Vejakalni - Darba samaksa

Labdien, iestajos darbā SIA,,Vējakalni,, elektrolīniju kopšana ar 22.10.2014. Brigādē strādājām 5 cilvēki, darbu veicām Litenes pag., braucām no Balviem strādāt ar savu transportu un savu degvielu, darbu veicām ar saviem krūmgriežiem un zāģiem, savu benzinu un eļļu, kā arī remonti un detaļas uz mūsu rēķina.Ar mums tika noslēgti darba līgumi ar amata nosaukumu Mežstrādnieks( kods 6210 05)ar pārbaudes laiku 3 mēneši, stundas tarifa likme EUR 2.14 par vienu darba stundu.Nauda mums bija jāsaņem līdz katra mēneša 15.datumam, bet tas netika saņemts un mēs nolēmām darba attiecības izbeigt, uzrakstījām atlūgumus 09.12.2014.Griežamies pie jums pēc palīdžības, lai saņemtu mums līgumā paredzēto algu.

I

I inese keisa 16.01.2015

Ļoti atvainojos SIA, , VĒJAKALNI, , un personīgi A.Vējiņa kungam par nepamatotu sūdzību, kas tika ievietota 15.12.2014. Jūsu adresē ar nosaukumu, , darba samaksa, , no Ineses Keišas.
Ar cieņu I.Keiša 16.01.2015.

A Ainis paulins 12.06.2017

Inese keisa ir sia vejakalni darbiniece, kur jums idiotiem prats pasiem par sevi sudzeties pec tam atvainoties! Tadu sviestu tik vejakalni var izdomat!

K kings31 10.01.2017

kaa stradaa,taa arii tiek maksats!

K kings31 10.01.2017

VEJAKALNI.A.V rulleee