijas, pienema vel ko klaat un gatavs.

Interesanti, ka PLL ari sastav no Tautas partijas, LPP LC un vel xx partiju cilvekiem.

Abos sarakstos ir kampeji un gazeetaaji!!!
Kas maina partijas kaa cimdus!!!
Tajos ir ari nelatviesi-abos!sarakstos.

Pec velesanm, vini kaa snacosas odzes izlidis no maisiem un aizrapos katra uz savu pusi.
Ar to tiem jau pieredze liela.
TB LNNK VL ir viens kandidats, kurs iepriekseja Saeima tika ievelets no PARTIJAS, kluva par NEATKARIGO DEPUTATU!
Tatad, jau pieredze liela.
Tur ir ar viens kungs, kas agrak balotejas pasvaldibaas no PCTVL saraksta.

ZZS ari sed koalicija gadu gadiem, hmm.

Neticiet, tie saraksti nav viena partija, vini ir MAISI AR INDIGAAM SNACOSAM ODZEEM, kas pec velesanam aizrapos katra uz savu pusi.

Nav tur tadu patstavigu partiju.Vacija, Danija partijas ievel, biedri nevar uztaisit xxx blices.Tur cilveks desmitiem gadu viena partija atrodas.
Kas ir te?
Maisi ar odzeem!No Oranzo gazetaju un kampeju partijam salidusi Vienotiba un PLL.
Pec velesanam snacosas odzes izrapos katra uz savu pusi, sametis blici un TURPINAAS KAMPT.
To dara 20 gadus.Jus tik balsojat.

Jus tiekat biedeti ar krieviem...skumji...
Partijas, kas noved sitada nabadziba iedzivotajus, cinas ar oligarhiem, sliedzot skolas laukos, pensiju lieta, minimuma cirpums, attieksanas ieviest progresivo nodokli neizmantotam nek ipasumam un atlaides pilnigi jaunam darba vietaam.

Cilvek, palasi uzvardus, paskaties, kur tupejusi sie kandidati agrak.
TO SARAKSTI, KAS JUS BIEDE AR NELATVIESIEM IR
PARPILDITI AR ---- NELATVIESU UZVARDIEM----
Jums rada SC un BAIDA JUUS.Tur ir ari daudz latviesi, latgalaiesi, ko jums noslepj.Nav visi tur krievi, ir citu tautibu nelativiesu daudz.
TA saucamie LATVISKIE SARAKSTI --- VISI---
Ir tur nelatviesu VARDI un UZVARDI...
VISOS SARAKSTOS IR pa polu, lietuviesu, ukrainu, krievu, vel par citu tautibu cilmes VARDI UN UZVARDI.
Neatbalstu tautu naidu, gribu Jums atvert ACIS!!!
Attopieties un domajiet, neesiet duraki.
Par SC nebalsosu, tikai te kaa piemeru IELIKU, lai redzat!!!
NEESIET NAIVI, NEUZKERATIES UZ SIS MAKSKERES, NOZELOSIET 4 GADUS RAUDAADAMI.
Nerakstisu, par ko balsosu, jo man neviens neko par sito komentu nemaksaa.Daudziem maksaa un vini raksta ko liek nosaucot partiju, par ko ir jabalso.
NETICIET!
NENODOD SEVI
NELAUJ SEVI PIEMANIT UN PIESMIET.

P pietiekkampt 29.09.2010

Arī pagājušogad solīja. Lācītim galvā tak zāģu skaidas, viss drīz izkūp no prātiņa. Šoreiz samazinās neapliekamo minimumu un tad katrs cietīs daudz vairāk kā pēc iepriekšējās samazināšanas. Viņiem jēlīšiem tak melošana asinīs. "Nu kā var nesolīt?" Solīts tak makā nekrīt. Tagad lai SC tiek pie varas. Rīgā viņi parāda rūpes par cilvēkiem, arī Latvijā nebūs sliktāk, ja SC veidos valdību.

и Ит 29.09.2010

20 лет Латвия пренадлежала латышам и вот результат!!!

H ha,ha 29.09.2010

Nu, ka nepatik, tad vismaz ari tu aizej un nobalso par to SC vai PCTVL.
Tie ir vienigie, kas nav bijusi pie varas.
Daudzi latviesi par SC un PCTVL balsos.
Tas, ka kangari jus tur musina tautibas, lai jus neredzat, kaa vini zog...

J JowKick 29.09.2010

агитация... Домбровскис не образованый человек, за него нельзя голосовать, дучше тогда Лембергс

R raida 30.09.2010

Latvieši!
Nelaidiet pie varas SC un PCTVL!Jūs pat iedomāties nevarat, kas pēc tam notiks.Būs kā padomjlaikos!
Dombrovskis ir neizglītots?Manuprāt Ušakovs ir neizglītots, "kačā pravas" citas pamatnācijas valstī!

M mellene 30.09.2010

Es ari esmu par vienotību:)!!!

A Aleksa 30.09.2010

Šitādu pseidopatriotisku sofistiku es katru dienu dzirdēju pamatskolā no latviešu valodas skolotājas. Latvijā ir divas problēmas: muļķi un muļķes. Tas nu tā. Bet pa tēmu, sasodīts, stāstiet par Vienotības nozīmi saviem draugiem un ģimenei, kāpēc jāpiesarņo portāls, kurš domāts pavisam citiem mērķiem????

A Anelle 30.09.2010

Tāpēc ka tas šobrīd ir aktuāli un neviens portālu nepiesārņo.

H harijs 30.09.2010

Vēlos balsot! Bet esmu pret pasu piesmērēšanu. (būtu vismaz zīmoglaka kvalitatīva)Vēlēšanu likums nosaka par zīmogu iespiešanu, pasu likums nenosaka. Likums pret likumu.
Ko darīt. Jau desmitās vēlēšanas laižu garām. Aŗzemēs var nobalsot kā vālies un bez zīmogiem. Latvji pārāk kūtri uz novitātēm.