Vejakalni - darba samaksa

vel joprojam gaidam apmaksu par objektu vl23 vilakas ciema teritorija kur darbu veiksanai tika veikti saskanojumi andris osenieks objektu pienema,tikai tads sikums ka sia vejakalni nav norekinajusies ar ilvara doluka apaksuznemumu par veiktajiem darbiem.lidz ar to ilvara doluka mikrouznemumam nav iespeja norekinaties ar saviem darbiniekiem,Ari Zigur kurs niorekinasies?

Papildināts Ainis paulins 17.05.2017

andi locmeli,andri oseniek,kurs samaksas cilvekiem par darbu,cik ilgi jums var skaidrot ka cilvekiem ir jasanem nauda par darbu! jus ko glat iedomajaties!

Papildināts Ainis paulins 17.05.2017

jus savadak nesaprotas! kadi mums varianti!

Работяга 17.05.2017

Bet tu pats kas esi?

A Ainis paulins 06.08.2017
krapsana

nevaram sagaidit samaksu par darbiem! trasu tirisana tika pabeigta jau gadu atpakal! naudas veljoprojam nav.9000eiro nav samaksati ilvara doluka mikrouznemumam.Ari Zigur kur nauda?!