LV RU
www.sudzibas.lv veikali slikts serviss

veikali - slikts serviss

Vispār nevienā jauna apģērba veikalā nav bijusi man savu mūžu kā pret klientu normāla attieksme kāda pret mani mani sekonhand (lietotu abģērbu un preču veikalos) laipni izpalidzigi un pieklājīgi.. Tā iemesla dēļ vienkārši negribas vairs neko jaunu pirkt.. Pedējo reiz smaržu veikalā un kuršos.. Absoluūti nekompitenti nezinoši pārdevējo protams ne visās nodaļās bet 18 gadīgi bērni pie nopietnām lietām.. Neuzskatu ka buvmaterialu veikolos var kāds krupis zem 20 drikst stradāt un kur nu vēl pasaules brendu smaržu veikalā..

Komentāri (9)

A absk12 17.02.2017

Krupim zem 20 ari ēst gribās!Un vispār apsveicami ka jaunie arī strādā nevis uz vecāku kakla sēž!
A Tu labāk arī nelien arā no sava second hand!

Aigars31 17.02.2017

tava attieksme skaidra..bet katrā ziņā tu neesi izglitots cilvēks lietu apziņā un to kam kā jābūt .. varbūt mums būs 16 gadīgs prezidents pēc desmit gadiem kas zin...! ... piedod svešiniek kurš mani uzrunā uz Tu un liek kaut ko nelīst..ej aparstēt savas gludās madzenes

A absk12 17.02.2017

Jā,loģiski!Ja nepiekrītu tavam murgam uzreiz gludas smadzenes-paredzami un garlaicīgi!
Labrīt!Mēs nedzīvojam utopijā,bet Latvijā un te lielākā daļa lietu nav tā kā tam jābūt!

Aigars31 17.02.2017

katrā ziņā neuzskatu ka preces vispār drīkst būt zemāk par celi .. vienīgi varbūt alkahols un citas mazvērtīgas preces.. ne jau tikai rimi bet daudzkur.. . nu tev viss lepnums ko tu sadari valstī var pazust pret sevi leiveikalā.. vai kādā neaizlāpītā bedrē.. . neko negribas te valstij labu darīt.. cilvēkiem ja viņi nevēlas mainīt attieksmi pret sevi

Aigars31 17.02.2017

katrā ziņā.. un vai ir vērts pieminēt ar Godu kādu no jaunās brīvvasts prezidentiem vai valdību kopumā? kad tad būs lietas kurām ir jābūt pašsaprotamām.. šodien vecai kundzītei kura bija metru 45 īsa veikalā sniedzos pēc precēm jo veikalā nebija neviena no.personāla un plaukti tiešām ir reizēm par augstu vai par zemu .. rimi salaspilī olas plauktā pie zemes zemākajā ledusskapī .. nu kad būsi vecs sāpošu muguru padomā vai viss kas te apkārt ir normāli. un vai nav vērts to visu labot... par to sodīt jau nevar te nav tāda likuma kur jabūt olu plauktam ... katrs darā kā grib. un nemākulīgi.. kā tikko ieraudzījis dienasgaismu ..

"vispār nevienā jauna apģērba veikalā nav bijusi man savu mūžu kā pret klientu normāla attieksme" - bēdīgs tāds mūžs, taču varbūt vienkārši neesi viņu mērķauditorija.
"kāda pret mani mani sekonhand (lietotu abģērbu un preču veikalos) laipni izpalidzigi un pieklājīgi .." - tāpēc, ka atbilsti šāda tipa veikalu mērķauditorijai.
"tā iemesla dēļ vienkārši negribas vairs neko jaunu pirkt .." - ja negribas, nepērc!
"pedējo reiz smaržu veikalā un kuršos.. absoluūti nekompitenti nezinoši pārdevējo protams ne visās nodaļās bet 18 gadīgi bērni pie nopietnām lietām.." - pērc sekonhand smaržas, tur visi zinoši, kompetenti un pieklājīgi!
" neuzskatu ka buvmaterialu veikolos var kāds krupis zem 20 drikst stradāt un kur nu vēl pasaules brendu smaržu veikalā.." - LR likumdošana Tev nepiekrīt!

veesaa007 17.02.2017

Aigars31- tiešām, sāc ar attieksmi pret sevi - iemācies gramatiku.

Sardele 18.02.2017

Labāk lai aizveras vispār.

M Macc 20.02.2017

Viņš sūdzas par visu :D nožēlojami.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes