Veczemju sarkanās klintis - šausmīga attieksme

Jā Jums ir vēlme labi pavadīt brīvdienas dabā, lūdzu nekādā gadījumā nebrauciet uz Salacgrīvas novadu apskatīt Veczemju sarkanās klintis un norīkot pikniku blakus tām, jo Jūs sagaidīs liels pārsteigums ir mainījies īpašnieks, kuram nav cieņas, kurš var tevi apsaukāt ar ļoti necienīgiem vārdiem krievu valodā uzskatot to par normālo apkalpošanu, cenas palika ļoti aizraujošās – piknika vieta 10,00 lati + 5,00 lati no katra cilvēka + stāvvieta 3,00 lati utt. Viss būtu skaisti, bet šo informāciju Jūs uzzināsiet tikai atbraucot, tādēļ ka internetā nav informācijas ne par apkalpošanu, ne par cenām...

J

E esuntikaies 25.06.2013

ka maksa darbiniekiem, droshi vien, tada ari attieksme no darbiniekiem pret darbu.

L lauva29 25.06.2013

Arī iepriekšējos gados nekas labs tur nebija- tualetes nekoptas, dušu nav vispār, cenu par to visu tomēr piemēroja salīdzinoši augstu... Acīmredzot vairāk nav iemesla turp braukt.

N neta 25.06.2013

žēl, bija jauka vieta...

T travoninjsh 18.08.2014

iesaku nelasīt šādus sliktos komentārus - gatavojoties braucienam, gaidīju visas uzskaitītās sliktās lietas. Nostrādāja veselais saprāts "cik cilvēku, tik viedokļu" - WC ideālas, tīras, kārtīgas, regulāri tiek uzkoptas (iespējams, ka iepriekš bijušas tikai tās būdiņas, bet šobrīd ir uzceltas ideālas), teritorija uzkopta, darbinieki pieklājīgi. Cenas ir norādītas mājaslapā - nedomāju, ka ir augstas, drīzāk - atbilst līmenim - piekraste sakopta, klintis skaistas. Nesaprotu, par ko visi šūmējas?
Atpūtāmies ideāli :)

A aroundtheworld 02.11.2014

Piekrītu pēdējam komentāram. Nesen atpakaļ arī bijām garām Veczemju Klintīm un nolēmām iebraukt apskatītes. Kempings sakarā ar nesezonu nestrādā, taču nolikt auto un iet pastaigāties mēs varējām. Kempings ir sakopts arī tagad, tualetes ir tīras, teritorija skaista - dīķis, sporta laukumi, burvīga pludmale. Bijām tur arī iepriekš un var redzēt, ka kempings attīstas, nauda tiek ieguldīta, tāpēc laikam arī maksa par pakalpojumiem ir augstāka. Varam secināt, ka uztraukumam nav pamata.

E Edgars br 09.03.2018

Intereses pēc nolēmu palasīt atsauksmes.
Nu teikšu godīgi...ar ģimeni braucām uz šo kempingu katru gadu, īpaši uz Līgo svētkiem. Viss vienmēr bija labi, darbinieki ļoti atsaucīgi, viss sakopts, bet šovasar laikam saimnieks mainījies. Uz Līgo svētkiem zāle bija līdz ceļiem! Gājām pie meitenes kas strādāja kafeinīcā (bet vēlāk pamanīju, ka meitene izpildīja arī administrācijas darbus un uzraudzīja kārtību teritoriā), bijām viņu iepriekšējos gadus redzējuši tādēļ runājām kā ar savējo. Meitene visu nokārtoja, zāle tika nopļauta, bet diena bija nedaudz sabojāta. Bijām plānojuši ņemt “Melno pirti”, bet tā cena bija neadekvāti augsta! Vieta ir skaista, bet jau nolaista! Arī “restorānā”)) cenas ir kā Rīgas centrā! Šogad Līgo svinēsim gan kaut kur citur! Esam vīlušies šajā vietā! Un cena par stāvvietu jau itka nav tik traka, bet pie tā visa, ja ar mašīnu kaut kas notiek, viņi ne par ko nav atbildīgi! Par ko tad es maksāju!? Un pārskatiet to pikniku vietu cenas! Ja atbrauc 10 cilvēku kompānija...tad par to cenu ko tur prasa, es labāk Rīgā aizeju labā kafeinīcā paēdu!