AtrisinātaVējakalni A.V SIA - Krāpšāna

Sveicināti,sūdzība ir netikai pret SIA "Vējakalni A.V.", bet arī par Sadales tīklu,pirmā lieta ir SIA "Vējakalni A.V." darbība neievērojot līgumu kurš ir noslēgts starp SIA "Vējakalni A.V." un Sadales Tīkls par elektrolīniju tīrīšanu. Sāksim ar to ka netiek ievēroti līguma noteiktie termiņi,visi termiņi tiek kavēti līdz pat trīs mēnešiem un nav noslēpums ka Andris Ošenieks piesedz šo visu pasākumu jo Andris Vējiņš A.Ošeniekam maksā solīdu summu par to lai netiktu līgums lauzts.
Otra lieta ir tāda ka tiek "čakarēti" patērētāji, jo līgumā ir punkts par kokmateriālu sagarumošanu un novešanu pēc saimnieka vēlēšanās, SIA "Vējakalni A.V." vienkārši gudri izstāsta ka viņiem tas nav jādara un viss, kā arī ļoti bieži tiek novesti kokmateriāli un nonozīmga koksne(šķelda)saimniekus nebrīdinot, ja saimnieki konstatē kokmateriālu pazušanu, viņiem tiek izstāstīts ka bij paredzēta utilizācija, ko bij norādījis Sadales Tikls vai vienkārši pasaka tā ka viņiem nozāģētā koksne nav jāsargā.
Ir arī ļoti daudz citu būtisku lietu, piemēram kā nemaksāšana saviem darbiniekiem, aizbildinoties ar visādiem brīnumiem vai arī vēl joprojām piekopjot veco labo metode maksāt "konvertā" un nodarbināt nelegālos strādniekus.
Paldies par uzmanību, ja ir kādi jautājumi lūdzu rakstāt savu jautājumu uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Konkurents 09.01.2017

Labdien. Sāksam ar to ka minnētaja rakstā tika pieminēts sadales tīklu darbinieks Andris Ošenieks kļūdas pēc,rakstot to kad viņam tiek maksāts lai piesedz kavētos darbus nav taisnība,Andris Ošenieks ir viens no tiem cilvēkiem kurš ir godīgs un savu darbu dara labi un pareizi. Ar šo rakstu gribu atvainoties un pateikt ka tānav taisnība.
Runājot par Vējakalnu firmu arī ir tā,ka cilvēki dara savu darbu labi un godīgi,ja arī kadreiz nokavē kādu objekta nodošanu laikus,tur ir savi iemesli,piemēram laikapstākļi vai arī darbuvadītāju nepareizi saplānoti darbi.Sakot kad tiek maksāts konvertā darbiniekiem arī nav taisnība,visi strādnieki vienmēr saņem savu nopelnīto algu regulāri katru mēnesi.

K

F flopis 08.07.2016

epasts nederīgs.

F flopis 08.07.2016

[slēpt]@inbox.lv

A Anonīmais 17.08.2016

Es pats strādāju Vejakalni A.V. Nezinu kā citur, bet Valkas novadā ir atbildīgā persona kas izbrauc pa līnijām skatās kā norit darbi un nodrošina ar visu nepieciešamo darbam. Kokus nogāž un atzaro un tas ir mums jādara. Ja saimnieks vēlās tad tiek veikta garināšana un koku novešana. Zari iet šķeldā, materiāli saimniekam. Kokmaterialu pazušana, algu neizmaksāšana un melošana saimniekiem to visu dara tas kas jums ved bendzīnu eļļas un skatās kā jūs strādājat. Atbildīgā persona pie vainas nevis Vējiņa kungs! Esmu dzirdējis par līdzīgu gadījumu, tikai šī persona pēc pusnovada apčakarēšanas aizlaidās uz citu valsti.

K Konkurents 08.09.2016

Epats derīgs.

A Ainis paulins 19.10.2016

interesanti izklausas,cilveks kas jums ved benzinu un skatas ka jus stradajat ir vainigs pie ta ka cilvekiem nemaksa naudu.tad sanak ka tas ir kads brivpratigais.tad kada sakara pie sis personas var nonakt nauda par trasu tirisanu.pilnigakas mulkibas.shema ir sekojosa.par trasu tirisanu ir ligums sadales tikli un sia vejakalni,talak sia vejakalni nosledz ligumu ar citu apaksnieku kas veic darbu,taja pat laika paraleli sa apaksnieka zageri tiek pienemti darba ka stundu darbinieki kuriem katru menesi liek parakstities ka ir sanemusi darba samaksu kas oficiali ir paris stundas menesi.pareja nauda parskaitas apaksuznemejam kurs naudisu ari samaksa,vai nesamaksa.parakstoties par algas sanemsanu sia vejakalni nonem atbildibu no sevis.viss kartiba vainigs tas kaut kurs.visi ligumsodi par trasu neiztirisanu laika tiek ietureti no zageristiem kuri pat isti nav informeti par to ka tiek kaveti darbi.noinforme kad darbs beidzies.

A Ainis paulins 28.05.2017

darbu vaditajs.ka var tas kurs ved benzinu vai vada darbus neizmaksat algu! tu blat ar pirkstu taisits esi? naudu skaita vai neskaita vejins,algas maksa vejins. mans uzdevums ja klienti velejas novest kokus bij jaiestasta ka par to ir jamaksa,ta ir vejakalnu politika.cilveki tiek mulkoti! ka uzvarot iepirkumu ar 16 eiro kubu,tu vari vinu nozaget un vel pievest? tas jebkuram mulkim ir skaidrs ka notiek pateretaju krapsana!

A Ainis paulins 19.10.2016

andri neesi samaksajis man divas algas,un cilvekiem stasti ka es tev parada.pec jums visiem sibirija raud.

K kings31 11.01.2017

baigi kads no taas sibirijas baidaas!

A Ainis paulins 19.10.2016

visi koki kuri pazud no linijam ir andra vienosanas ar personu kas to veic.sanem naudinu un tad intensivi mekle vai palidz policijai meklet vainigos.musu valsts pilna ar sadiem vai lidzigiem metodes ar kadam tiek stradats ir banditiskas.neesosa parada pieprasisanu no ilvara doluka un draudesana salauzt kajas nebija uznemeja cienigs izgajiens.

K kings31 10.01.2017

ko tu te dzen murgus!

K kings31 11.06.2017

Tu tak laikam esi , citu komentaru tew pievienot newar. nesajedz vispar neko, ka gvelz te suņa murgus.

K kings31 10.01.2017

kaukadi murgi tiek te rakstiti,es vejakalnos stradaju jau 2gadus un man nekadu problemu nav bijis,es menesi izstradaju ar savu brigadi ap 1000 kubiem un mums nav nekadu pretenziju pret firmu!
taka nevaig te runat murgus,ja kads tiek apcakarets,tad noteikt pats vainigs pie visa!

K K.kaspars 11.01.2017

Un cik tad liela ir tava brigade,ja jau 1000 kubus pagustat pa menesi +linijas attirit?

S siiika 11.01.2017

mus Vejkalni apkasa pa 1000€!!! un ar bija teksts ka esmu viniem parada

S siiika 11.01.2017

Atvainojos sajaucu firmas steiga lasot

K kings31 11.01.2017

kas tieši tewi apkasa,nejauc dažadas lietas,ne jau tewi apkaAsa ANDRIS VĒJIŅŠ!
liela daļa te sudzas ka ir piecakareti,bet starp tiešo stradnieku un bossu starpaa ir vel kads cilveks,kurs naudu dabon,bet stradniekiem nesamaksaa un beigas sanak ka vainiga ir firma,bet firma jau ir samaksajusi starpniekam visu,takaa nevaig jaukt dazadas lietas kopaaa!es tak stradaju vejakalnos jau 2 gadus un mani nekad nau apcakarejusi ne uz centa!

Z zageris 31.01.2017

man sia vejakalni nesamaksaja par pedejiem 100 nozgetajiem kubiem. andris vejins atbildeja ka vins ir visu samaksajis kaut gan ofisa man apstiprinaja ka man pienakas vel par 100 kubiem, un vel situacijas par citam linijam mistiskie atvilkumi, tevi nepabridina ka tev nedaudz japielabo savi darbi, kads cits to ir izdarijis kas sastada gandriz visu tavu nopelnito summu. kantoris uz kuru neiesaku iet stradat.

K kings31 11.06.2017

Apkaast var tik klaunus un ja tewi apkasa tad tu tads esi.

K kings31 08.02.2017

nu man reaali neticas,ka tas taa ir bijis ,kaa tu te raksti!
es tak zinu kaa tas ir,ja tu nozaģee liniju un sadales tikla meistars iet viņu pieņemt,bet atrod kaukadus defektu,tew tak to saka tavs darba vaditajs,ka ir defekti un jabrauc izlabot,ANDRIS VĒJIŅŠ te nepiedalaas!visu ko tu esi izdarijis un nopelnijis,darba vaditajs kontrolee,tajaa reģionaa kuraa tu stradaa!

A Ainis paulins 28.05.2017

veicam auditu,kurs cik pie jums ir sanemis algu,stradajot menesi! 20 eiro uz papira,un tad ta nauda netiek izmaksata.esmu gatavs lai tiek salidzinati sadales tiklu dispeceru ieraksti par darba sakumu un beigam,un preti noliekam 20 eiro menesi uz papira.krapsanas shema kura ir iesaistiti sadales tikli ar ari ziguru prieksgala,talak sadales tiklu regiona vaditaji.viss ko raksata par vejakalniem ir taisniba,un ta ir aizberga redzama dala.

D draugs1115 11.01.2018

Kāda kam starpība pēc kādas shēmas firma maksā? Visi, kas šajā jomā ir strādājuši, zina, ka samaksa tiek veikta pēc KVALITATĪVI izdarīta darba, pēc apjomiem, un galīgi nekā ne par nostrādātajām stundām. Normāla firma, vienmēr visu izmaksā. Visvairāk jau ir atkarīgs tieši no darbu vadītāja, kā bija minēts augstāk. Viņš nodod apjomus, par kuriem maksā, pirmkārt. Ja ir tik daudz nesaprašanu un sūdzību pilnīgi par visiem, kas šajā nozarē iesaistīti, tad tur jau noteikti paši vien pie tā lielā mērā vainīgi esat. Jo ne jau no Sadales tīkla ir atkarīga alga un vēl sazin kas. Slikti darbu izpildījāt - meistars nepieņēma - pagāja termiņi, firmai sods. Priekš kam viņiem pilnā apmērā maksāt no sevis, ja termiņu neievērošana visvairāk ir tieši zāģeru dēļ? Ja ar ofisu ir normāls kontakts, jebkuru objektu var mēģināt pagarināt. Un termiņi tik tiešām zināmi ir visiem, kas strādā.

K kings31 11.06.2017

Taisniba i tada ka esi, tas arī viss!