Veikals MANGANO Galeria Riga - Krāpšana

Labdien,
Biju uz darba pārrunām uz veikalu Mangano kurš atrodas galerija Rīga. Pārrunās gāja labi, tikai man neteica neko par algu, teica ka kamēr līgums nav parakstīts es neko nevaru zināt. Nu labi, man līkas nu ka pateiks to pēc tam. Aizgāju no pārrunām un uzreiz man zvana vai es varu ierasties rīt un sākt apmācības un iepazīties ar preci. . Es, protams, piekritu. Aizgāju vienu dienu, aizgāju nākamo un man viņi vel aizprojam neteica neko par algu, man jau tas līkas aizdomīgi. . Beigas saka, ka nākamajā diena tad izskatīsim līgumu utt. . . Aizbraucu mājas tajā vakarā un viņa man zvana un saka, ka tomēr mani nevajadzēs, jo redziet man ir smieklīgs akcents kad runāju krieviski! Tas ir normāli? Es esmu latviete, protams, ka man ir akcents runājot krievu valoda! Es vienkarši paliku ar muti vaļā. . ļoti nekorekta izturēšanās no vadītājas puses! Nebrīnos, ka tur neviens ilgāk par diviem mēnešiem neturas! Un alga noteikti ir smieklīga, ja to nesaka. . Liek sedēt no 10: 00 - 21: 00 tukšā veikalā kur cilvēki nenāk, jo apģērbu summa sakas no 70eur - 400eur. . Izmantoja mani šīs dažas dienas un viss!

I Innuendo 29.02.2016

думаю про акцент это была отговорка=))
никто в ЭТОЙ стране не станет на таком основании на полном серьезе разворачивать работника=)
тут много отзывов о конторах, которые на 2-3 дня заинтересовывают человека, а человек 2-3 дня работает бесплатно. супер же! :D

E ElenaMangano 29.02.2016

Cien.Santa Skrabe!

Atbildot uz Jūsu augstak uzrakstīto sūdzību, vēlos atzīmēt, ka telefona sarunas būtība un konteksts, kā Jūs to izklāstat šiet pilnīgi neatbilst patiesībai! Saprotu, ka Jums vairāk runā emocijas, nekā situācijas pilnīga izprante.
Lieta ir tāda, ka Jūsu kompetences līmenis nav atbilstošs mūsu veikala prasībām! Jūs pati uzņematies atbildību par to, ko stāstat par sevi intervijā, rakstāt CV un beigās prāksē parādot pilnīgi pretēju rezultātu.

Jūsu gadījumā, visa informācija, ko Jūs sniedzāt intervijas laikā bija skaista, un no citiem pretendentiem Jūs izcēlāties, tādēļ, mēs devām priekškoku Jums, līdz šim momentam Jūsu stasts atbilst patiesībai.

Diemžēl zināšanu pārbaudes laikā, realitāte parādija to, ka Jūsu līmenis neatbilst mūsu veikala prasībām, ka arī ne visu, ko Jūs rakstat CV Jūs protat darīt, un diemžēl visa mūsu sadarbība ar Jums, beidzās pirms Jūs sākāt strādāt pie mums.

Taisnība ir arī tāda, ka Jums no paša sākuma bija piedāvāta oficiālā līguma alga vairāk par 450€ ar iespēju to palielināt, bet diemžēl mūsu veikalā par algu vajag strādāt nevis tikai atrasties darbā no 10 līdz 21.
Šajā situācijā gan Jūs tērējat laiku, gan mēs zaudam savējo.

Kā veikala vadītāja, zvanot vakar, es izteicu Jums savu nožēlu, ka Jūs tomēr nederat mūsu prasībām, novēlot Jums veiksmīgu tālāko meklēšanu un cita darba atrašanu. Novēlu Jums to vēlreiz un ceru, ka ar šādu CV varat atrast sev citu darbavietu.

Neatbilst patiesībai arī apgalvojums par mūsu mazo, draudzīgo kolektīvu, ar kuru es Jūs iepazīstināju.

Es ceru, ka Jūs turpmāk tērēsiet savu laiku apdomīgāk, nevis publiski dusmosieties un rakstīsiet apvainojumus, bet meklēsiet darbu.

MANGANO
Best regards,
Owner of Franchise
Elena Vavilova

S shakalakalaka 01.03.2016

Meitene varētu nevis rakstīt apvainojumus, bet gan sūdzību attiecīgajā iestādē par to, ka viņa tika nodarbināta bez darba līguma!!! Ja esat veikala pārstāve, Jums nu būtu jāzina, ka nodarbināt cilvēku bez darba līguma ir ļoti nopietns pārkāpums un par to draud pamatīgs naudassods. Un nav svarīgi, cik dienas vai minūtes meitene strādāja, bez darba līguma tas ir aizliegts!! Tam ir domāts līgumā atrunātais pārbaudes laiks, kura laikā Jūs varat meiteni atlaist no darba, bet ne jau nodarbināt vairākas dienas bez līguma!

Ieteiktu meitenei vērsties Valsts darba inspekcijā, jo šis ir totāls idiotisms. To, vai meitene derēs darbam, ir jāpārbauda darba intervijā!! Jautājums, ko tad jūs noskaidrojāt darba intervijā? Pajautājāt, lai viņa atstāsta CV? To jūs pati izlasījāt! Pakustiniet smadzenes un izdomājat paņēmienus, kā pārbaudīt, cik atjautīgi ir pretendenti uz darba vietu un vai viņiem ir visas nepieciešamās īpašības!