veikals "Poļu mēbeles", t/c Azur (SIA Amor) - šausmīga apkalpošana

Šausmīga apkalpošana. Vēlējāmies nopirkt 2 krēslus - pārdevēja apstiprināja, ka ir tieši divi. Kad nonāca līdz pirkšanai, izrādījās, ka viens no tiem ir no ekspozīcijas. Uz aizrādījumiem, ka krēslam trūkst skrūvju un krēslam iekšā kaut kas grab, nocirta, ka nekas tur negrab, un esot labs krēsls; tūlītējo demonstrāciju vienkārši noignorēja. Uz jautājumu, cik būtu jāgaida, lai tādu citu atved, pateica mēnesi (nekur neskatoties, mājas lapā rakstīts 2 nedēļas).

Otrs krēsls, kas bija no noliktavas, atnāca bez kastes, vienkārši detaļās, pārdevēja to mēģināja ietīt kaut kādā vecā plēvē...Uz jautājumu, vai šim krēslam ir arī salikšanas instrukcija, pateica, ka nav (kam ir diezgan grūti noticēt).

Aizvedām krēslus uz mājām. Mēģinot to vienu salikt, secinājām, ka abas kājas ir kreisas un neder! :) Nākamajā dienā braucam atpakaļ, parādām divas kreisās kājas, pārdevēja atvainojas, aiziet uz noliktavu un atnes...vēl vienu kreiso kāju! Labi, otrs mēginājums - atkal iet uz noliktavu, atnes vēl vienu kāju un saka, ka ir īsta. Pēc kājas izskata ir redzams, ka kāja vispār nav no pareizā krēsla, bet ir no cita, uz ko pārdevēja saka, ka kāja bija īstajā kastē, tātad, ir īstā kāja. Divu atšķirīgo kāju rādīšana blakus nelīdz...Tajā pašā laikā blakus stāv krēsls ar īstām kājām, uz ko pārdevēja saka, ka ja mēs gribam, varam paši skrūvēt to kāju nost un likt tās vietā to, ko viņa ir atnesusi (jo tā tacu ir īstā, jo no pareizās kastes ņemta!)...Tātad - apkārt staigā pircēji, vēl viens nelaimīgs pircējs skrūvē veikalā nost kāju...Nu un, protams, to otro pielikt klāt nekādīgi nav iespējams, jo tā ir savādāka...

Apkopojot, varu teikt, ka ļoti, ļoti negatīva pieredze, un pārsvarā tieši rupjas un neprofesionālas pārdevējas dēļ. Par preču kvalitāti runāt vēl par agru, jo krēsli tikko nopirkti.

J