Veda autoserviss - Slikts serviss

Neiesaku mašīnu labot servisā veda. Darbinieku attieksme niecinoša. Bija gadījies arī iepriekš tur remontēt auto, bet pēc pēdējā gadījuma nevarēju neuzrakstit atsauksmi. Bija pieteikts remonts uz 8.00. Ierados laicīgi. Servisā saka, ka pēc 10 min sāks darbu, mašīna būs gatava pec 2 h, atnāku pēc 2 h, saka ka tikko tik sākuši darbu, nogaidīju vel 4 h. Kopumā 6 h. Pa to laiku, darbinieki vienkārši aiziet pusdienās, vispār nekur nesteidzas, ik pēc 5 min pasēž uzpīpē un beigās piestāda rēķinu mistiski lielo par " darbu". Šī bija gan pēdējā reize kad tir ierodos. Un starp citu čekos arī raksta tikai 2 pozīcijas - rezerves daļas un darbs. Cik kas maksā beigās, neko nevar saprast.

J

L Lailailai 08.11.2019

Mašīnu salaboja? Ja jā-jābūt veikto darbu lapai. Skaties pa pozīcijām, kas sastāda tieši tevi neapmierinošo gala ciparu.

J Janis0123 08.11.2019

It kā jā salaboja, šajā servisā nekādas veikto darbu lapas nedod,kā piemēram Rīgā ,kur saraksta visu skaidri un gaiši par ko kas.Te labi ja vel čeku iedos mistisku.Kur ir tikai 2 pozīcijas - rezerves daļas vienas summa kopēja un servisa darbs.un viss, Un vel dīvaini,ja gribi uz rekvizīta čeku,vel jāmaksā klāt nauda.Interesanti

L Lailailai 08.11.2019

Pieprasi servisa darba lapu. To, ka nedod nenozīmē , ka drīkst nedot. Un servisa atrašanās vietai nav nozīme. Es, stāvi un prasi. Iespējams ar darba kāpas izsniegšanu samazināsies arī samaksas cipars. Papildus pieprasi visss mainītas detaļas.

J Janis0123 08.11.2019

Laba doma.paldies

R Rudis EU 13.11.2019

...darbinieki aizgāja pustdienās, pīpēja. Un? Kas, viņi tavi personīgie vergi? Starp citu, autoservisu darbinieki ļoti labi redz cilvēkus un visādus bidlas jūt pa gabalu.

J Janis0123 13.11.2019

Protams ir tiesības uz pusdienām,Bet ja pieteikts remonts ir 8.00. Sola nomainit detaļu 2h laikā,un pec 2 h pasaka,ka tikai sākuši remontu. Tad kopumā viņi nočammājas 6 h,un beigās piestāda milzīgu rēķinu par "darbu". Plus vel detaļas atved ar busiņu nezin no kurienes

R Rudis EU 13.11.2019

Varu tikai piekrist - LV autoservisu prof līmenis ir ļoti zems, es zinu, ko runāju. Neadekvātas cenas par vienkāršu, pārsvarā, atslēdznieku darbu, vienkāršu profesionāļiem. Cenas ir tādas pašas kā Eiropā, bieži. Tikai mūsu servisus ar Eiropas servisiem pat salīdzināt nevar, nav ko - kaut kādas netīras alas palielam. Darbinieku izglītības, prasmju, atdeves un motivācijas līmenis arī nav salīdzināms.
Bet nevajag jau rakstīt par strādniekiem kā par lopiem. Mehāniķa darbs ir ļoti smags un slikti atalgots, pie mums. Un mehi, darbinieki arī nekad nenosaka firmas politiku.