Vecrīga - bulka

Jau kuro reizi man nācies vilties konditorejas izstrādājumos no Vecrīgas. Kā var pārdot sausas, vakardienas bulkas, es nesaprotu, man likās tie bija 90ie ka to darija, tagad patērētājs vēlas labu mantu, tad kapēc pirkt vecu tur ja var pirkt svaigu citur, par to pašu naudu. Konkrēti es runāju par to, kas pretī Mākslas muzejam. Jau no paša rīta man jāgremo sausa maizīte. Fui!

E Eseseseseseseses 29.12.2009

JAU KURO REIZI??!!?? ja vienreiz esi iepirkusies, kaada velna peec tu uz turieni ej veelreiz?

D dainis 20.01.2010

A man gan garšo Vecrīgas bulkas!he-he-he

M meitene 20.01.2010

Nu nezinu gan! Regulāri iepērkos kādā no "Vecrīgas"kafejnīcām. Viss ļoti garšīgs un svaigs. Tur būs sanācis kāds misēklis.

J Jānis 20.01.2010

Man gan ik rītu nesanāk gremot vecas bulciņas, tās vienmēr ir svaigas un garšīgas!!

L Lelde 21.01.2010

Negribu piekrist rakstītājai. Tikko tieši lasīju, ka kafejnīcās "Vecrīga" izmanto tikai dabīgās izejvielas. Un sviestu( nevis margarīnu, kā citur). "Vecrīgas"kūciņas un smalkmaizītes ir vienkārši dievīgas!

A Agnese 30.01.2010

Kvalitāte ir ļoti kritusies, man arī regulāri trāpijušās sausas maizītes!arī kārtainā ābolkūka palikusi sausa un maza!

M mūķene 20.02.2010

ne tikai Vecrīgā var nopirkt sausas bulkas, bet salāti arī ir vakardienas, tā konditorejā Vecrīga ir parasta lieta! pretīgi!