Veikals Valrek Valmiera - Slikts serviss

Veikala darba laiks bija līdz 17: 00. (pirmssvētku diena) es ierados pie veikala 16: 43, pilnībā negaidot, ka tas varētu būt ciet. Pārdevēja stāvēja iekšpusē pie durvīm un nelaida iekšā, rādot riebīgu sejas izteiksmi un bolot acis. Telefonā parādīju, ka pulkstenis vēl pavisam noteikti nav 17: 00, uz ko es saņēmu pretīgu sejas izteiksmi un rokas mājienu, ka man jāiet prom. Pretīga pārdevēja.

K Klientamnavtaisnība 04.07.2019

Un ko jūs gribējāt paspēt pa 17 minūtēm? Vienkārši interesanti.

V valmieriete1 04.07.2019

ja es zinu, ko man vajag, tad man pietiek ar 5 minūtēm, lai to ieietu un iegādātos. tad jau visus veikalus var slēgt ciet, kad pārdevējai apnīk strādāt.

V veikalaapmekletaja 04.07.2019

Kāda starpība ko viņa gribēja? Ja veikals strādā līdz plkst 17:00 un, ja veikalā nav daudz cilvēku, ka nevarētu visus apkalpot līdz veikala slēgšanai, tad nedrīkst taisīt bodi ciet, tikai tādēļ, ka pārdevėjam ir riebīgs noskaņojums un viñš ir piekusis.

V valmieriete1 05.07.2019

Komiski. Minētā diena ir 22. jūnijs. Piekasīties datumam, kas ir nenozīmīgs sīkums, no Jūsu puses ir diezgan bērnišķīgi. Darba laiks ir darba laiks jebkurā dienā.