www.sudzibas.lv Veikals "SANTEHNIKAS MEISTARS" PAR NEKVALITATĪVU SĒDPODU

Veikals "SANTEHNIKAS MEISTARS" - PAR NEKVALITATĪVU SĒDPODU

Šī gada maijā sēdpods (LADA ar vāku) tika iegādāts un uzstādīts jūnijā. Jau jūlijā pēc ūdensskaitītāja mērījumiem un dzeltenajiem nosēdumiem, konstatēju, ka ūdens no skalojamās tvertnes tek. Tāpēc augusta sākumā aizgāju uz veikalu SANTEHNIKAS MEISTARS, Maskavas ielā 250 un pādevējai izstāstīju problēmu. Viņa man ieteica noregulēt ūdenstvertni. Izteicu lūgumu, ka varbūt veikala meistars pārbaudītu ūdenstvertni un noregulētu vai nomainītu brāķa detaļas. Pārdevēja apgalvoja, ka tas nav veikala pienākums.Tādejādi biju spiesta izsaukt santehniķi no namu pārvaldes, kurš 02.09.2010.nopirka vārstu (ventili) par Ls 5, 00 un to nomainīja. Šoreiz uz veikalu devos jau ar abiem čekiem, bet pārdevēji manu pretenziju nepieņēma.
Vienlaikus pirkšanas brīdī man pārdevēji konsultēja, ka podam varot regulēt ūdens padevi ar manuālām darbībām, bet tā bija maldinoša informācija. Bez tam jāsaka, ka minētajam podam ir arī tāds trūkums, ka noskalot visus netīrumus ar vienu reizi nav iespējams.

I

Y You 10.09.2010

Stulbi jau tas tūlīt skanēs bet es LADA sēdpodu nepirku. Es VILLEROY & BOCH nopirku, bet nedaudz vairāk samaksāju. Nekas netek un skalo tā nost vecīt, ka elpa aizraujas.

Un varbūt Tev iegādāties kādu vīrieša gabalu, kuram ir divi rokas, jo šādas sīkas ķibeles var novērst pats diezgan vienkārši. Grūtāk ir uz veikalu skriet un ar pārdevējiem skaidroties.

J Jogurts 26.09.2010

Nav ko pirkt lētāko un tad gaidīt lai viss perfekti darbojas! Iegādājoties Ķīnas santehniku, jūs komplektā nopērkat problēmas. Vajag pirkt zināmu ražotāju preci - nu Villeroy jau ir no ekskluzīvā gala, bet nu vismaz poļu KOLO vai čehu JIKA, kas maksā ap 50Ls kalpos daudz ilgāk un problēmas neradisies!

E Eseseseseseseseses 26.09.2010

Runa nav par to, cik kuram prestizs pods maajaas. Runa nav arii par to, ka autorei nav viiriesa gabala, kurs sadas nelielas santehnikas problemas varetu noverst. Runa ir par to, ka, ja firma pardod preci, vienalga, cik taa maksaa, tad tai ir jadarbojas bez defektiem. Suudziibai ir pamats.

R Ric 10.10.2010

Pats strādāju santehnikas veikalā, pateikšu Jums vienu neperciet tos lētos Ķīnas podus, bet ja pērkat tad turat mutītes ciet! Kā sakot jāsaka muļķis maksā divreiz!!! Un Willeriy Boch sen ir pārdods un to ražo Gustavbergs!:))

J Jogurts 10.11.2010

Nu vispār jau otrādu - Villeroys nopirka Gustavsberg gadus 10 atpakaļ. Bet doma pareiza - kas pērk ķīnieti, lai i necer uz "darbošanos bez defektiem" - tur jau garantijas talonos tādas prasības sarakstītas, kuras praktiski neiespējami izpildīt, tāpēc pārdevējam netrūks argumentu lai pasūtītu jūs tālāk ar savo lēto krāmu.

S STUDENTS666 24.05.2018

Jebkuru problēmu var atrisināt jautājums ir tikai vēlēšanās to darīt. Protams pārdevēja pienākums nav nodarboties ar uzstādīšanu taču noorganizēt sertificētu, kompetentu palīgu šajā jomā būtu gan goda lieta.
p.s. Esmu pārdevējs Santehnikas Meistars veikalā A.Deglava ielā 120, Rīgā ja rodas šāda vida sarežgijumi nekautrējieties nāciet domāsim kā jums palīdzēt, sieviešu mūsu kolektīvā nav.