Vecmilgrāvja klīnika - Naudas izkrāpēji

Man goda vādrs trūkst vārdu, kur lai cilvēks griežās, ja viņš nepelna 500ls? Nesen kolēgi man uzdavinaja kucēnu, šķirnes, bet nekādu glauno jau. Aizgājam vakarpusē uz Vecmilgrāvja klīniku. Savakcinejām, paskatījas ausis, kajas, acis un 25 ls. Nu vienkārši bezkauņas, es izteicu savu neapmierinatību un dakteriene mni gandrīz pa durvīm brēgdama izmeta. Es pateikšu tā : viņi ir vienkārsi atrijušies.Nu nav taču vairs treknie gadi, nu bet negrib tie maitas mazāk saņemt. Pierada braukt ar glaunam mašīnām par līzingiem, kurus mēs apmaksājam. Nebūtu sūdzējusies, ja nesatiktu uz ielas pazīstamos, kuri to pašu teica par centra klīniku. Nu vai nav neviena no aušējām instancēm, kuras var noeikt cenu robežas? Nu kas ted visi mums miljonari vien?

E

I Inese 15.02.2010

Dārgā Elza, izklausās, ka šo sunīti kolēģi būs dāvinājuši lieki! Tad paskaidro kāds ir ''glauns'' šķirnes suns? Ja nespēj samaksāt jau tagad par ''nekāda glaunā'' sunīša vajadzīgajam potēm, tad ko Tu darītu ar sunīti, kurš nedēļā tev prasītu 25 Ls? Jā, tā vetārstu pakalpojumi maksā visur-vairāk vai mazāk! Tā ir Tava atbildība, ko nes par šo radību, tātad esi gatava arī maksāt! Varēji painteresēties cik izmaksā dzīvnieka uzturēšana pirms šīs dāvanas saņemšanas! Godīgi sakot-atliek vien pabrīnīties... Dārgie kolēģi, vai tad nezinājāt, ka Elza nepelna 500 Ls mēnesī?

E elzina 15.02.2010

Nu nokaunējušies tā būtu runāt, kas par augstprātību. Gan jau drīz pienaks laiki, kad slēgs arī jūsu klīniku, ja tādas muļķes kā es nenāks. Man nav sava biznesa un nav lielu naudu, tapēc uzskatu, ka par poti un parunašanos ir dārgi maksāt 25ls. Neviens jau neiztirzā jūsu ienākumus, ja būtu alternatīva kur Vecmilgrāvī doties pie ārsta, noteikti vairs uz jūsu klīniku nedotos. Ļoti nepatīkams personāls, rupjš un bravūrīgs.

A anryyy 15.02.2010

Nedomaju ka 25 butu daudz - nemot vera ka tas ir riga un atkariba par kadam potem iet runa un cik ilgu laiku prasa apskate !!! un nejau no glauna vai neglauna sunisa atskiras cena - kucenam jau pamatpakete potem un citam lietam ir +/- vienada !!!

par atieksmi piekritu, jo daudzas vietas nakas saskarties ar zemas izglitibas cilvekiem kuri jutas augstaki par pasu dievu to kungu !!!

L Lilita 16.02.2010

Slikta klīnika un nekompetenti, bezatbildīgi ārsti, tur jau arī iet tikai tantiņas no blakusmājām, kurām nav sava transporta. Tapēc jau nokāsa no Elzas pa pilnu programmu, ka cilvēku tur nekad nav. Pilsētā, kur no viņām mudž ir neizsēžamas rindas, bet te neviena cilvēka. Tāda uzmanība un iejūtība ar kādu strādā Gertrūdes ielā 101 dr. Dmitrijs jums vajadzētu paamācīties. Viss ko varu pateikt. Mēs Elzai uzdāvinājām sunīti par kuru viņa rūpējas ar lielu atbildību un bernudārzā par kapeikām pieskata tādu aukstprātīgu un nenovīdīgu cilvēku bērnus kā jūs.

R red 17.02.2010

Lilita, vai ārsts ir bezatbildīgs ja vakcīna sunim maksā 25 Ls? Turklāt šajā summā tiek iekļauta arī apskate! Kādu ļaunumu nodara tantiņas no blakus mājām (kurām nav transporta) iedamas turp ar saviem mīluļiem? Lepna piebilde ''kurām nav transporta''...bet Jūs redz nevarat samaksāt 25 Ls par poti, turklāt auto lai pārvietotos Jums ir! Grūta dzīve, ko? Nepelnam 500 Ls...

S Susurs 03.03.2010

Un kurš tad bij tas '' ļaunais'' dakterīts kurš paprasija adekvātu samaksu ja izsaka savas domas tad lūdzu konkrētāk nevis baumu līmenī . Un arī varētu uzskaitīt to visu ko dakterīts izdarija unvai tad tas vis neko nemaksā . Ieteiktu painteresēties cik vis tas citur maksā un tad runāt ...

K knopadata 05.03.2010

Nepiekrītu Elzas kundzes viedoklim par naudas kāšanu Vecmilgrāvja klīnikā. Ļoti normāli un iejūtīgi dakteri tur strādā, par ko pati arī pārliecinājos pagājušā vasarā aizvedot savu 12 gadīgo kucīti. Atkāja dzemdes iekaisumu sākuma stadijā un tad lūdzu lai arī operē. Samaksāju 47 latus un uzskatu, ka esmu ļoti ietaupījusi. Ja būtu vedusi uz centra klīnikām, tad gan būtu trīsciparu skaitļi. Taisnība jau Ineses kundzei, kas izvirza jautājumu par to - ""vai varam panest to, ko nevaram pacelt.?". Elzas kundzes kolēģi arī ar galvu nedomā, ja uzdāvina šķirnes kucēnu nepadomājot vai Elza spēs to barot un aprūpēt ar savu algu. Tur akmens viņu dārzīnā!!! Nu nebrauc tie dakteri ar dārgām līzinga automašīnām. Viņi ir tai pat bedrē kur mēs visi pārējie.

M mazina 10.02.2011

Es nepiekrītu pie tā ko jūs te gvelžat.
Man par to lai apskatītos uz jūrascuciņu noplēsa 8ls..
Kura nomira pēc tā kā izgājām no veterināras klīnikas, murgs kaut kāds.
Šinī klīnikā visu laiku naudu plēš no visiem.

S Svetlana 02.11.2011

Trakas cenas un pilnīgi bezatbildīga klinika.
Man bija cits gadijums, bet ārpratīgs...manam sunim bija caureja, vīrs aibrauca nopirkt līdzeklis pret caureja, bet atveda FLORENTERO-(kas noradīts tieši otradas gadijumos), bet ārsts ieteicā šo preporatu...Paldies Dievam sazvanīju privatārstu un noskaidroju, kapēc suņukam palia sliktak...
Lai ši ārsti diarejas gadijumā pieņem PURGENU, vrb sapratīs, ko dara!!

M moov 02.11.2011

Autorīt!
Tu zini vispār, cik maksā veterinārijā zāles un aprīkojums dzīvniekiem?Tas maksā ļoti lielu naudu!Turklāt vēl jāmaksā par telpu īri, elektrību.
25. ls par poti nav daudz.

S sanene 30.01.2013

Man liekas, autores attieksme redzama no vārdiem -šķirnes, bet nav glaunais - citiem arī savs nešķirnes, arī ir glaunais