www.sudzibas.lv Veikals " Daniele Donati" T.c Mols krasta ielā Slikts serviss, klientam nav taisnība.

Veikals " Daniele Donati" T.c Mols krasta ielā - Slikts serviss, klientam nav taisnība.

T.c Mols Rīgā Krasta ielā veikalā " Daniele Donati "https://www.danieledonati.lv bija nopirkta vīriešu pleca soma no labas teļu ādas "Gianni Conti" brenda.Nēsājot tikai pa brīvdienām un ļòti akurāti, pēc 15 mēnešiem somā parādījās stūros izdilums līdz caurumam.Aiznesot atpakaļ uz veikalu aizpildīju prasību uz apmaiņu. Somu atstāju veikalā uz pārbaudi. Uz ko veikala vadība atbildēja ar atteikumu.Jo soma ir ļoti neakurāti nēsāta.Saņemot atpakaļ somu , veikalā to protams nepārbaudīju.pēc divām dienām ieraudzīju ka iekšpusē ir saplēsta odere kas pirms tam nebija.Izcila attieksme.

T

Kolta 28.07.2018

15 mēneši? Nopietni?

T TRIM 28.07.2018

Jā pilnīgi nopietni.Smagus ķieģeļus nenesa.

Facepаlm 28.07.2018

Smiekli nāk no tādiem nosaukumiem, Daniele Donati, Lučiano Pavarotti. Cilvēki domā, ka iegādāsies augstas kvalitātes preci atvestu tieši no Itālijas meistariem. LOL

Gribētos jau tā ticēt ka kvalitāte būs laba par 130€

Facepаlm 28.07.2018

Cenu var pievienot jebkădu, es arī atvēršu veikalu un preces būs 500-1000 Eur līmenī. Tas arī liks domāt, ka prece ir super high quality?

T TRIM 28.07.2018

Pat to jau arī iet tas stāsts.Bet es pie ka vainīgs ka veikali tā dara.

Facepаlm 28.07.2018

Krāpniecības līmenis Latvijā diemžēl nav šķietami zemāks kâ Krievijâ, tāpēc uzticēties pat veikaliem ir krietni par agru.

Diemžēl bet tā tas ir.

Dainis 28.07.2018

Labāk kādu labu grāmatu būtu nopirkusi.

T taisniba2018 28.07.2018

Stulbene,varēji vel pēc 3 gadiem atnākt.

veesaa007 28.07.2018

Tā taču ir vīriešu soma? Vīriešiem nav īpaši raksturīgi mainīt somas- darba dienām viena, brīvdienām cita. Tāpēc tas teksts par lietošanu tikai brīvdienās ir smieklīgs. Un, lietas lietojot akurāti, tāpat tās mēdz nonēsāties. Tāpēc jau tās ir lietas, lai lietotu.

T TRIM 28.07.2018

Nu citi vīrieši arī zeķes nemaina vairākas dienas.Un uz darbu es braucu ar riteni un mugursomu.Bet stāsts ir par to, ka 15 mēnešu laikā "laba āda"par 130€ izberžas un garantija vienkārši nav.

A AnnaPanna 31.07.2018

Un tas video kam?

T TRIM 31.07.2018

Tas video ir privāts .viņš nejaušības pēc tika ielādēts. Izdzēst es nevaru un saita administrācija vispār neatbild.Es pat savu profilu nevaru izdzēst.
Tas ir vienkārši šausmīgi.