Veikals Vēlmes - Matu krāsa

Nopirku matu krāsu Color Essence tonis 5.37 konjaks, nokrāsoju sanāca gandrīz melni, krāsoju uz gaišiem matiem, veikalā pateica viņi par to neatbild, sazinājās ar aģentu kas piegādā šo krāsu, viņš pateica par ilgu noturēts, darīju visu kā instrukcijā, diemžēl paliku bez nekā un šausmīgiem matiem, nepērciet šīs firmas krāsas.

V

V Viktorija001 20.02.2022

Jums ir dabīgi gaiši mati vai krāsoti? Ja gaiši (krāsoti), tad lai sasniegtu Jūsu vēlamo toni ( konjaka) bij jāņem par trim toņiem gaišāku. Tad būtu sasniegusi savu vēlamo rezultātu. Domāju, ka šeit nav vaina krāsā, bet vairāk nezināšanā. 10 gadus atpakaļ biju veikusi līdzīgu eksperimentu, bet pēc tam friziere izskaidroja,kas par vainu

V Viveta 21.02.2022

Man savējie ar gaiši mati,bet bija nokrāsoti ar šīs pašas firmas gaišāku toni,tik tumšiem jebkurā gadījumā nebij jāsanāk