LV RU

Vejakalni - Darba alga

Andris vejins nav izmaksajis darba algas, un pretlikumigi aprekinajis ligumsodus apaksuznemejiem kas veica trasu tirisanu 2015-2016 gada balvu novada, vilakas novada teritorija kopejas ligumsoda summas 4000 eiro. Nav izmaksajis darba vaditajam atalgojumu. Ir jautajums vai gvl attirisanai un paplasinasanai sadales tiklu objektos atlauts piesaistit apaksuznemejus? Katru ritu brigades vaditaji veic zvanu sadales tiklu dispiceriem par darba saksanu un darba beigsanu. Ja 20 dienas menesi strada tad ka alga var but 20 eiro par menesi? Parbaudot darbinieku algas sia vejakalnos nenopelna vairak ka 20-50 eiro menesi, ka tas ir iespejams? Sis ricibas ir ar kriminalu raksturu! Sadales tikli ir ciesi iesastiti sajos procesos un nevelas saskatit savu atbildibu!

Komentāri (5)

A Ainis paulins 01.05.2017

jautajums sekojoss.vai sia vejakalni ir tiesigi piesaistit apaksuznemejus trasu tirisanai sadales tiklu objektos?

D draugs1115 11.01.2018

Pilnīgi ir tiesīgi. Jebkura firma, kura vinnē tenderi tieši tā arī dara. Ne jau firmas direktors vai ofisa darbinieki ies ar zāģiem līnijas tīrīt.

K Kauns 01.05.2017

Kam ir domāta darba inspekcija?

A Ainis paulins 05.05.2017

darba inspekcija saja procesa "strada" lidz ar uznemejiem

K Kauns 05.05.2017

Pat ielas meitenes izmaksā dārgāk. :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes