www.sudzibas.lv VEF Kultūras pilī Personāls garderobistes

VEF Kultūras pilī - Personāls garderobistes

VEF
Vakar apmeklējām pasākumu VEF Kultūras pilī (kas pats par sevi jau nebija izdevies, jo daudzi ļaudis aizgāja to līdz galam nenoskatījušies). Garastāvokli sabojāja pamatīgi arī cits fakts, par kuru vadībai, noteikti būtu jāaizdomājas: Garderobē strādāja trīs kundzītes gados, visu cieņu, ka viņām tiek saglabāts darbiņš, bet ar viņu attieksmi diemžēl var zaudēt klientus. Situācija ir tāda, ka atnākot viņas paņem virsdrēbes, kad pienāk starpbrīdis, un kādam rodas nepieciešamība paņemt virsjaku, tās nedod. Kundzītes teksts: "tur ir durvis, ejiet pliki, virsjaku nedošu kamēr neiesiet prom pavisam, bez stundas pīpēšanas vēl neviens nav nomiris". (Tas bija kategoriski, agresīvi, pat aizvainojoši)Pirmkārt: jaku starpbrīdī prasa labi ja kādi 10 cilvēki, bet protams viņām nav vēlmes atrauties no savas čalošanas. Otrkārt, fakts, ka kāds iet pīpēt ir viņu pieņēmums, jo cilvēkiem tas tik pat labi var būt saistīts ar veselību, auto pārvietošanu vai ko citu. Un pat ja pīpēt, "klientam" nav jāatskaitās - kas viņam darāms starpbrīdī, bet garderobistam drēbes ir jādod, jo tas ir viņa darbs. Un ja šai kundzei ir grūti apkalpot 10 cilvēkus, tad vai ir vērts viņu turpināt nodarbināt. ATTEIKTS TIKA VISIEM, kas vēlējās starpbrīdī paņemt virsjaku. Atteikts agresīvi, kas nerada vēlmi apmeklēt VEFU vēlreiz. Uz jautājumu, kāpēc nevar paņemt virsjaku, tika vairākkārt atteikts : " es teicu durvis ir tur, ejiet kādi esat, ja tik dikti vajag tikt laukā". Kundzīte bija īsi grieztiem taisniem sirmiem matiem .Iesaku vadībai mainīt politiku (ja šāda ir pieņemta), attieksmi vai garderobes personālu. Mūsdienās, kad par darbu cīnās tik daudzi cilvēki, un kad laba attieksme pret klientu ir tik svarīgi, saņemt tik uzbrūkošu attieksmi bija negaidīti. Pat šokējoši.

Jā, viss beidzās ar to, ka neesam tik bagāti, lai saldētos, paņēmām virsjakas, lai nenosaltu ārā, ir taču ziema, kad nācām atpakaļ gājām zālē ar virsjakām, jo kundze taču sakāmo bija pateikusi.

Vīlusies par attieksmi pasākuma apmeklētāja.

V

Komentāri (1)

D ded 09.03.2010

šitādiem vislabāk iedarbojas jautājums : Jums laikam te strādāt apnicis?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes