www.sudzibas.lv veikals Mazais kalns nelaipna apkalposana

veikals Mazais kalns - nelaipna apkalposana

Barbala Mitcenkova ir veikala ipsniece Maskavas iela 121, veikala ieejot parnem nelaba smaka, tiek tirgota krutka un kreisas cigaretes, ka ari veikala ipsniece nem kila zeltlietas pretim izsniedzot krutku, bet kad atnak pakal izpirkt, pasaka, ka to nav.Ari apkalposana ir loti nelai[pna un latviesu valodu no pardevejas nedzirdesiet.Un ta tas turpinas gadiem, vai tiesam nav attiecigu iestazu, kas so veikalu varetu aizvert vai uzlikt vismaz dazas soda naudas, lai B.Mitcenkova beidzot saprastu, ka ta rikoties nedrikst.

I

P poga 16.10.2010

Bet kāpēc tad Tu tur ej? Un ja Tu tik labi informēta, kas tur notiek, tad jau esi pastāvīgā kliente

J Jānis 16.10.2010

esmu biijis mazajaa kalnaa, nostalgiija paarnjem peec padomju laikiem, manupraat labaaks veikals kaa maksima, lai arii cenas par 1/3 augstaakas. Par krutku un cigareteem, es arii tirgotu bez sirdsapzinjas paarmetumiem, jo normaali cilveeki to nepeerk tikai gariigi un fiziski degradeejushies.
Latvieshu valodu paardeveeja saprata, tikai ar runaashanu taa svakaak. Peec pashas suudziibas spriezot, laikam esi njeemusi krutku un devusi taas zeltlietas, citu pamatojumu tam neredzu.

S santa 17.10.2010

Tas ir arprats, dzivoju netal, tur atklati tirgo krutku un amfitemanu, visi to zin, bet tipa policija neko darit nevar.

S savejais 05.08.2011

Nu jau tas veikals ir aizklapets ar policijas palidzibu, sen jau vajadzeja.Kaimins

A Alkāns 06.08.2011

Uztraukumam nav pamata, turpat netālu kaimiņos nesen sāka darboties veselas trīs jaunas točkas!