www.sudzibas.lv Veikals Mārīte Bojajums, servisa atteikums, garamtija

Veikals Mārīte - Bojajums, servisa atteikums, garamtija

Šoreiz stāsts būs par "superīgo" veikalu "Mārīte" un par mūsu Bebetto Nico ratiem. Iegādājāmies pavisam jaunus ratus 07.2016 gadā. Viss bija kārtībā līdz bremzes pārstāja strādāt. Aizvedām ratus uz garantiju. 2.dienu laikā solīja dot atbildi, paiet laiciņš. Zvana veikala pārdevēja: "Meistars konstatēja, ka jūs esat vainīgi, garantija šādā gadījumā nedarbojas". Sākumā meistars esot teicis, ka mēs paši ar saviem spēkiem mēģinājam kaut ko labot. Diemžēl, kas par vainu man viņa nevarēja paskaidrot un nākās zvanīt vadītājam. Uz ko vadītājs KRIEVU valodā visu izskaidroja (šoreiz paveicas, ka protu krieviski runāt). Īsumā pēc viņa domām, mēs speciāli likām ratus uz bremzēm un stūmām tos. Cik gan tas skan absurdi! ????
Ļoti žēl, ka pat uz bērniem cilvēki cenšas nopelnīt. Diemžel turpmāk konflikts būs jārisina caur "Patērētāju tiesību aizsardzības centru".