Vecmāte Agnese Dejus - nekompetence un nolaidība - Paviršība un nolaidība

Ja meklējat līguma vecmāti Liepājas pusē, tad uzmanieties no Agneses Dejus. Šī "speciāliste" strādā zem klīnikas "ģimenes sirds" un ar saviem nekvalitatīvi sniegtajiem pakalpojumiem apkauno arī savu darba devēju. Agnesei kā mediķim nav nekādas izpratnes par nestandarta situāciju risināšanu dzemdībās, kuras dēļ vesels bērns bija mata tiesu no bojāejas un gadu (!) būs jāturpina rehabilitācija. Pēc visa, ko vecmātes nolaidîbas dēļ nācās pārciest mazulim, šai personai vēl pietika nekaunības draudēt ar tiesu dēļ savas negūtās peļņas! Viņas reklāmas facebook rada ļoti labu iespaidu, tomēr patiesība ir daudz rūgtāka un tām nav nekāda seguma. Ja jums ir svarīga sava un mazuļa Veselība un dzīvība, nekādā gadījumā neielaidieties ar šo vecmāti.

L laimesmāte 11.11.2022

Ar šo vecmāti dzemdēju 2 bērnus! Neticu kas te sarakstīts! Izklausās katrs var ienākt sudzibas.lv un kaut ko sarakstīt. Kur ir kaut kāds Veselības Inspekcijas atzinums, ka tiešām tā noticis?

S Silv_a 11.11.2022

Kā var kaut ko tādu rakstīt! Labi pazīstu vecmātes Agneses augsto darba ētiku un standartus. Katra mamma pie viņas vienmēr saņem vislabāko aprūpi. Izskatās, ka kādam nelabvēlim pārgājusi ceļu.

L laimesmāte 11.11.2022

Nav pat jāpāriet ceļš - vienkārši pietiek sākt gribēt melot.

M Marta mēnesis 11.11.2022

Liepājas pusē gan klīst baumas (kā jau mazā ciematiņā), ka pati sieviete bijusi pilnīgi nolaidīga, kā jau īsta antivaksere un sazvērestību stāstu cienītāja, melojusi vecmātei un melojusi slimnīcā. Neesot darījusi, ko mediķi likuši. Tur vietējā laikrakstā bija ierakstīts, ka viņa vecmātei nepateica, ka viņai 30 stundas tek zaļi ūdeņi!

ū Ūdenskritums 12.11.2022

Vecmāte Agnese ir ļoti zinoša un profesionāla vecmāte. Grūtniecības laikā biju uz ļoti daudziem izmeklējumiem, lai varētu dzemdēt mājās. Dzemdības bija šogad. Tās joprojām atceros kā labāko dzīves notikumu. Pēc bērniņa piedzimšanas mums bija grūtības ar krūts barošanu. Vecmāte nekad neatteica vizīti, bet paredzēto 2 pēcdzemdību vizīšu vietā atbrauca 5 reizes, neprasot nekādu papildus samaksu! Viņa tikai pasmaidīja un teica, galvenais, lai mums viss izdodas! Nekad neesmu sajutusi, ka viņas motivācija ir nauda.

Es novēlu tiem, kas meklē savu vecmāti, neapstāties pie anonīmiem komentāriem, jo kas zina, varbūt to raksta kāds mājdzemdību kritiķis! Sazinies ar vecmāti, satiecies ar viņu un tikai pēc tam pieņemiet lēmumu, jo sūdzības.lv tiešām nav vajadzīgi nekādi pierādījumi, lai kaut ko ierakstītu negatīvu.

ū Ūdenskritums 12.11.2022