Vecmāte Dejus - Paviršība

Vēlos vērst uzmanību, ja gadījumā esat mājdzemdību vēlmē Liepājā. Neiesaku vecmāti Dejus. Nolaidīga.
Neiedziļinās pietiekami. Pavirša. Domā, ka visu var atrisināt attālināti. Kad lūdzām atbraukt vizītē, saņēmām pretī atbildi, ka viņai tai dienā nav izdevīgi šai virzienā braukt ..
Whatsaps tomēr nav reālā konsultācija, pārbaude vai diognostika.

Diemžēl šai kundzei fokuss uz naudu ir lielāks nekā uz jauno dzīvību. Nedodkungs, vēl kas noiet greizi- profesionālu padomu kā no īsta ārsta diemžēl nesagaidīt. Diemžēl viss ar tādu vecmātes attieksmi viegli var beigties letāli. Uzticēt viņai savu un bērna dzīvību ir kā loterija. Vai paveiksies un dzīvo laimīgs vai dzīvo ar sekām, komplikācijām, vainas apziņu par savu izvēli. Var būt visādi.

Šai sievietei ir lielas runas spējas, aizrunās pilnas ausis. taču dzemdībās būs labi tikai, ja paveiksies.

H

F flauteretike 07.11.2022

Cien.Huglis! Lūdzu Jūs sazināties ar mani e-pastā [slēpt]@inbox.lv.
Arī mūsu ģimene ir prātam neaptverami smagi cietusi no minētās vecmātes nolaidības, tāpēc labprāt privāti pārrunātu mūsu pieredzes.

L laimesmāte 11.11.2022

Kāpēc privāti pārrunāt pieredzes? Ja jau ir sūdzības, tad tās ir jārisina Veselības Inspekcijā. Te drīzāk izskatās kādas draudzenes/radinieces savā starpā sarakstās un viena otras sūdzības komentē, lai apmelotu vecmāti viņām vien zināmu iemeslu dēļ. Sūdzības.lv faktus nepārbauda, tāpēc te var sacerēt pat to, ka vecmāte pēc dzemdībām jaundzimušos apēd. Man bija ļoti laba dzemdību pieredze ar šo vecmāti. Ļoti laba! Iesaku neņemt vērā melīgas klačas, jo neizglītoti un dīvainu motīvu vadīti cilvēki ir sastopami mums visapkārt. Vēl jo vairāk sūdzības.lv!

L laimesmāte 11.11.2022

M Marta mēnesis 11.11.2022

Liepājas pusē gan klīst baumas (kā jau mazā ciematiņā), ka pati sieviete bijusi pilnīgi nolaidīga, kā jau īsta antivaksere un sazvērestību stāstu cienītāja, melojusi vecmātei un melojusi slimnīcā. Neesot darījusi, ko mediķi likuši. Tur vietējā laikrakstā bija ierakstīts, ka viņa vecmātei nepateica, ka viņai 30 stundas tek zaļi ūdeņi!

P.S. Huglis un flauteretike izskatās draudzenes/radinieces vai pat viena un tā pati persona, kas tagad "viena otrai sniedz atbalstu".

H Hyiop 07.12.2022

Tas, ka pinat ieksaa vakcinas, liecina par jusu zemo inteligenci.

Pec taa vien var pateikt, ka juusu vardos nevar klausities.

Kamer pati nenonakat tada situacija, tikmer varat gudri spriedeleet. Dies nedod nonaakt..