Veikals Prestige, t/c Mols - Slikts serviss

Nevienam neiesaku iegādāties apavus šajā veikalā (Prestige, T/c Mols) . Nopirku ziemas pus zābaciņus ar atlaidi, par 71.20 eur. Pēc 2 mēnešiem apaviem izveidojās caurums pie zoles. Kopā ar visu čeku aiznesu uz veikalu un tad sākās. Veikals atteicās mainīt vai atgriezt naudu un nosūtīja apavus remontam. Ņemot verā caurumu, tur pat ne meistars varētu saprast, ka nekādas labošanas nevar būt. Bet nu ok, teica ka meistars noteiks, vai tos var salabot, vai nē. Pēc nedēļas man atgrieza apavus no meistara, kuri bija izremontēti vienkārši drausmīgi - uz zoles, iekšpusē, caurumi, plīsuma vietā skaidri redzama līme, blakus plīsuma vietai (uz purna) liels izspiedums, ko nevar nepamanīt. Kad pateicu, ka tādā izskatā apavi pēc diviem mēnešiem un par tādu naudu man neder tad nu sākās cirks. Pārdevēja ilgi, ar neapmierinātu seju centās man pierādīt ka nu tādi tie ir un ar tādiem caurumiem zolē viņiem ir jābūt, jo tak otrai kājai ir tas pats. Nu galu galā iedeva man lapu uz kuras uzrakstīju atteikumu. Nākamajā dienā man pārzvanīja veikala direktore. Sarunā viņa mani centās pārliecināt ka apaviem viss ok, ka man ir jābūt pateicīgai, ka veikals remontē manus apavus par savu naudu. Kad vēlreiz atgādināju, ka apavi ir pirkti tikai 2 mēnešus atpakaļ, tie maksāja 70 eur, un pēc viņu teiktā tie ir ādas un baigi kvalitatīvi, un ka vērsīšos ptac, man uzreiz uzkrita virsū spainis ar veikala direktores dzīves neapmierinātību. Man teica, ka esmu jau pieredzējusī sūdzētāja un ka tagad rīkosimies pēc likuma un lai es vispār pirms sūdzēties palasu likumu un tādā garā... Galu galā viņa nosūtīja apavus kādam "speciālistam", cik noprotu uz ekspertīzi, kura konstatēja brāķi un nekvalitatīvu remontu. Naudu man atgrieza atskaitot 12% par nolietojumu ar neapmierinātu seju, gandrīz vai izraujot man no rokām visus dokumentu kopijas. Un starp citu, mape, no kuras tika izņemts akts par naudas atgriešanu, bija pamatīgi bieza. Ja nevēlaties sev bojāt nervus un staigāt ar basām kājām, tad neiesaku jums veikalu Prestige.