www.sudzibas.lv Veikals Suzanna Rēzeknē pārdevēju neprofesionalitāte

Veikals Suzanna Rēzeknē - pārdevēju neprofesionalitāte

Apmeklējot veikalu Suzanna saskāros ar pārdevēju profesionālo un ētikas iemaņu trūkumu vai arī to neesamību. Bērnu preču nodaļā strādā pārdevējas,kuras nevis palīdz klientiem,bet gan nodarbojas ar klientu aprunāšanu un izsmiešanu. Meklēju kristību tērpu savam 2 mēnešus vecajam krustdēlam un veikalā atradu jauku komplektiņu,bet uz iepakojuma nebija norādīts izmērs. Lai to noskaidrotu griezos pēc informācijas pie pārdevējām. Es pajautāju kāds izmērs ir manis izvēlētajam tērpam uz ko abas atbildēja,ka tas ir domāts mazuļiem. Es pajautāju vēlreiz to pašu,jo vēlējos zināt izmēru,bet šīs tik apgalvo ka tas ir mazulim. Manuprāt arī 2 mēnešus vecs bērns ir mazulis. Tad es pajautāju vai 2 mēnešus vecam mazulim tas varētu derēt. Šīs man atkal tikpat vienaldzīgi atbild,ka tas tērps ir mazulim. Kā beigās noskaidroju ka tas ir jaundzimušā tērps. Un kad es devos nolikt tērpu plauktā abas pārdevējas jautri ķiķināja par labi padarītu darbiņu. Viņuprāt pircējam pašam viss ir jāizzīlē, tikmēr abas bezdarbībā pārvietojas pa tirdzniecības zāli. Nobeigumā varu pateikt, ka Suzannas bērnu nodaļas pašpārliecinātajām un iedomīgajām pārdevējām jāiemācās atšķirība starp vārdiem "mazulis" un "jaundzimušais".

S

Komentāri (3)

Arī tirdzniecības centrā” Zoom „Ķengaragā, situācija ir dramatiska. Pārdevēju attieksme ir vienkārši zem katras kritikas. Kaut arī pašas izskatās kā tikko no sporta nodarbības ar attiecīgu aromātu, (es tam nepievērstu uzmanību, saprotu, viņas strādā garas darba stundas, ir grūti visu dienu uz kājām..., bet pēc piedzīvotās attieksmes atļaušos to tomēr atzīmēt) skaļi atļaujas savā starpā APRUNĀT klientus, izsakot komentārus par viņu ārējo izskatu, uzsvērtā, skaļā tonī! Uz jautājuma-Vai drīkst piemērīt apavus, pārdevēja skaļi paziņo-Ko Jums vajag!??...Kā arī pēc lūguma sameklēt otru apavu no komplekta, pārdevēja nicīgā balsī atbildēja-NU!!! Kā arī -kad vēlējos samaksāt par pirkumu, pārdevēja pajautāja- KO GRIBI! Bija sajūta, ka esmu nokļuvusi kādā bordelī! Sevi augstu nevērtēju, pieņemu cilvēkus kādi viņi ir. Bet neuzskatu, ka kādam ir tiesības pret cilvēku izturēties kā pret kādu pretīgu radījumu! Cilvēkam, kurš strādā šādā darbā, kur notiek regulāra saskarsme ar cilvēkiem, komunikācija, NEDRĪKST strādāt šādi cilvēki!!! Kur paliek ētikas normas un viss pārējais??? Esmu vidējā slāņa:) latviešu strādniece, un šādu attieksmi piedzīvoju pirmo reizi. Man kauns par to, ka mūsu valstiņā ir šādi cilvēki! Vai tiešām tam tā ir jābūt? Var jau būt, ka es kaut ko nesaprotu pareizi!

L Lepnā Lavīze 02.01.2015

Es ietu pa taisno pie veikala vadītāja, vai, vēl labāk, rakstītu firmas īpašniekam, lai patīra kadrus.

Latviešu tautas 02.01.2015

Man kauns par to, ka mūsu valstiņā ir šādi cilvēki!

====================================

Un rj nu brinies: visi normalie sen jau Īrijā!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes