www.sudzibas.lv Veikals "Abra" Attieksme pret darbiniekiem

Veikals "Abra" - Attieksme pret darbiniekiem

Veikals "Abra" pēc tā specifikas ir ļoti labs, taču reti kurš iedomājas, kā klājas veikala pārdevējām-konsultantēm...
Tā kā preces ir ļoti specifiskas, uzskatu, ka laba konsultācija šajā veikalā ir pati svarīgākā pārdošanas daļa. Preces ir daudz un dažādas, taču varbūt mazāk atpazīstamas un zināmas! Un pārdevējas-konsultantes šajā veikalā tieši tādēļ vērtēju ļoti augstu! Viņas veic lielisku darbu, taču samaksa ir tik minimāla par šo darbu, ka tas jau kļūst izsmejoši!!! Turklāt, attieksme pret pārdevējām mēdz būt tāda (viņu darba pienākumu izpildē), it kā viņas par savu darbu pelnītu miljonu!!! "Abras" vadītāji ļoti necilvēcīgi rīkojas ar darbiniekiem, kad viņi tiek atlaisti!!!
Ceru, ka nākotnē šīs lietas tiks uzlabotas!!!

J

J J. Ozola 14.08.2012

Skumja parādība Latvijā...!!!

S sanitap 21.08.2012

Esmu strādājusi "Abrā" un, jā, algas ir mazas, bet tas nav nekas pārsteidzošs, jo veikaliņš ir maziņš un kopumā darbs kaulus nelauž (izformāciju par precēm var apgūt darba gaitā). Nepiekrītu komentāram par vadību. Ja patīk darbs un cilvēks cenšas, to redz un novērtē arī vadība. Varbūt bijusi problēma komunikācijā, jo viena pagale jau nedeg.

J J. Ozola 20.09.2012

Piekrītu, ka viena pagale nedeg! Taču, man ir konkrēts piemērs, kur cilvēks tiešām centās un darīja darbu ar patiku šajā veikaliņā, bet vadības attieksme vienkārši bija nožēlojama! Nekas cits neinteresē kā ienākumi kasē...!!! Tā jau laikam ir, ja šī nodarbe ir tikai tāds "hobijs", uz kura rēķina mēģina nopelnīt, maksājot smieklīgas summas pārdevējām.

J J. Ozola 20.09.2012

Un vēl pie tam šī darbiniece tika atlaista pilnīgi neadekvāti!!! Vadība centās izdarīt visu iespējamo (mēģinot atlaist no darba ar likuma pantu, kaut arī darbiniece jau pirmā bija uzrakstījusi atlūgumu, nevēloties maksāt kompensācijas, sniedzot nepatiesu informāciju u.c.), lai tikai apšmauktu cilvēku! Tāda rīcība, manā un daudzu citu skatījumā, kuri par šo situāciju zina, nav pieņemama!!!